Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (306. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XperiaTM

quote:

Orijinalden alıntı: night_of_blue

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThE LoSt

quote:

quote:

Tahminim P nin son güncellemesi olur onuda kullanıma sunamadılar gittiler. Burda ne kadar laf yapıp isyan etsekte sonuç değişmiyor dostlarım sadece zaman

Bana da bu son olur gibi geliyor. Jelly Bean'in 2. versiyonu var daha :) falan filan. Yok gelmez imkan vermiyorum.

4.1.2 yi alalımda sonra Nexusun kullandığı 4.2.2 ye gözü dikeriz :) Sony her hafta cihaz çıkarıyor P ile ilgilenmezler artık Ics aldık hayırlısıyla Jb de alalım herkes baksın dalgasına

Eğer desteği keserse sağlam bir mail atarım :) Ve Iphone'a geçme niyetimi gerçekleştiririm.

ya o değilde xperia s teki gibi sızıntı olsa bari nasıl olduğunu görsek merakımız gitse :// :)

Xperia P garip bir model hocam. Doğru düzgün rom bile yok bu cihaza. Sızıntısı da yok, gayet sessiz sakin ilerliyor
    10 dk önce attım Sony'ye mail. Gerçekten çok sağlam konuştum.
    Biliyorum bu sitemim bir işe yaramayacak ama böyle devam ederse Sony Z'de de başarılı olamayacak dedim.
    Güncelleme konusunu halletmediğiniz sürece, markanızın arkasından Sony alma güncelleme sıkıntılı gibi şeyler duymaya devam edeceksiniz dedim.
    Ve cidden bıkmış durumdayım. Hangi konuya girsem Sony'ye güncelleme konusunda giydiriyorlar. Abi sen Sony'sin ötesi mi var ?
    Ver şunlardan önce güncellemeleri bak milletin nasıl ilgisini çekiyorsun. En azından şu bizim gibi donanım ve yazılım meraklılarının gönlünü alır ve yeni insanlar kazanırsın.
    Bu senin için bir artıdır ama kime diyorum. Ve açık açık söyledim. Tek istediğimiz güncelleme konusu, biz size donanımı şöyle böyle yapın demiyoruz dedim.
    Eğer güncelleme konusunu hallederseniz satışlarınızın artacağına %100 eminim dedim. Umarım içtenlikle attığım maili gerekli yerlere iletirler de bir şeyler değişir.
    Gerçekten ulaşabilsem , Japonyada ki merkeze bile mail atacağım.

yarın jb gelicek gibi bir his var içimde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hajantaj

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tahminim P nin son güncellemesi olur onuda kullanıma sunamadılar gittiler. Burda ne kadar laf yapıp isyan etsekte sonuç değişmiyor dostlarım sadece zaman

Bana da bu son olur gibi geliyor. Jelly Bean'in 2. versiyonu var daha :) falan filan. Yok gelmez imkan vermiyorum.

4.1.2 yi alalımda sonra Nexusun kullandığı 4.2.2 ye gözü dikeriz :) Sony her hafta cihaz çıkarıyor P ile ilgilenmezler artık Ics aldık hayırlısıyla Jb de alalım herkes baksın dalgasına

Eğer desteği keserse sağlam bir mail atarım :) Ve Iphone'a geçme niyetimi gerçekleştiririm.

ya o değilde xperia s teki gibi sızıntı olsa bari nasıl olduğunu görsek merakımız gitse :// :)

Xperia P garip bir model hocam. Doğru düzgün rom bile yok bu cihaza. Sızıntısı da yok, gayet sessiz sakin ilerliyor
    10 dk önce attım Sony'ye mail. Gerçekten çok sağlam konuştum.
    Biliyorum bu sitemim bir işe yaramayacak ama böyle devam ederse Sony Z'de de başarılı olamayacak dedim.
    Güncelleme konusunu halletmediğiniz sürece, markanızın arkasından Sony alma güncelleme sıkıntılı gibi şeyler duymaya devam edeceksiniz dedim.
    Ve cidden bıkmış durumdayım. Hangi konuya girsem Sony'ye güncelleme konusunda giydiriyorlar. Abi sen Sony'sin ötesi mi var ?
    Ver şunlardan önce güncellemeleri bak milletin nasıl ilgisini çekiyorsun. En azından şu bizim gibi donanım ve yazılım meraklılarının gönlünü alır ve yeni insanlar kazanırsın.
    Bu senin için bir artıdır ama kime diyorum. Ve açık açık söyledim. Tek istediğimiz güncelleme konusu, biz size donanımı şöyle böyle yapın demiyoruz dedim.
    Eğer güncelleme konusunu hallederseniz satışlarınızın artacağına %100 eminim dedim. Umarım içtenlikle attığım maili gerekli yerlere iletirler de bir şeyler değişir.
    Gerçekten ulaşabilsem , Japonyada ki merkeze bile mail atacağım.

yarın jb gelicek gibi bir his var içimde.

O his bende bu ara hergün var

• hepsiburada satılan xperia p ithalat garantili mi

• quote:

Orijinalden alıntı: enes884

hepsiburada satılan xperia p ithalat garantili mi

Ben hepsiburada dan aldım Fonotel garantili
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

yani garantisiz
  • Şu ana menüdeki 5 sayfayı azaltma yolu yoktu dimi

• fonotel servisi tek ıstanbulda mi var

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

quote:

quote:

yani garantisiz

Hayır Fonotel tarafından garantili. Distrubator garantili yani
  • geçen cumartesi izmir çankayadan telefonu aldım aldığım günden beri hiç bir sorun yaşamadım tek sorun ses sondayken karsı tarafın sesi cızırtılı geliyor ama bunu sorun etmiyorum bir centik kısıyorum sorun kalmıyor 980 tl ye netcell garantili aldım ayrıca kutu içinde sony eurasia garantiside var kutu içeriği tam şarzıda ii fena değil zamanlada daha iyi olucak izmirde sony centerda 1,200 tl tekno sada öle satıyor cok arastırdım 980tl ye aldım ve götürüp sony centera da gösterdim oradaki personel iyi almısın dedi şimdilik bir sorun yok gayet iyi güzel hoş bir telefon tavsiye ederim iyi akşamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Şu ana menüdeki 5 sayfayı azaltma yolu yoktu dimi

Xperia s'e verilen homelauncher apk yı indirip kurarsanız azaltabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yani garantisiz

bir ise yaramaz o garanti.. onun icin garantisiz dedim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yani garantisiz

bir ise yaramaz o garanti.. onun icin garantisiz dedim

Neden hocam ney i var Fonotel in servisi kötümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sup3rNatural

quote:

Orijinalden alıntı: J.J.93

Şu ana menüdeki 5 sayfayı azaltma yolu yoktu dimi

Xperia s'e verilen homelauncher apk yı indirip kurarsanız azaltabilirsiniz.

Deniyorum hocam teşekkürler cevap için

• Şeffaf tuş takımında renk değişikliği olan var mı? Aslında renk değişikliği değil de şeffaflıkta ton değişikliği diyelim. Özellikle kılıf takılı iken belli

• quote:

Orijinalden alıntı: metciii

Şeffaf tuş takımında renk değişikliği olan var mı? Aslında renk değişikliği değil de şeffaflıkta ton değişikliği diyelim. Özellikle kılıf takılı iken belli

Ne gbi ton dgşiklgi sararma gbimi mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Amokachi

quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Arkadaşlar, pil tasarrufu için ne önerirsiniz? Kuzene aldık, iki gündür kullanıyor ve ikinci günden pil şikayeti başladı. Biliyorum, heyecandan çok kurcalıyor telefonu ama yine de pilin kapasitesi de biraz etki yapıyor. Hangi ayarları kapattırayım ve ekstra olarak yüklenmesi gereken bir şey var mı?

İlk bir kaç hafta öyle olur fakat zamanla düzelir fark edeceksiniz. Juice Defender diye bir program var ben onu kullanıyorum az çok faydası var sanırım yine forumda bir kaç arkadaş önerdi ve aldığım günden beri kullanıyorum ayrıca ayarlarda uzatılmış bekleme modu var onuda etkileştirin daha iyi olacaktır.

İlla pil ömrü uzun olsun derseniz telefonun bir çok özelliğini kapatmanız gerekir ki bu da klasik bir cep telefonundan farksız hale getirir bence. Sonuçta wi-fi den internete girmeyeceksem, düşük aydınlatmalı ekranım olacaksa, gps kapalı olacaksa, uygulamaları kullanmayacaksam, pek de zevk almam ben olsam. Ama yatarken ve ya evdeyken bunları kapatabilir, güç tasarruf moduna geçirebilirsiniz. Ben de ilk aldığımda bunların hepsini yapıyordum fakat biryerden sonra abartmaya gerek olmadığının farkına vardım

Aynen dostum sana sonuna kadar katılıyorum..özgürlüğün tadı böyle çıkar

• Ya Xperia yı elime aldığımda farkını hissettiriyor..iphone gibi değil..iphone çok stabil olabilir ama bi Xperia p olamaz o hazzı veremez..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: metciii

Şeffaf tuş takımında renk değişikliği olan var mı? Aslında renk değişikliği değil de şeffaflıkta ton değişikliği diyelim. Özellikle kılıf takılı iken belli

Ne gbi ton dgşiklgi sararma gbimi mesela

Hayır sararma değil, yine şeffaf ama mesela bir bandı açıp tekrar eski yerine yapıştırınca nereye kadar açtığınız bir çizgi gibi belli olur ya, o gibi :) Anlatabildim mi bilmiyorum :)
  • şu moxier pro tam olarak nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: winamp2

Ya Xperia yı elime aldığımda farkını hissettiriyor..iphone gibi değil..iphone çok stabil olabilir ama bi Xperia p olamaz o hazzı veremez..

Iphone 4 çok ilkel kalıyor p nin yanında. Ama p yi iphone 5 ile karşılaştırmak lazım. 4 çok eskidi.

• 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.