Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (280. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aydin60

quote:

Orijinalden alıntı: warhacker

Bu arada menüde klasör açmamıza yarayacak bi program bilen varmı aramızda acaba ? launcher olmadan halletmek istiyorum bu mevzuyu. Widget ekran demiyorum bu arada menü diyorum yanlış anlaşılma olmasın. Xperia p min sürümü 2.3.7 ayrıca bilen varsa bi yardım ederse sevinirim.

ics de yapabilirsin. ics ye geç. launcher güncellemesi var onuda yükle tamamdır. Yeni launcher ana menüde klasör açmayı destekliyor.

bende ics de yapılamıyor diye billiyordum. launcher güncellemesini nasıl yapabilirim? çünkü ben şuan menüde klasör açamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hajantaj

quote:

quote:

Bu arada menüde klasör açmamıza yarayacak bi program bilen varmı aramızda acaba ? launcher olmadan halletmek istiyorum bu mevzuyu. Widget ekran demiyorum bu arada menü diyorum yanlış anlaşılma olmasın. Xperia p min sürümü 2.3.7 ayrıca bilen varsa bi yardım ederse sevinirim.

ics de yapabilirsin. ics ye geç. launcher güncellemesi var onuda yükle tamamdır. Yeni launcher ana menüde klasör açmayı destekliyor.

bende ics de yapılamıyor diye billiyordum. launcher güncellemesini nasıl yapabilirim? çünkü ben şuan menüde klasör açamıyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_71261737/tm.htm
    Bu linkte var. indir kur. Menü sıralamasını 'Kullanıcı Sırası' diye ayarla. Ondan sonra hangilerini klasör içine atacaksan üstüste getir. işlem tamamdır.
  • goldda sony xperia p lt22 799tl, merak ettiğim bu xperia p 16gb diye geçen ürünmü yoksa farklı bir ürünmü 860tl deniyor fiyat düşmüş sanırım birde bkm express kampanyası var oradanda 30tl indirimle 769a felan geliyor sanırım goldda paralel ithalatmı telefonlar?
  • Beyler çok mühim bi soru sorucam :D bu toplam çağrı süresi nerde yazıyor allah aşkına :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

goldda sony xperia p lt22 799tl, merak ettiğim bu xperia p 16gb diye geçen ürünmü yoksa farklı bir ürünmü 860tl deniyor fiyat düşmüş sanırım birde bkm express kampanyası var oradanda 30tl indirimle 769a felan geliyor sanırım goldda paralel ithalatmı telefonlar?

Malesef paralel ithalat ... Bende araştırıyorum Vatanda yakın yerlerde yakalayamadım indirimi.. İstanbul bilişimde orjinal distribütör ürünü ama stok yok onlarda da. Bimeks'te de indirim var orasının ürününü es elektronik garantisi veriyormuş. Müşteri hizmetleriyle konuştum 2 saat önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

İlk Androidli ve dokunmatik telefonum olduğu için ara ara sorularım olacak arkadaşlara :)
    Mesela ilki;
    -Rehberde favoriler kısmına isim eklerken yanlışlıkla istemediğim birini ekledim. Bir türlü de favorilerden silemedim. Nasıl silebilirim?

Kendim cevap vereyim.
    Kişilerde, yanlışlıkla favorilere eklediğin kişinin üzerine gelip ekrana basılı tut, çıkan menüde "sık kullanılanlardan sil" seçeneğini seçi favorilerden çıkıyor ;)
  • Paralel ithalat için en iyi fiyat bence burda:http://www.bizdeuygun.com/LT22i.html#1

2 adet (ikisi de kırmızı) aldık ikisinde de sorun çıkmadı. Kutu içeriğinde smart tag yok bu arada.

Bu arada birşey sormak istiyorum. Sizin faturalarınızın üstünde telefonun IMEI numarası yazılı mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

bu ürün alınır mı ne dersiniz arkadaşlar??
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-p-lt22i-cep-telefonu-79984460

Telefon iyi fiyat da iyi aslında.Satıcı %99 olumlu almış bir mesaj atıp garanti durumunu sorun derim.
  • Ekran kayganlığı çok az sizde de öyle mi? (Ekran koruyucusuz kullanıyorum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat!

quote:

Orijinalden alıntı: lowelas

bu ürün alınır mı ne dersiniz arkadaşlar??
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sony-xperia-p-lt22i-cep-telefonu-79984460

Telefon iyi fiyat da iyi aslında.Satıcı %99 olumlu almış bir mesaj atıp garanti durumunu sorun derim.

sanayi bakanlığından ithalatcı firma garantili imiş açılamalarda öyle yazıyor fakat cihaz orjinalmı acaba cünkü kimi 1200 tlden satılan s3 ler vietnamda yapılmıs giib söylentiler var kafm karıştı onu nereden anlayabilirz ki...
  • bende ithalatçı firma garantili aldım sorun çıkmadı. bizdeuygun.com dan almıştım bir araştır bak derim fiyat farkı var mı

• orjinal garantili ise bonusla birlikte 737tlye geliyor telefon ki paralel ithalatlardan daha ucuza geliyor

okadar çok model varki bunları incelemek anlamak ayırt etmek ve karar vermek çok zor üstüne birde hergün farklı yerlerde farklı kampanyalar insan almaya karar veremiyor... aynı yerde sIII minide 769tl bonusu çık 692tlye geliyor :(
  • bi bakalaım teşekkür ederm..
  • quote:

quote:

Bahsettiğiniz şeyi tam olarak anlatabilirmisiniz ya anlayamadım :) bende menüde klasör açmak istiyorum ne yapmamız gerekli yeni launcher dediğiniz ne ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

quote:

quote:

Bahsettiğiniz şeyi tam olarak anlatabilirmisiniz ya anlayamadım :) bende menüde klasör açmak istiyorum ne yapmamız gerekli yeni launcher dediğiniz ne ?

Bu linkte var. indir kur. Menü sıralamasını 'Kullanıcı Sırası' diye
    ayarla. Ondan sonra hangilerini klasör içine atacaksan üstüste getir.
    işlem tamamdır. Tabi 4.0.4 yüklü olmalı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rapz01

quote:

quote:

Bu linkte var. indir kur. Menü sıralamasını 'Kullanıcı Sırası' diye
    ayarla. Ondan sonra hangilerini klasör içine atacaksan üstüste getir.
    işlem tamamdır. Tabi 4.0.4 yüklü olmalı.

üst üste gelmiyoki ana ekrana gidiyor.
    birde launcher kurduktan sonra widgetlerin bazıları kayboldu mesela şu wifi yi flan açıp kapattığımız araçlar yok wşdget ekleye giriyorum menüdede yok aynı şekilde saat te yok bunları nasıl getirebilirim
  • Arkadaşlar hepsiburadadan hediye çeki kampanyası ile alanlardan hediye çeki aktif olanlar var mı benimki aktif olmamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Arkadaşlar hepsiburadadan hediye çeki kampanyası ile alanlardan hediye çeki aktif olanlar var mı benimki aktif olmamış

15 inde aktif olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

Arkadaşlar hepsiburadadan hediye çeki kampanyası ile alanlardan hediye çeki aktif olanlar var mı benimki aktif olmamış

Benimde aktif olmuş hediye çekleri bölümüne baktınmı çekler hesabına yüklenmişmi.
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.