Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (279. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.225
Cevap
70
Favori
564.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar android telefon alacağım hayırlısıyla ama kafam çok karışık.Gönlüm s3 ve one x'den yanaydı.Sonra bu tarz telefonların gereksiz masraf olacağını(orta düzeyde takminkar olacağını düşündüm) s3 mini ile xperia p arasında kaldım.Beni düşündüren bataryası sabit olması.Batarya yıpranıp sarj tutmazsa gibisinden düşünüyorum.Arkadaşlar batarya ömründen şikayet ediyorlar sizin kullanımlarınızda ne kadar süre zarfında boşalıyor batarya? son sorum şu, samsung bayisinde yetkili arkadaşla biraz muhabbet ettim.İthalatcı firma güncelleme yaparken çöken cihazlara garanti hizmeti sunmadığını söyledi.Bu doğrumu? hayırlı akşamlar.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: warhacker

Bu arada menüde klasör açmamıza yarayacak bi program bilen varmı aramızda acaba ? launcher olmadan halletmek istiyorum bu mevzuyu. Widget ekran demiyorum bu arada menü diyorum yanlış anlaşılma olmasın. Xperia p min sürümü 2.3.7 ayrıca bilen varsa bi yardım ederse sevinirim.

ics de yapabilirsin. ics ye geç. launcher güncellemesi var onuda yükle tamamdır. Yeni launcher ana menüde klasör açmayı destekliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

arkadaşlar android telefon alacağım hayırlısıyla ama kafam çok karışık.Gönlüm s3 ve one x'den yanaydı.Sonra bu tarz telefonların gereksiz masraf olacağını(orta düzeyde takminkar olacağını düşündüm) s3 mini ile xperia p arasında kaldım.Beni düşündüren bataryası sabit olması.Batarya yıpranıp sarj tutmazsa gibisinden düşünüyorum.Arkadaşlar batarya ömründen şikayet ediyorlar sizin kullanımlarınızda ne kadar süre zarfında boşalıyor batarya? son sorum şu, samsung bayisinde yetkili arkadaşla biraz muhabbet ettim.İthalatcı firma güncelleme yaparken çöken cihazlara garanti hizmeti sunmadığını söyledi.Bu doğrumu? hayırlı akşamlar.Teşekkürler

niye kötü tarafından düşünüyorsun 2 dk niye çökerttin telefonu hemen ? o kadar pc ye format attım telefona attım bi kez daha herhangi biri çökmedi sende ki bu sıkıntı nıye kardeşim :)) sarj konusuna gelınce mini nin şarjı p den daha fazla gidiyor bu kesin ve net ama gel gelelim estetik olarak bakıcak olursan olaya miniyle kıyaslamam p yi ayrıca simitçi telefonu oldu miniler vizyonun olsun p iyidir :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: FUR_KAN

quote:

Orijinalden alıntı: Ergin.

arkadaşlar android telefon alacağım hayırlısıyla ama kafam çok karışık.Gönlüm s3 ve one x'den yanaydı.Sonra bu tarz telefonların gereksiz masraf olacağını(orta düzeyde takminkar olacağını düşündüm) s3 mini ile xperia p arasında kaldım.Beni düşündüren bataryası sabit olması.Batarya yıpranıp sarj tutmazsa gibisinden düşünüyorum.Arkadaşlar batarya ömründen şikayet ediyorlar sizin kullanımlarınızda ne kadar süre zarfında boşalıyor batarya? son sorum şu, samsung bayisinde yetkili arkadaşla biraz muhabbet ettim.İthalatcı firma güncelleme yaparken çöken cihazlara garanti hizmeti sunmadığını söyledi.Bu doğrumu? hayırlı akşamlar.Teşekkürler

niye kötü tarafından düşünüyorsun 2 dk niye çökerttin telefonu hemen ? o kadar pc ye format attım telefona attım bi kez daha herhangi biri çökmedi sende ki bu sıkıntı nıye kardeşim :)) sarj konusuna gelınce mini nin şarjı p den daha fazla gidiyor bu kesin ve net ama gel gelelim estetik olarak bakıcak olursan olaya miniyle kıyaslamam p yi ayrıca simitçi telefonu oldu miniler vizyonun olsun p iyidir :))

hocam açıkcası android kullanmadım nasıl çöker hard brick olur bilmiyorum.Sadece aklıma takıldı :) değerli yorumun için teşekkür ederim.Benim çok merak ettiğim bir diğer konuda gmail üzerinde mail atarken ek dosya gönderebiliyormuyuz.Bir arkadaşım android 4 ile beraberinde böyle özellik geldiğini belirtti.
  • Telefonumu alalı yaklaşık 2 ay oldu. Güncelleme yapmadım,mart sonu çıkacağı söylenen sürümü bekliyorum.

Şarj durumu gün geçtikçe iyiye gidiyor. Benim kullanımıma göre 1 gün yetiyor.

Telefonu çok az kullandığım zaman ise 2-3 gün gitmesi garanti denebilir. Aşağıya koyacağım screen shot'ta daha şarjımın %11'inin olduğuna ve az bişe de olsa oyun oynadığıma dikkatinizi çekmek isterim.

• Arkadaşlar telefona ekran koruyucu yapıştırmaya gerek olup olmadığı sorulmuştu, ben bugün kendim yapıştırdım çokta güzel oldu. Dokunmatiğinde falan hiç bir sorun yok. Üzerindeki fabrika çıkışlı olan koruyucuya fazla bel bağlamayın derim ne olur olmaz işi garantiye almak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetesat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

quote:

Uzun uğraşlar sonunda tam da aradığımı buldum. Hem siyah hem de Sony garantili.
    İlgilenen arkadaşlara duyurulur..
    http://www.ereyon.com.tr/urun/sony-xperia-p.aspx

Bende tam onu yazacaktım sen benden önce davranmışsın
    ereyon'dan sipariş vermeyi düşünüyorumda, şu %5 indirimden de yararlanmak için world kart bulmam lazım

site güvenilirmi peki arkadaşlar ? Bilgisi olan varmı ?

Site İzmir firması. Güvenilir bir site. Daha önce de alışverişim olmuştu. Yalnız beni şaşırtan, bu site genelde "paralel ithalat" ürünlerini satardı. Belirtirdi de "paralel ithalat" diye. Bu telefonda ise kocaman belirtmişler "üretici firma" garantili diye. Alma sebebim bu oldu.

Siparişini verdinmi ? Ürün gelince lütfen cevap yazarmısın, gerçekten netcell veya Sony Eurasia ürünümü diye? Kutuda hangi firmanın bandı var mesela ?

Teşekkür ederim

Ereyon.com'dan siparişini verdiğim Sony Xperia P Siyah rengini tedarikçiden cevap almadıkları için iptal ettim. Site yetkilileri gri rengini istediğim takdirde hemen gönderebileceklerini söylediler. Siyah renk konusunda tedarikçi firmanın kesin bir tarih veremediğini ilettiler. Ben de siparişimin iptalini istedim. İptal edildi.

Tekrar karasızlıklar içindeyim yani :)
    P mi yoksa S mi?
    hepsiburada.com'da Sony garantili, Sony Xperia S 1.199 TL
    Kararsızım.

electroworld'de Sony garantili siyah Xperia P buldum, siparişi verdim. Hadi hayırlısı.

Electroworld'den aldığım Xperia P (Siyah) bu akşam itibari ile elime geçti. Kutu içerinde her şey var. 2 adet SmartTags, hdmi kablo, tr uyumlu şarj aleti, usb kablo, ekran filmi, türkçe kullanım kılavuzu.. Sony Eurasia, Netcell garantili.
    Söyleyebileceğim tek bir şey var; cihaz muhteşem. Bu kadarını beklemiyordum.
  • quote:

Electroworld'den aldığım Xperia P (Siyah) bu akşam itibari ile elime geçti. Kutu içerinde her şey var. 2 adet SmartTags, hdmi kablo, tr uyumlu şarj aleti, usb kablo, ekran filmi, türkçe kullanım kılavuzu.. Sony Eurasia, Netcell garantili.

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Ben de yaklaşık 2 ay önce Electro World'den 999 liraya aldım. Siz kaç liraya aldınız peki ?
  • Aveadaki kampanyamin bu ay sona erecek olmasi ile numarami sanirim Vodafone`un yeni cikacak olan kampanyasina tasiyacagim. Aveada GSM modunda internet cok yavas oluyordu. Vodafone kullanip benzer sorun yasayan varmi? Vodafone kullananlar sim kartlarini kestiripmi kullandilar yoksa micro sim ilemi kullaniyorsunuz?
  • Beyler arasıra telefon kapalı gözüküyor karşıdan,aranıyor ve ulaşılamıyorum.Açıp kapayınca telefonu düzeliyor,birsürü mesaj geliyo şu kişi aradı diye vs. Bu yüzden çogu kişiyle papaz oldum. Geri sayfalarda da bunun gibi sorunu arkadaşlar var. Nasıl bi çözümü var acaba bilen var mı ?

Ayrıca İnstagram gibi sitelere foto yüklemek istedigimde,fotoyu kesmemi istiyor ama ben öyle istemiyorum. Oldugu gibi nasıl koyabilirim fotoyu ? Ayarlarda böyle bir şeye rastlamadım çünkü. Yardım lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drknkrc -- 17 Mart 2013; 2:11:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Munky Online

Beyler arasıra telefon kapalı gözüküyor karşıdan,aranıyor ve ulaşılamıyorum.Açıp kapayınca telefonu düzeliyor,birsürü mesaj geliyo şu kişi aradı diye vs. Bu yüzden çogu kişiyle papaz oldum. Geri sayfalarda da bunun gibi sorunu arkadaşlar var. Nasıl bi çözümü var acaba bilen var mı ?

Ayrıca İnstagram gibi sitelere foto yüklemek istedigimde,fotoyu kesmemi istiyor ama ben öyle istemiyorum. Oldugu gibi nasıl koyabilirim fotoyu ? Ayarlarda böyle bir şeye rastlamadım çünkü. Yardım lütfen.

Aynı sorun bendede mevcut bu nedenle telefonu değişime gönderdim yenisi geldi, yine aynı sorun var, sim kartımı da değiştirdim ama sorun düzelmedi bende şimdilik jely bean güncellemesini bekliyorum, onunlada düzelmez ise telefonu iade edeceğim, araştırdığım kadarıyla sorun kronik, genelde vodafone hatlarında yaşanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asiltane -- 17 Mart 2013; 2:23:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

quote:

Hayırlı olsun,güle güle kullanın. Ben de yaklaşık 2 ay önce Electro World'den 999 liraya aldım. Siz kaç liraya aldınız peki ?

Teşekkürler. Aynı fiyata aldım.
  • quote:

Cevabınız için teşekkürler. Tekrardan hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxsi

quote:

Beyler arasıra telefon kapalı gözüküyor karşıdan,aranıyor ve ulaşılamıyorum.Açıp kapayınca telefonu düzeliyor,birsürü mesaj geliyo şu kişi aradı diye vs. Bu yüzden çogu kişiyle papaz oldum. Geri sayfalarda da bunun gibi sorunu arkadaşlar var. Nasıl bi çözümü var acaba bilen var mı ?

Aynı sorun bendede mevcut bu nedenle telefonu değişime gönderdim yenisi geldi, yine aynı sorun var, sim kartımı da değiştirdim ama sorun düzelmedi bende şimdilik jely bean güncellemesini bekliyorum, onunlada düzelmez ise telefonu iade edeceğim, araştırdığım kadarıyla sorun kronik, genelde vodafone hatlarında yaşanıyor.

Aynen bende Vodafoneluyum. Ne sinir bozucu bişey bu anlamadım gitti.
    2. sorum hakkında bi bilginiz var mı acaba ?
  • quote:

Bendede aynı sorun oldu ,büyük ihtimalle şebeke problemi var,pc companiondan onarım yaptım düzeldi,başka çözümü yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: firozat

Aveadaki kampanyamin bu ay sona erecek olmasi ile numarami sanirim Vodafone`un yeni cikacak olan kampanyasina tasiyacagim. Aveada GSM modunda internet cok yavas oluyordu. Vodafone kullanip benzer sorun yasayan varmi? Vodafone kullananlar sim kartlarini kestiripmi kullandilar yoksa micro sim ilemi kullaniyorsunuz?

Sorum bir önceki sayfada kalmis..
    Vay arkadas bende vodafone gecmeyi düsünüyordum. Bu sebeke problemini bütün vodafone kullancilari yasiyormu? Bu problemi yasayanlarin sim kartlari micro sim mi yoksa kartinizi keserekmi kullandiniz? Ayrica kac kb. lik kart?
  • quote:

quote:

Aveadaki kampanyamin bu ay sona erecek olmasi ile numarami sanirim Vodafone`un yeni cikacak olan kampanyasina tasiyacagim. Aveada GSM modunda internet cok yavas oluyordu. Vodafone kullanip benzer sorun yasayan varmi? Vodafone kullananlar sim kartlarini kestiripmi kullandilar yoksa micro sim ilemi kullaniyorsunuz?

Sorum bir önceki sayfada kalmis..
    Vay arkadas bende vodafone gecmeyi düsünüyordum. Bu sebeke problemini bütün vodafone kullancilari yasiyormu? Bu problemi yasayanlarin sim kartlari micro sim mi yoksa kartinizi keserekmi kullandiniz? Ayrica kac kb. lik kart?

Vodafone'a geçecekseniz telefonunuzu da değiştirin bence. Vodafone'un her kartında sorun var. Sırf bunun için Turkcell'e geçtim ben. Yarım gün gitmeyen şarjım şimdi 2 gün gidiyor haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dtroyer

quote:

Orijinalden alıntı: Ehlika

quote:

Orijinalden alıntı: antoni_26

ARkadaşlar BUgun GOLD da indirim var ve 870 liraya gidip aldım .)))

Vatanda distirübütör garantili fiyatı 860 tl iken pararel ithalata o kadar para vermek hata bence

Gold'dan aldığınız üründe paket içeriğinde smarttags var mı acaba?

Ben bugun bu sabah Avcılar vatan'a gittim sadece teşhir ürünü olduğunu söylediler teşhir ürünü de bozuk açılmıyordu zaten...
    Sadece topkapı ve samsunda kaldığını söyledi bir de topkapıdaki de teşhir ürünü olabilirmiş.
    Vatancomputer daha bi kaç gün öncesinde 900lü fiyatlara satıyodu fiyatı düştüğü anda stoğu bittimi ne oldu bilemiyorum :( :(

smarttags kutunun içinde yoktu malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasakpınar

quote:

Cevabınız için teşekkürler. Tekrardan hayırlı olsun.

Teşekkürler.
  • İlk Androidli ve dokunmatik telefonum olduğu için ara ara sorularım olacak arkadaşlara :)
    Mesela ilki;
    -Rehberde favoriler kısmına isim eklerken yanlışlıkla istemediğim birini ekledim. Bir türlü de favorilerden silemedim. Nasıl silebilirim?
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.