Şimdi Ara

SONY XPERIA MINI PRO SK17i [ BEYAZ ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Forum aracılığıyla sanalpazar üzerinden SATILMIŞTIR!!!

-----------------------------------------------------------------

Merhaba dostlar ürün neredeyse sıfırdır, sadece 2 ay civarında kullanıldı MediaMarkt'tan alınmadır ve yaklaşık 22 ay daha garantisi vardır. Telefonun kutu içeriği faturası garantisi vs her şeyi vardır. Çizik bulamazsınız telefonda o kadar temiz kullanışmıştır toz dahi yoktur.

Sony tarafından resmi olarak android 4.0.4 güncellemesi almıştır ve çok güzel çalışmaktadır. 1ghz işlemcisi ve 512mb ram ile tam bir fiyat/performans canavarıdır. 4 satır Q klavyesi vardır ve mesaj yazması internette gezinmesi inanılmaz kolay ve kullanışlı. 3 inch ekranı kesinlikle her iş için yeterli ayrıca küçük ekran olmasına rağmen renkler ve yazılar çok keskin çözünürlüğü yüksek, dokunmatik hassasiyeti üst düzeydir, multitouch desteklidir. Cihaz çok nadir olan BEYAZ renktedir, çok kaliteli ve gerçekten çok şık duruyor.

Satma sebebim kesinlikle kişiseldir Blackberry'e yöneleceğim biraz daha iş odaklı bir telefon istediğim için satıyorum ve bir daha android telefon alacak olsam kesinlikle Xperia Mini Pro'yu alırdım. Kullanınca gerçekten sony kalitesini anlıyorsunuz resmen bir minik dev.

Eskişehir'den elden teslim alabilirsiniz, cihazı görün dokunun öyle almanız tercihimdir ayrıca diğer illere kargoyla gönderebilirim.

NOT: Vade farksız 12 taksit imkanı vardır!

FİYAT : 499 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper26 -- 12 Kasım 2012; 22:40:36 >

• bence çok demişsin fiyata....300 bile var piyasada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blckbrd7

bence çok demişsin fiyata....300 bile var piyasada...

cihaz satılmış sen yorum yapıyorsun, link var mı ayrıca 300 nerdeymiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snuffxxx

quote:

satılmış malın tartışması olmaz
    ama sahibinden.com da 370'e var istersen linkini arayıp bulursun zaten (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-xperia-mini-pro-ciziksiz-garantili-107917812/detay).......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avci26 -- 18 Aralık 2012; 20:58:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

quote:

ama sahibinden.com da 370'e var istersen linkini arayıp bulursun zaten (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-xperia-mini-pro-ciziksiz-garantili-107917812/detay).......

300 var demiş bana o lazım diğerleri zaten malum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: avci26

quote:

quote:

300 var demiş bana o lazım diğerleri zaten malum

ozaman şunu al "Garantili, kayıtlı Temiz xperia x10 mini pro (249tl)"
    linki (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-garantili-kayitli-temiz-xperia-x10-mini-pro-108492788/detay)
    açıklaması:
    (Bu fiyata satıyor olmamın tek sebebi evin içinde kutusunu ve orjinal sarj aletini bulamadığımdandır. Yoksa kutulu ürün olduğu için çok daha yüksek bir rakam yazacaktım. İlanın fotoğrafları benim çektiğim kendi fotoğrafıdır, emsal fotoğraf değildir. Garantisi 13 ay daha devam etmektedir. Ankara içinde elden kontrol edebilirsiniz, şehirdışı için get ilan açabilirim. Bana göre telefonun tek sorunu her akıllı telefon gibi sarj sorunudur. Şuan yeni bir telefon aldığım için bunu satıp 2 3 taksit ödemeyi düşünüyorum. Satmamın bir sebebi de budur. Alıcısına şimdiden hayırlı olsun)

malum da ne malum....

• sağol kardeş x10 düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.