Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
11.756
Cevap
106
Favori
344.247
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Giriş
    50 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Az önce yazılım güncellemesi diye mesaj geldi ve boyutu çok küçük 3 saniye içinde bitti

Bilgisi olan var mı? Bu yazılım neyin nesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Son zamanlarda çok hızlı şarj tükketi , aşırı yavaş şarj oldu deerken bugün de aramalardan dıştan gelen ses kesik kesik ve cızırtı halde olmaya başladı. Düşürmeye dayalımı bilmiyorum ama düşmedi bayadır... Of bıktım artık bu telefondan. Garanti 4 ay sonra verdi, simdi yine sıkıntı. Napsam bilemedim.
    |
    |
    |
    |
    Beyler bende de m5 var kamerada sorun var odaklamada onun dışında sorun yok 1 kere gönderdim yazılımsal dediler güncel yazılım atmışlar 1 ay sıkıntısı yoktu tekrar başladı göndereyimmi tekrar

Ekran kartı: Msi gaming x 1050 ti
    Depolama:120 gb ssd 500 gb hdd
    Güç kaynağı:500 w
    İşlemci soğutucusu: Cooler Master Hyper 212 Led
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Yokmu beyler yardım edecek

|
    |
    Ekran kartı: Msi gaming x 1050 ti
    Depolama:120 gb ssd 500 gb hdd
    Güç kaynağı:500 w
    İşlemci soğutucusu: Cooler Master Hyper 212 Led
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Merhaba Arkadaşlar telefona 2 kere parca değişimi yapildi ekran ve kasa , son degisimden sonra konuşurken ses karsiya kesik kesik gidiyor, bazen hiç gitmiyor sesim, bazende karsi tafarin sesi kendisine geri yanki yapiyor. Sony Xperia Destegi ile görüştüm (baska bir telefon ile) parca degisiminden sonra olmustur dediler. Tekrar gonderecegim ama telefona ne yapilir sizce ? Daha once bu sorunla karsilasip garantiye gonderen olurmu ? (Sim kart veya yazılımsal değil 2 sim kartta denedim ve 4-5 kere format attim ) telefon 7 kere servis gorsu benden cok teleservice kullabdi telefonu birdaha sorun çıkarsa direk tüketici hakları hakem heyeti ne gideceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouWithMe -- 3 Mart 2017; 10:45:28 >
    |
    |

Çözemediyseniz gönderin baska caresi yok. Mümkünse kargo ile degil bizzat kendi eliniz ile teslim edin.

|
    |
    ensar251 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouWithMe -- 3 Mart 2017; 18:54:1 >
    |
    |
    Beyler babam kendine alacak m5. İkinci el ve 16 ay garantili. Bas agritan kronik sorunları varmidir ? Bende gm5 plus var cok kronik sorunlari var ana konuda sikayetci olan cok insan var ama bende hic bir sorun yok yani bu m5 de istinasiz herkesde olan sorun var mi yoksa şans işi mi ?

Her telefonda aynı sorun yok ama her telefonda ayrı sorun var :) tammen şans işi.

|
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir de orijinal USB kablosunda kablonun kalın kısmında içten bir temassızlık var garantiye girer mi 10 ay garantisi kaldı telefonun, xiaomi kullanıyorum kablo olarak sıkıntısız.
    |
    |
    Arkadaşlar bende sony m4 aqua vardı. Yaşadığım sorunlardan dolayı kvk telefonu bir üst model olan xperia M5 ile değiştirdi sıfır telefon verdi. Fakat xperia m5 beni çok tatmin etmedi. Bu yüzden satmaya karar verdim. İkinci el az kullanılmış m5 düşünen varsa uygun fiyata anlaşabiliriz.
    Selam m4 kullanıyordum m5e geçtim şahinden doğana binmek gibi bişey olmadı tabiiki 😀 bir iki sorum var stadına mod daha detay ayarlar yapabiliyordum 4te 5 te neredeyse hiçbir ince ayar yapılmıyor stamina ilgili ayrıca ne yaptıysam bildirimini kaldıramadı stamina koyduğum 😀😀 birde 4 te radyo görselleştirme vardı bunda yokmu

WhatsApp ta kişiler görüntüleniyor bu sürümle ilgilimi,

Saygılar tşkürler

|
    |

soundcloud.com/beykoz
    AKARYAKIT EYLEMİNE DESTEK OL, ARTIK YetER !
  • Teğmen
    208 Mesaj

Ne düşünüyorsunuz fiyat olarak

|
    |
    Byc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: erdemchetin

Ne düşünüyorsunuz fiyat olarak

800 hocam
    |
    |

rev nereden ogrenıyoruz kardeş telefon hakkında ayarların ıcınde varmıdır ? (m5 değil cihaz xperia E5) var elimde.
    |
    |
    Fevzi_aldemir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ben de garantili ikinci el m5 aldım. Hiç sorun yok lakin arka kamera beni hayal kırıklığına uğrattı. 21,5 MP diyor ama ön kamera 16 MP olmasına rağmen daha daha iyi çekiyor. Ön kamerada odaklama sorunu yok ama arka kamerada bir türlü bu odaklamayı yakalayamıyorum. Özellikle yakın çekimlerde odaklanana kadar imanım gevriyor. Bu işi bilen varsa söylesin lütfen Samsung'un daha düşük MP li, geniş ekranlı telefonları daha iyi çekiyor bana göre. Ayarlarını kurcaladım ama hala bana göre ön kamera arka kameradan daha iyi çekiyor.
    |
    |
    general4242 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu akşam müzik dinlemek için kulaklığı taktığımda telefon hiç tepki vermedi ve kulaklığı tanımadı.Farklı kulaklık denedim yine olmadı.Tam moralim bozulmuş nette çözüm ararken "SoundAbout" diye bir uygulama buldum ve gerekli işlemi yaptığımda sesin kulaklıktan geldiğini duydum.Yani donanımsal bir sorun yok belli ki yazılımsal bir problem fakat bu uygulamayı kapattığımda tekrar aynı hale geliyor ve ses hoparlörden geliyor.Çok ilginç bir problem. Bu sorunu yaşayan oldu mu? Restart yaptım düzelmedi, yazılım onarımı veya sistem sıfırlama (format) filan yapsam çözülür mü sizce?

Yazılımsal ise pcden onarma yaptığınızda düzelir

|
    |
    real_king kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Bey Azura
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.