Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün sabah telefonu sarj 100 iken telefonun ekranı birden gitti aramalar geliyor ama görüntü ve açma kapama olmuyor sadece açıktı telefon bu daha öncede başıma geldi ilkinde bataryayı değiştiler yine tekrar etti servis 5 dakikada yaptı verdi bekletmeden bu sorunu yaşayan varmı acaba başka
  • msaralk M kullanıcısına yanıt
    tavsiye etmem, cihazlarda birçok sorun var
    en iyisinde şarjı az gitmekte,bu paraya alınacak biton cihaz var, örneğin huawei g8
    ben cihazı 750 liraya aldım ama bu paranın bile fazla olduğunu düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

3 FARKLI microsd kart denedim hep aynı hatayı verdi,pc de biçimlendirdim,formatladım,dosya farmatını değiştirdim,herşeyi denedim okuyor kapatıp açıyorsun okumuyor
    keşke kart almadan deneseydin başka bir kartla yada yazsaydın buraya.

Merhaba, Bu sıkıntıyı nasıl çözdünüz ? Bugün bir anda bu sıkıntı ile karşılaştım. 3 farklı sd kart denedim. Telefonu açıp kapatınca veya sd kartı çıkarınca hata veriyor. farklı telefonda denediğimde sorun olmuyor. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar telefon 3.kez servise gitti şikayeti kısaca anlatıyım;

Ekran'da ışık sızması vardı bu 3.kez tekrarladı, Arka kapak 2.kez açıldı, Aşırı ısınma ve kamera odak problemi ile gitti değişim talebinde bulundum. sizce değişim yapılır mı?

Sorunlar hala devam ettiği takdirde tüketici hakem heyetine gideceğim, umarım sağlam yapılır da muradımıza ereriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

tavsiye etmem, cihazlarda birçok sorun var
    en iyisinde şarjı az gitmekte,bu paraya alınacak biton cihaz var, örneğin huawei g8
    ben cihazı 750 liraya aldım ama bu paranın bile fazla olduğunu düşünüyorum

Ben 1400 e aldım ve bu parayıda hakettıgını dusunuyorum,video fotograf kamera kalıtesı bu gıyat bandında en ıyısı olan bı cıhaz ve pıl suresı 6 saat,ıslemcısı guclu bı ıslemcı ve 3gb ram ıle saglam bı eslesme olmus bı cıhaz,bence fıyatını hakeden bı cıhaz,ama cıhazınız benım gıbı sorunsuz ıse

• ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    tabiki sorunsuz olursa kullanılabilir bir cihaz, ama güvenlirliği düşük,birçok kişi de problem çıkarmış bir cihaz
    neden sorunsuz bir makina almak yerine bunu alsınlar ki,yönlendirmeyi doğru yapmak lazım
    telefonum günde 1 defa rahat restart atıyor,dönüşünde pin istemiyor,neden çözemedim
    facebooktan bir foto gönderirken net çekmiyor,büyük sıkıntı
    telefon daha 5 günlük,pazartesi antalya kvk ya vericem bakalım
  • telefonumu kvk teknik servise yolladım, arka kapağı iyi kapatamamışlar, açılıyor ve su geçirme özelliğinide yitirdi cihazı teleservice ankaraya yollayacağım.
  • Arkadaşlar bu telefonun sorunsuz modeli olan kişiler yok mu yani burada genelde sadece sorunu olanlar yazıyor lakin eminim ki sorunsuz cihazlar vardır. Yani birkaç kişi cihazın rev numarasını ve şarj süresini söyleyerek sorunsuz olup olmadığını söyleyebilir mi?
  • Oncelıkle merhabalar gm5 plus telefonumun suya dusmesı sonucu bozuldu ve teknosa sıgorta sına verecegım yarın buyuk ıhtımal gerı para çek gelıcek ve onada bıraz daha ekleyıp telefon alacagım teknosa sıtesınde dolasırken 1000 tl ye m5 gordum sorunlu bır telefon oldugunu bılıyordum gordugume gore 6 dan sonra duzelmıs kamerası ıslemcı gucu falan bu fıyata harıka bi kaç haftaya sızıNde kullanıcı yorumlarınızı beklıyorum telefon cok hosuma gıttı gercekten.

• utku01072 U kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 yıldır Rev4 M5 Gold kullanıyorum.İlk zamanlarda bazı yazılımsal problemler vardı fakat daha sonra gelen güncellemeler ile cihaz stabil hale geldi.Zaten performans anlamında hiçbir sıkıntısı yok hızlı ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.Kamera çok iyi.Rev4 ve Rev5 sürümlerinde sıkıntı pek çıkmıyor zaten.Tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanozturk

tabiki sorunsuz olursa kullanılabilir bir cihaz, ama güvenlirliği düşük,birçok kişi de problem çıkarmış bir cihaz
    neden sorunsuz bir makina almak yerine bunu alsınlar ki,yönlendirmeyi doğru yapmak lazım
    telefonum günde 1 defa rahat restart atıyor,dönüşünde pin istemiyor,neden çözemedim
    facebooktan bir foto gönderirken net çekmiyor,büyük sıkıntı
    telefon daha 5 günlük,pazartesi antalya kvk ya vericem bakalım

Sizin şanssızlığınız,benim cihaz aldıgımdan berı sorunsuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kurtizcisi

Arkadaşlar bu telefonun sorunsuz modeli olan kişiler yok mu yani burada genelde sadece sorunu olanlar yazıyor lakin eminim ki sorunsuz cihazlar vardır. Yani birkaç kişi cihazın rev numarasını ve şarj süresini söyleyerek sorunsuz olup olmadığını söyleyebilir mi?

Benim cihazım sorunsuz,6 saat ekran süresi alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: real_king

Yaklaşık 1 yıldır Rev4 M5 Gold kullanıyorum.İlk zamanlarda bazı yazılımsal problemler vardı fakat daha sonra gelen güncellemeler ile cihaz stabil hale geldi.Zaten performans anlamında hiçbir sıkıntısı yok hızlı ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.Kamera çok iyi.Rev4 ve Rev5 sürümlerinde sıkıntı pek çıkmıyor zaten.Tavsiye ederim.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: Fevzi_aldemir

telefonumu kvk teknik servise yolladım, arka kapağı iyi kapatamamışlar, açılıyor ve su geçirme özelliğinide yitirdi cihazı teleservice ankaraya yollayacağım.

Hangi servisten geldi hocam
  • bugun telefona bakmaya bir teknosa mağazasına gıttım telefon ellerınde yokmus maalesef duyduguma gore bu telefonun satısı durdurulmus bende sadece teknosadan alabıleceğim için kotu oldu bu olay :( oysakı o fıyata çok guzel telefon
  • İnternetten alabilirsin

• Şu telefon iPhone gibi night shift özelliğini hak edeyor ama Sony koymadı. Android 7'de o özellik var ama bu telefona gelmez diyorsunuz. Üçüncü parti bir uygulama vardır inşallah night shift yapan. Yani gece ekranı turunculaştıran bir uygulama.

• Eminim ki vardır. Ekran ayarlarında renk ayarı yapabiliyorsun çünkü

• Hocam benım sorunum farklı aslında telefonumun suya dusmesı sonucu teknosadan çek ıle iade alıcam ve o cek sadece teknosada geçiyor eğer yenıden stok gelırse kesınlıkle alacagım gelmessede baska telefonlara yonelecegım.

• 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.