Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.744
Cevap
112
Favori
355.370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3463 Mesaj
      12 Ağustos 2016 09:45:24

Sizinki ayıplı mal durumunda. Servise gönderin sorun çözülmezse hakem heyetine gidip para iadesi istersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      alisezgin34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      6 Mesaj
      12 Ağustos 2016 10:39:57
      Teşekkür ederim zaman kaybetmeden gün içinde servise götüreceğim. Umuyorum başka sorunlar olmadan hemen halolur

|
      |

• Onbaşı
      20 Mesaj
      12 Ağustos 2016 11:42:13
      flashtool ile eski sürümü yüklemek mümkün müdür.deneyen var mıdır. lütfen cevap yazın.android 6 da ciddi bir olumsuzluğa rastlamadım fakat rastlarsam hemen geriye dönmek istiyorum.deneyen başaran lütfen cevap yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalx35 -- 12 Ağustos 2016; 11:43:13 >
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      12 Ağustos 2016 12:02:31
      Bilmeyen vardır diye söyleyeyim.Sd karta tüm uygulamalar eskisi gibi bir kısmı atılıyor.Yani telefonla bütünleşik çalışıyor.Zaten verileri aktar kısmında fotoğralar videolar sesler aktarılabiliyor.Fakat uygulamaları tek tek elle seçip atmanız gerekiyor.Uygulamalar bölümüne gidip depolama birimini sd kartı seçiyorsunuz.Güncellemeden sonra bunlar olmuyordu.Sd kartı Pcye takıp biçimlendirdikden sonra hem 4 k videoları. cektiğim resimleri sd karta direkt kayıt ettirebiliyorum.Hemde uygulamalarımı seçip atabiliyorum.Yalnız class10 sd kartına sahip olmanız gerekiyor.
      |
      |

• Çavuş
      52 Mesaj
      12 Ağustos 2016 13:25:26
      Turkcellden aldığım m5 i dün akşam güncelledim. Wifi çalışıyor ama vodafone mobil veri çalışmıyor. Herhangi bi ayar mı yapmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sera_nat -- 12 Ağustos 2016; 13:26:07 >

HEPİMİZ AYNI KİLİMİN DESENLERİYİZ
    • Teğmen
      119 Mesaj
      12 Ağustos 2016 13:35:06
      Benim telefon sürekli kapanıyor ve garantiye verecem yedek telefon verirler mi?

• Teğmen
      119 Mesaj
      12 Ağustos 2016 13:35:41
      Birde root atabiliyormuyuz 6.0

|
      |

• Teğmen
      116 Mesaj
      12 Ağustos 2016 14:54:06

Ayarlar-diğer-internet ayarları buna tıklayın biraz bekleyin girmesi lazım.

|
      |
      sera_nat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      178 Mesaj
      12 Ağustos 2016 15:30:05
      bu kvk neden telefonlara cevap vermezki kafayı yiyecem
      |
      |

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Yüzbaşı
      731 Mesaj
      12 Ağustos 2016 16:41:41

evet biraz araştırdım o sonuca ulaştım.Olay şöyle yani 20 iş günü doldu sizin seçimlik haklarınız devreye giriyor bu hakkınızdan bedel iadesi hakkınızı kullanmak istediğinizi servise bildiriyorsunuz bu telefon veya e-posta ile olabilir.Eğer servis bu talebinizi 7 iş günü içinde olumlu yanıt vermez ise thh ye başvurma hakkınız doğuyor. Burada yanlış anlaşılma olmasın 7 iş günü içinde yok cihaz tamir edildi cihazınız hazırmış vs ilgilenmeyin, ücret iadesi işlemi başlattık fatura tutarınız iade edilecek demiyorsa cihazı istedikleri kadar servis işlemini tamamlasınlar fark etmez.

DÜZELTME : Arkadaşlar mesajda şu düzeltmeyi yapmam gerek tüketici (175) hattını aradım. Edindiğim bilgiye göre talebi ilettiğimiz tarihten itibaren 10 gün içinde olumlu yanıt alamaz isek heyete başvuru hakkımız doğuyormuş. Bu 10 gün iş günü değil yalnız talep bildirim tarihten itibaren normal 10 gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 12 Ağustos 2016; 22:52:51 >
      |
      |
      tstdrvr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1742 Mesaj
      12 Ağustos 2016 17:15:46

Nedir hocam bu?

|
      |
      ByBlaCk4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nokia Lumia 925, Sony xperia m5, Iphone 7 plus 128 gb

Sennheiser cx-300 ( ilk seri )Bose ie2, Sony xba-h1, Sennheiser momentum in-ear ( ios ), Fiio f9 pro, Ibasso it01

Fiio İ1 dac&amfi, Fiio Q1 mark II dac&amfi

DH’de 10 yıl!
    • Teğmen
      103 Mesaj
      12 Ağustos 2016 18:28:58

Bende fusion 35 gibi çoğunlukla twitterde bakınırken kapandığına şahit oldum.

|
      |
      Bahsedilenler: fusion35

• Çavuş
      52 Mesaj
      12 Ağustos 2016 18:59:24

Teşekkürler

|
      |
      faruk195 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HEPİMİZ AYNI KİLİMİN DESENLERİYİZ
    • Teğmen
      116 Mesaj
      12 Ağustos 2016 19:17:23

Önemli değil rica ederim.

|
      |
      sera_nat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      509 Mesaj
      12 Ağustos 2016 20:50:44
      quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Nedir hocam bu?

Xperi m5 için twrp custom recovery

|
      |

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      12 Ağustos 2016 22:50:31
      quote:

Orijinalden alıntı: fusion35

İlk aldığım günden beri sorunsuz birlikteliğimizin olduğu REV4 Gold m5 telefonum, dün çalışma masamda öylece duruken kendi kendine açılıp kapanmasına şahit oldum.

Telefonu kullanıp kenara bıraktığımda tekrar kapanıp açıldığına şahit oldum. Kafam bozuldu tabi tüm temaları sildim ama yok yine kapanıyor. Ama böyle devamlı değil sanki ekranda bir anda Sony yazısı beliriyor ve ordan anlıyorum. Bugün Twitterda bakınıp uygulamayı kapatmadan güç tuşuna bastığımda resetlendiğini farkettim.
      1-2 kez aralıklarla denedim resetlendi. bazen Twitter üzerinden bir link tıkladığımda bazen de işte uygulama açıkken güç tuşuna bastığımda.

Uygulamayı sildim şuan test ediyorum, 2-3 saattir kapanmadı. Daha öncede olmuyordu ancak bu aralar twitter genelinden huylandığımdan akış güncellemedeki zorluğa ve tıklamış olabileceğim bir link yüzenden olabileceğini düşünüyorum.

Teste devam bakacaz bakalım ne olacak.

aynı şey benimde başıma geldi,
      twitter whatsapp kullanırken ve ana ekranda boşta bıraktığımda güç tuşuna basmadan ekran kendi kendine kapandığında mutlak reset atıyordu telefona. Bu günde iki defa oluyordu daha sonra resetleme olmuyordu. Garantiye yolladım bu arada güncelleme sonrası yaşadım bunları 5.1 de böyle sıkıntılar yoktu.
      |
      |

Mia San Ein Verein, Mia San Vorbilder, Mia San Innovation, Mia San Selbstvertrauen, Mia San Respekt, Mia San Freude, Mia San Treue, Mia San Verantwortung, Mia San Fußball, Mia San Familie.
      Mia San Mia

MİA SAN DER FC BAYERN MÜNCHEN!

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      12 Ağustos 2016 22:52:39

bimeks'den aldım bi'rahat 6 aylık paket aldım ve asus zenfone 2 laser verdiler.
      |
      |
      crrelax kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mia San Ein Verein, Mia San Vorbilder, Mia San Innovation, Mia San Selbstvertrauen, Mia San Respekt, Mia San Freude, Mia San Treue, Mia San Verantwortung, Mia San Fußball, Mia San Familie.
      Mia San Mia

MİA SAN DER FC BAYERN MÜNCHEN!
    • Çavuş
      48 Mesaj
      12 Ağustos 2016 23:19:05
      quote:

Orijinalden alıntı: brkmrdgn

Arkadaşlar ön kamerayla fotoğraf çekilmiyor deklanşöre bastıktan sonra odaklamada kitlenip kalıyor tuş kilidini açınca düzeliyor uygulamada sıkıntı var diye düşündüm camera mx uygulamasını indirdim onda da basınca 7-8 saniye sonra çekiyor. Güncelleme ile düzelir diye bekledim ama düzelmedi.

Ön kamerayla fotoğraf çekemeyen başka kimse yok mu? Ya da çözüm önerisi olan

|
      |

• Teğmen
      220 Mesaj
      13 Ağustos 2016 00:14:58
      Şuan kameram odaklama yapmıyor nedeninş bilmiyorum önceden böyle bir sorunum yoktu (swap cihazda yani) 6.0da önce ön kameram odak sıkıntısı vardı şimdi ikisinde de odaklama yapmıyor :/

|
      |

Sony Xperia™ M5 Kullanıcısı
      MSI GE60 0ND kullanıcısı
    • Yüzbaşı
      653 Mesaj
      13 Ağustos 2016 13:08:25
      Arkadaşlar 2.el bir m5 alacağım alırken ne gibi testler yapmalıyım?
      sony de asuslar gibi cihazın tüm fonksiyonlarını denemek için bir kod var mı?

Saygılar...

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
nice türkiye
web tasarım
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.