Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.744
Cevap
112
Favori
355.370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      296 Mesaj
      10 Ağustos 2016 18:49:41
      Eyvallah sağolasn alalım o zaman :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      103 Mesaj
      10 Ağustos 2016 20:47:43
      Arkadaşlar çektiğim fotonun üzerinde tarih olmasını istiyorum. Nasıl yapabileceğim hakkında yardımcı olurmusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1691 Mesaj
      10 Ağustos 2016 22:25:34

Camera MX programını kullanabilirsiniz.

|
      |
      egeliim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1691 Mesaj
      11 Ağustos 2016 01:02:10
      Arkadaşlar telefon saati geri kalan var mı? Saat uygulamasını açtığım da normal saat ancak kilit ekranı ve bildirim çubuğunda saat geri kalıyor. Ikı kere başıma geldi ayrıyeten saat taşımadığım için sıkıntı olabilir bana.

• Yüzbaşı
      286 Mesaj
      11 Ağustos 2016 13:38:06
      quote:

Orijinalden alıntı: uykusuzinsan

Arkadaşlar telefon saati geri kalan var mı? Saat uygulamasını açtığım da normal saat ancak kilit ekranı ve bildirim çubuğunda saat geri kalıyor. Ikı kere başıma geldi ayrıyeten saat taşımadığım için sıkıntı olabilir bana.

Maalesef o sorun 6.0 yazılımı ile birlikte geldi genel olarak herkes'de var cihazı yeniden başlatınca düzeliyor bazende kendi kendine düzeliyor.
      Yeni güncellemeyi beklemek yine farz oldu o kadar bekledik 6.0'ı sonuç bu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      11 Ağustos 2016 14:57:20

Bence değişim değilde bedel iadesi talep et 20 iş günü dolunca en azında istediğin cihazı alırsın tercih senin olur.Benim 20 iş günü doldu yasa gereyi servisin talebime cevap vermesi için 1 hafta süresi var (7 iş günü) baktım olmuyor hakem heyetine.E posta ile iletim talebimi ilk cevapta yok yurtdışından geliyomuş vs aynı olay hep tekrar dedim 19 ağustosa kadar olumlu yanıt vermezseniz hakem heyetine gidiyorum bakalım bekliyoruz :)
      |
      |
      sedatalbayrak54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      155 Mesaj
      11 Ağustos 2016 15:57:47

Ben KVK ya yakınım zaten, 20. İş günü gidip para iadesi isteyeceğim, eğer olumlu konuşmazlarsa direk THH.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      ts2000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      178 Mesaj
      11 Ağustos 2016 16:03:48
      benim de bugün 24. iş günü (11 temmuz da cihazı teslim ettim) swap cihaz bekliyor yazısı ilk haftadan beri duruyor kvk nın sitesinde. ayrıca hiç bir şekilde kvk nın teknik servisine telefon ile ulaşamıyorum. mail olayı nasıl oluyor bana da bilgi verir misiniz? şu an hakem heyetine gitme şansımız yok mu 7 iş günü daha mı beklememiz gerekiyor?

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Er
      6 Mesaj
      11 Ağustos 2016 18:10:08
      Arkadaşlar merhaba. Bende 07.08.2016 tarihinde turktelekom taahhütlü olarak m5 aldım daha aldığım gün 6.0 güncelleme yapmış olmama rağmen sürekli kapanıyor şarja takmadan açılmıyor ilk 2 gün bir kaç kez kapandı sıkıntı yapmadım ama son 2 gündür çileden çıkmamak için zor tutuyorum kendimi günde ortalama 20 kere şarja takıp açıyorum.
      Sizce ne yapmalıyım aynı sorundan muzdarip birçok arkadaşın yazılarını inceledim tecrübeli arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. Yarın en olmadı kvk nın kapısını çalacağım kvk içinde iyi yorumlar yapılmamış. Bilmiyorum nasıl gidereceğim bu sıkıntıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alisezgin34 -- 12 Ağustos 2016; 7:57:03 >

• Yarbay
      3463 Mesaj
      11 Ağustos 2016 19:05:54
      quote:

Orijinalden alıntı: alisezgin34

Arkadaşlar merhaba. Bende 14.08.2016 tarihinde turktelekom taahhütlü olarak m5 aldım daha aldığım gün 6.0 güncelleme yapmış olmama rağmen sürekli kapanıyor şarja takmadan açılmıyor ilk 2 gün bir kaç kez kapandı sıkıntı yapmadım ama son 2 gündür çileden çıkmamak için zor tutuyorum kendimi günde ortalama 20 kere şarja takıp açıyorum.
      Sizce ne yapmalıyım aynı sorundan muzdarip birçok arkadaşın yazılarını inceledim tecrübeli arkadaşlar acil yardımlarınızı bekliyorum. Yarın en olmadı kvk nın kapısını çalacağım kvk içinde iyi yorumlar yapılmamış. Bilmiyorum nasıl gidereceğim bu sıkıntıyı

gelecekte aldınız telefonu galiba bataryası değişmesi gerek. servise verin bir an önce. ilk 1 ay arıza çıkınca koşulsuz iade edebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 11 Ağustos 2016; 19:06:47 >

• Teğmen
      103 Mesaj
      11 Ağustos 2016 19:40:08

Saolasın kardeş

|
      |
      Bahsedilenler: uykusuzinsan

• Yüzbaşı
      601 Mesaj
      11 Ağustos 2016 20:28:30
      arkadaşlar benim cihaz rev4 ve kapanma sorunu 6.0 güncellemesinden sonra olmaya başladı ve garantiye göndereyim diyorum. Ücret iadesi istesem bu hakkım var mı? Ben artık sıkıldım ve depresyona girdim, yeni bi tel. düşünüyorum.
      Bir de bu iş günü servise kargonun teslimiyle mi servise cihazın kaydıyla mı başlıyor? Kaydıyla başlıyorsa sıkıntı, çünkü daha önce yolladığım cihazı 10 gün sonra kaydettiler. Böyle bir hakları olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koraygs -- 11 Ağustos 2016; 20:31:07 >
      |
      |

• Teğmen
      116 Mesaj
      11 Ağustos 2016 21:24:56
      Allah allah cidden ilginç
      Bu mesaja eklenen görseller:

• Yüzbaşı
      471 Mesaj
      11 Ağustos 2016 21:57:20
      geçen hafta garantiye yolladım aşağıdaki sebeplerden dolayı. Yedek telefon olarak asus zenfone 2 laser verdiler deseler ki m5'i unut sende kalsın bu telefon direkt kabul ederim. 6.5 - 7 saat ekran süresi görüyorum. m5'de 3.5 saat falandı bu süre.

|
      |

Mia San Ein Verein, Mia San Vorbilder, Mia San Innovation, Mia San Selbstvertrauen, Mia San Respekt, Mia San Freude, Mia San Treue, Mia San Verantwortung, Mia San Fußball, Mia San Familie.
      Mia San Mia

MİA SAN DER FC BAYERN MÜNCHEN!
    • Yüzbaşı
      509 Mesaj
      11 Ağustos 2016 22:03:23
      Sa xperia m5 e twrp yuklenebılınmekte an ıtıbarı ıle
      Lınkhttp://forum.xda-developers.com/xperia-m5/general/bootloader-unlocked-twrp-recovery-root-t3437197
      Bu mesaja eklenen görseller:

• Teğmen
      103 Mesaj
      11 Ağustos 2016 22:36:07

Kargoya verdiğin andan itibaren başlar.

|
      |
      Bahsedilenler: koraygs

• Teğmen
      170 Mesaj
      11 Ağustos 2016 23:51:48
      İlk aldığım günden beri sorunsuz birlikteliğimizin olduğu REV4 Gold m5 telefonum, dün çalışma masamda öylece duruken kendi kendine açılıp kapanmasına şahit oldum.

Telefonu kullanıp kenara bıraktığımda tekrar kapanıp açıldığına şahit oldum. Kafam bozuldu tabi tüm temaları sildim ama yok yine kapanıyor. Ama böyle devamlı değil sanki ekranda bir anda Sony yazısı beliriyor ve ordan anlıyorum. Bugün Twitterda bakınıp uygulamayı kapatmadan güç tuşuna bastığımda resetlendiğini farkettim.
      1-2 kez aralıklarla denedim resetlendi. bazen Twitter üzerinden bir link tıkladığımda bazen de işte uygulama açıkken güç tuşuna bastığımda.

Uygulamayı sildim şuan test ediyorum, 2-3 saattir kapanmadı. Daha öncede olmuyordu ancak bu aralar twitter genelinden huylandığımdan akış güncellemedeki zorluğa ve tıklamış olabileceğim bir link yüzenden olabileceğini düşünüyorum.

Teste devam bakacaz bakalım ne olacak.

• Teğmen
      220 Mesaj
      12 Ağustos 2016 00:44:15

Bahsettiğim şey buydu arada kendiliğinde fazla ekran süresi alıyor nadir görülen bir şey ama &#128516;

|
      |
      faruk195 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sony Xperia™ M5 Kullanıcısı
      MSI GE60 0ND kullanıcısı
    • Yarbay
      2651 Mesaj
      12 Ağustos 2016 05:29:48
      6.0 güncellemesi aldıktan sonra bazı programlar hafıza kartına taşınamaz oldu. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      12 Ağustos 2016 07:55:59
      quote:

Orijinalden alıntı: crista galli

quote:

Orijinalden alıntı: alisezgin34

Arkadaşlar merhaba. Bende 14.08.2016 tarihinde turktelekom taahhütlü olarak m5 aldım daha aldığım gün 6.0 güncelleme yapmış olmama rağmen sürekli kapanıyor şarja takmadan açılmıyor ilk 2 gün bir kaç kez kapandı sıkıntı yapmadım ama son 2 gündür çileden çıkmamak için zor tutuyorum kendimi günde ortalama 20 kere şarja takıp açıyorum.

gelecekte aldınız telefonu galiba bataryası değişmesi gerek. servise verin bir an önce. ilk 1 ay arıza çıkınca koşulsuz iade edebiliyorsunuz.

:D :D düşün işte telefonun derdine gün tarih bilgimi kaybettim :) 7sinde aldım telefonu. daha 1 hafta bile olmadı koşulsuz nasıl değişim yapabilirim nasıl bir yol izlemeyelim
      turktelekom müşteri hizmetlerini aradım ses çıkmadı. telefonu aldığım bayii servise gönderirim diyor.
      sony'yi aradım keza onlarda servise başvurmamı söylüyor ?kafamı ne yöne vursam bilemedim
      batarya değişirse bu sorundan tamamiyle kurtulur muyum ?

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.