Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 ay bekleyişten sonra doa kapsamında değişen telefonu açma fırsatım oldu. Yine hiç şaşırmadım yine bir bozuk telefon geldi. Telefonun açılış ekranındaki animasyon hareket ederken ekran ışığında dalgalanmalar oluyor. ışıkta azalıp artma oluyor anlık. bunu yaşayan var mı ? bugün elime ulaşan cihazda sorunlu mu çıktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan.m

1 ay bekleyişten sonra doa kapsamında değişen telefonu açma fırsatım oldu. Yine hiç şaşırmadım yine bir bozuk telefon geldi. Telefonun açılış ekranındaki animasyon hareket ederken ekran ışığında dalgalanmalar oluyor. ışıkta azalıp artma oluyor anlık. bunu yaşayan var mı ? bugün elime ulaşan cihazda sorunlu mu çıktı ?

Hocam ilk kurulum esnasında o dalgalar çıkıyorsa normal diyebiliriz. Rev4 değişen cihazda şuan ciddi bir soruna denk gelmedim batarya stabil olmasını bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bir yazılımsal hata var şarj % 28 ve kullanım detayı boş pilin.

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

Sanırım bir yazılımsal hata var şarj % 28 ve kullanım detayı boş pilin.

Evet 5.1 den sonra böyle bir problem var maalesef

• quote:

quote:

1 ay bekleyişten sonra doa kapsamında değişen telefonu açma fırsatım oldu. Yine hiç şaşırmadım yine bir bozuk telefon geldi. Telefonun açılış ekranındaki animasyon hareket ederken ekran ışığında dalgalanmalar oluyor. ışıkta azalıp artma oluyor anlık. bunu yaşayan var mı ? bugün elime ulaşan cihazda sorunlu mu çıktı ?

Hocam ilk kurulum esnasında o dalgalar çıkıyorsa normal diyebiliriz. Rev4 değişen cihazda şuan ciddi bir soruna denk gelmedim batarya stabil olmasını bekliyorum.

ilk kurulum esnası değildi hocam. telefonu ilk açtığımda yarım batarya ile gelmişti onu bitirdim telefon kapalı yüzde yüz şarj edip açtım. o açılış esnasında dalgaları farkettim. sonra tekrar kapatıp açtım bu sefer bir kere dalgalanma oldu. bir daha denedikten sonra denk gelmedim ilerde ne olur bilmiyorum açıkçası.

• Forumumuz da ne kadar hareketli dimi beyler 🐺😊😀

• batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    *#*#7378423#*#* tuşlayın ekran testi yapın dalgalanma varsa yollayın servise
  • batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    Ayarlar, ekrandan uyarlanan parlaklığı kapatıp tekrar bakın. Telefonun ışık sensörü çok hassas, kullanırken pencere ile sizin aranızdan biri geçse bile çok hızlı şekilde parlaklığı değiştiriyor...

• quote:

quote:

quote:

ilk kurulum esnası değildi hocam. telefonu ilk açtığımda yarım batarya ile gelmişti onu bitirdim telefon kapalı yüzde yüz şarj edip açtım. o açılış esnasında dalgaları farkettim. sonra tekrar kapatıp açtım bu sefer bir kere dalgalanma oldu. bir daha denedikten sonra denk gelmedim ilerde ne olur bilmiyorum açıkçası.

Sony diagnostics var hocam hakkında menüsünde ordan bütün testleri yap için rahat olsun..

• Cevaplarınız için teşekkür ederim, testleri uyguladım herhangi bir sorun yok hepsi düzgün çalıştı.

• Merhaba
    Yaklaşık bir aydır kullanıyorum telefonu. Kapanma, kamera hatası gibi hatalarla karşılaşmadım. Cihaz revize 4 siyah en son sürüm. Şarj süresi uygun ve şarja taktığımda 2 saat sürede %100 dolu olarak çıkartıyorum. Ön kamera zoom yapmıyor. Belkide en son sürümlerde yazılım olarak yoktur. Genel olarak çok memnunum herkese iyi forumlar.

• Kovalski829 kullanıcısına yanıt
    Telefonu nerden aldınız? Keşle biz de sorunsuz seriden bulabilsek...Reklamı giriyorsa pm den aldığınız yeri yazabilirmisiniz? Saygılar...
  • bende bu 5.1 güncellemeden sonra şebeke sorunu arttı android 6.0 marshmallow bu arıza gecer mi ?
  • TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    Dün bende gözü karartıp aldım
    Rev4 siyah buldum kutudan 5.1 ile çıktı
    Sorgulayıncada yeni bir guncelleme bulamadı
    Teknosa dan aldim
    Dun saat 17 den beri kullaniyorum
    Herhangi bir hata yada sorun ile karşılaşmadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kovalski829

Merhaba
    Yaklaşık bir aydır kullanıyorum telefonu. Kapanma, kamera hatası gibi hatalarla karşılaşmadım. Cihaz revize 4 siyah en son sürüm. Şarj süresi uygun ve şarja taktığımda 2 saat sürede %100 dolu olarak çıkartıyorum. Ön kamera zoom yapmıyor. Belkide en son sürümlerde yazılım olarak yoktur. Genel olarak çok memnunum herkese iyi forumlar.

2saatte mi sarj oluyor 0 dan %100 e ??
  • Tam sıfır değil % 15 veya %20 olduğunda taktığımda ortalama 2 saatte %100 oluyor ben özellikle yorumlardan sonra saat tuttum sonuç aynı.
  • Hepsiburada bittibitiyor hocam
  • quote:

Tam sıfır değil % 15 veya %20 olduğunda taktığımda ortalama 2 saatte %100 oluyor ben özellikle yorumlardan sonra saat tuttum sonuç aynı.

Şaka mı yapıyorsun biz 4 saatte zor dolduruyoruz içinden çıkan sarj aletini mi kullanıyosunuz, 850ma olanı mı? Sarj aleti ep 800 mü yani?
  • İçinden çıkanı kullanıyorum hangi seri sarj aleti bakmadım. Ben bile bazen şaşırıyorum ama gerçek şu sarj dolumu bence kötü değil.

• quote:

İçinden çıkanı kullanıyorum hangi seri sarj aleti bakmadım. Ben bile bazen şaşırıyorum ama gerçek şu sarj dolumu bence kötü değil.

Bakarsanız çok memnun kalırım merak ettim

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.