Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ekran süresini arttırmak isteyen arkadaşlar tuşların titreşimini kapatabilirler zaten bir işe yaramıyor ve rahatsız ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony Xperia M5 (30.1.A.1.46) no.lu güncellemesi Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Polonya, Slovakya, Güney Afrika, İspanya ve İngiltere'de yayınlanmış.
    Herhalde yakında bize de gelir.
  • batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    Bende de aynısı yazıyor daha dün yeni cihaz bekleniyor yazıyordu şimdi beklenen parça geldi yazıyor telefonu vatan dan almıştım 20 iş gününü geçtiği için çek vermelerini istedim vermediler tekrardan ısrar ettim cihazı almayacağım ve tüketici hakları mahkemesine başvurucağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sera_nat

M5 ile tam şarjdan sonra bırakın günü tamamlamayı 15-16 saat pil süresi almak bile mucize. Hayatımda ilk kez sony aldım o da hüsran.

Piliniz ile ilgili bir sorun var galiba ben 2. günü bile görüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Node

Sony Xperia M5 (30.1.A.1.46) no.lu güncellemesi Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Polonya, Slovakya, Güney Afrika, İspanya ve İngiltere'de yayınlanmış.

hocam sürümü nedir acaba?
  • Son durum...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

Sony Xperia M5 (30.1.A.1.46) no.lu güncellemesi Avusturya, Belçika, Hırvatistan, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hollanda, Polonya, Slovakya, Güney Afrika, İspanya ve İngiltere'de yayınlanmış.

30.1.A.1.46
  • Benim gibi dokunmatik sorunu yaşayan bir arkadaş vardı kendi kendine bastığını söylüyordu servise gönermesini öneriyorum daha m5in türkiyede dış ve iç ekranı olmadığı için benimkini onarmadılar diye düşünüyorum. İç ekranda leke ve dokunmatik sorunu vardı.
  • quote:

Nihayet Güncelleme ile ilgili bir haber paylaşıldı..
  • Dün yeni cihaz bekleniyor diyordu bugün gündüz beklenen parça geldi dedi şimdi de öyle diyor

Cihaz Durumu: Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarım işlemleri tamamlanmış olup , teslime hazır hale getirilmiştir. Cihazınızı kayıt sırasında verilmiş olan form ile teknik servisimizden teslim alabilirsiniz. Cihazınızı ortalama 3 iş günü içinde bayi aracılığıyla gönderdiyseniz bayinize, kargo ile gönderdiyseniz kargo aracılığıyla teslim edilecektir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
    Garanti Durumu:
    Garanti Dahili
    Departman Statüsü: Teslimat Bekliyor
    Fatura Bilgisi: 0 TL
    Müşteri Bilgileri
    Kayıt Tarihi / Kayıt Yeri: 12.02.2016 00:00:00 / Kartal Teknik Servis
    Müşteri: ÖMER SAV
    Müşteri Email:
    Müşteri İletişim Tel: ------------
    İl / İlçe: ORDU / MERKEZ
    Model: E5603/M5
    Model Açıklama: E5603/Mobile Phone/MHBk/Turkcell TR/Gd
    Teslimat Bilgileri
    Gelen Kargo Takip No: MNG - JH690231
    Teslim Alan:
    Teslimat Bekliyor Tarihi: 10.03.2016
    Teslimat Tarihi:
    Teslimat Açıklama: Cihaza kutulu değişim yapılmıştır.;Yeni imei : 354188072798478

• Arkadaşlar 26 Şubatta değişim kararı çıkan m5 rev3 cihazım 5 Mart gunu teleservice maltepeye kargo azizliği nedeniyle de ancak bugun tarafıma ulaşabilmiştir cihaz birebir kutulu rev4 cihazla değişmiş an itibariyle demo şarjını kullanıyorum %53 şarj ile açtım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

30.1.A.1.46

Hocam yani Android sürümünü merak etmiştim 6.0 mı diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi hafıza kartını kullanıyorsunuz kaç gb
  • cuara86 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar M5'inden memnun olanlar seri numarasını belirtebilir mi? Bir de, Hepsiburada'dan hangi satıcıdan alanlar memnun kaldı yada kalmadı? Ek olarak 128GB yada, 200GB kart kullanan var mı?

• arkadaşlar 25.02.2016 da teleservice maltepe ye elden teslim ettiğim rev3 cihazım, 05.03.2016 itibariyle teleservice merkezine, kargo aksilikleri nedeniyle dün kutulu rev4 değiştirilmiş şeklinde tarafıma ulaşmıştır.
    cihazdaki yazılımla ön kamera zoom yapmıyor .
    testleri yaparak görüşlerimi bildireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 11 Mart 2016; 9:33:52 >
  • Şu ön kameradaki zoom yapmama olayına açıklık getireyim
    bu yazılımın engellediği birşeydir kusur ve hata değildir başka yazılımlarla yapılabilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

30.1.A.1.46

Hocam yani Android sürümünü merak etmiştim 6.0 mı diye

Android 5.1

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Şu ön kameradaki zoom yapmama olayına açıklık getireyim
    bu yazılımın engellediği birşeydir kusur ve hata değildir başka yazılımlarla yapılabilir

Nihayet benimle aynı düşünen birisi daha..
    Yeni güncelleme ile bu sorun düzelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Şu ön kameradaki zoom yapmama olayına açıklık getireyim

hocam yazılımsal bir zoom olduğu için yazılımla çözülebilir bence de..
    cihazın bataryası ne zaman randıman vermeye başladı ? kaç şarjdan sonra acaba bilginiz varmı
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.