Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sera_nat

Android 6.0'nın m5lere pil süresini uzatacığı yönünde bilgi var mı?. Günde iki defa şarja koymak can sıkıyor

Z5 ler ilk testlerde pek memnun kalınmamış 6.0 güncellemesinden hocam.
    günde iki kez şarj çok yoğun kullanmıyorsan ciddi bir donanımsal problem olduğunu gösteriyor servise danışmanı tavsiye ederim..
  • M4'de de parti parti cihazlarında sıkıntı vardı. Geçen babama m5 aldım, ekranı benim m4'den bariz sönük ve şarj konusunda çok berbat. Ama kamerası acayip şahane, ama bu ekran kıyaslamasını başka yapan oldu mu? Normal mi yoksa, sorunlu mu bizdeki?
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Kvk ya yolladim artık sansimiza kalmış :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşlem Görüyor - Swap Cihaz Bekliyor bu ne demek değişecekmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

İşlem Görüyor - Swap Cihaz Bekliyor bu ne demek değişecekmi

hocam bu sadece cihaz degisecek demek kutu icerigi ayni kalacak
    teleservice mi bu bilgiyi verdi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    KVK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 8 Mart 2016; 22:00:49 >
  • Durum bu...
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
  • Arkadaşlar aranızda ayıplı mal yasasından para iadesi alan ya da nasıl işlediğini bilen var mı?
  • M4 İçin düzeltme güncellemesi yayınlamışlar fakat M5 içinde yayınlanmıştı ama Türkiye'de yayınlanmadı, Resimlere dikkatle baktığımda ise Model numarası farklıydı, sizce de bu güncelleme gelecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsxfb

Arkadaşlar aranızda ayıplı mal yasasından para iadesi alan ya da nasıl işlediğini bilen var mı?

hocam malı iade edebilmen için ayıbını belirten bir dilekçeyle(fatura garanti belgesi asıl ve fotokopileri yanında olsun) il/ilçe tüketici hakem heyetlerine gitmen gerekiyor.(orda da doldurabilirsin) Bunun akabinde yasal süreç başlar. Satın aldığın yere konu ile ilgili yazı gider. Taraflara gerçekleştirilen bildirim akabinde hakem heyetinin görevlendirdiği bilirkişi ürünün gerçekten o ayıbı olup olmadığını kontrol eder. Seni haklı bulursa para iadesi alabilirsin. Lakin bu süreç il ilçelerdeki heyetlerdeki iş yoğunluğuna göre değişim gösterir. Öncelik her zaman en pahalı mallardadır aklında bulunsun(araba, beyaz eşya gibi).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkanby

M4 İçin düzeltme güncellemesi yayınlamışlar fakat M5 içinde yayınlanmıştı ama Türkiye'de yayınlanmadı, Resimlere dikkatle baktığımda ise Model numarası farklıydı, sizce de bu güncelleme gelecek mi?

Sony M5 için en güncel sürüm 5.1 hocam sonrasında resmi bir sürüm çıkmadı bundan sonra 6.0 için çalışmalar sürüyor diye biliyorum..
  • telefonu 5,3,2016 da teslim ettim teknosaya,
    sorunlar epey coktu ama güncellemeyi bekliyordum olmadı en son şebeke sorunu aşırı derece fazla oldu sony den bıktırdı beni acıkcası telefon cekiyor internet var herşey normal ama hiçbişey yok gerçekte arayan ulaşamıyor sen arıyosan arıyor diyo öylece bekliyor,kapat ac düzelir ama tekrar sıkıntı en büyük problem kamera,resimlerin yarısı gri renk gösteriyor genelde
    kayıtlı wifi şifresini tekrar soruyor
    uygulamalar hata verip kapatması
    şarkılarda yarıya gelmeden diğerine gecmesi
    ve unuttuklarımda vardır heralde z5 e gecmeyi düşündüm ama note 5 ağır bastı gibi onun için en iyisi m5 i servisten gelmesini beklemek ama ne zaman gelir bir çilede ordan cekeriz gibi geliyor bana.demem o ki m5 alıcaksanız almayın z5 compact alın.
  • Teknosadan aldığınız rev 4 mü rev 3 mü çıktı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 9 Mart 2016; 11:40:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

M4 İçin düzeltme güncellemesi yayınlamışlar fakat M5 içinde yayınlanmıştı ama Türkiye'de yayınlanmadı, Resimlere dikkatle baktığımda ise Model numarası farklıydı, sizce de bu güncelleme gelecek mi?

Sony M5 için en güncel sürüm 5.1 hocam sonrasında resmi bir sürüm çıkmadı bundan sonra 6.0 için çalışmalar sürüyor diye biliyorum..

5.1'den sonra güvenlik ve yama güncellemesi yayınlandı fakat ülkemizde yayınlanmadı..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spysoul

quote:

5.1'den sonra güvenlik ve yama güncellemesi yayınlandı fakat ülkemizde yayınlanmadı..

ana bant değişti mi yani hocam?(5.1.1 gibi)
    yoksa yine 5.1 üzerine mi güncellendi ?

• TatarSüvari T kullanıcısına yanıt
    rev 4 ve 3 hakkında bilgim yok nerden anlarım ne olduğunu ve ne anlama geliyor bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan9

rev 4 ve 3 hakkında bilgim yok nerden anlarım ne olduğunu ve ne anlama geliyor bunlar

hocam aldığın cihazın kutusunda yazar imei ve diğer model bilgilerinin olduğu bölümde..
    kutuyla beraber gönderdim sadece faturası var rev 4 3 ne demek yani, kvk ya baktım şimdi herkes bıkmış teknosanın ürün takip kodu var ama hala nerden takip edilecek onu bile bulamadım sancılı bir dönem başlangıcı olsa gerek.
  • sinan9 kullanıcısına yanıt
    5603 ise rev 4 demektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan9

kutuyla beraber gönderdim sadece faturası var rev 4 3 ne demek yani, kvk ya baktım şimdi herkes bıkmış teknosanın ürün takip kodu var ama hala nerden takip edilecek onu bile bulamadım sancılı bir dönem başlangıcı olsa gerek.

rev4 de rev3 de de sorunlu cihazlar var hocam. kutuyu gönderdiysen artık mecburen bekleyeceksin ki cihaz kutuyla eline ulaşana kadar.
    maalesef M5 modelinde sıkıntılar var.
  • 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.