Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

Orijinalden alıntı: iboocum

kvkya verdim telefonu parça değişimi yapacaklarmış bataryayı değiştirecekler büyük ihtimal...

Sorun neydi hocam?

telefon çekmeyince kapanıyor.. batarya sorunu kısaca
  • quote:

quote:

quote:

kvkya verdim telefonu parça değişimi yapacaklarmış bataryayı değiştirecekler büyük ihtimal...

Sorun neydi hocam?

Şebeke çekmeyincemi?
  • iboocum kullanıcısına yanıt
    hocam ben mağazada çalışıyorum ve mağazada depoda telefon çekmiyor hiç depoda kapanmadı ama çeken yerde keyfi kapandığı oldu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun neydi hocam?

Şebeke çekmeyincemi?

Evet hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de keyfi çekmeme olayları oldu 2-3 kez ama okulumdaki binada telefon çekmiyor kapanıyor o da sürekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca sony niye boyle sıkıntılı bı cihaz yapma gereği duydu acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba.Sony m5 ler toplatılsın imza kampanyası var.Destek olursanız seviniriz.https://www.change.org/p/t-c-g%C3%BCmr%C3%BCk-ve-ticaret-bakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1-sony-xperia-m5-modeli-biran-%C3%B6nce-toplatilsin-ma%C4%9Fdurlarin-ma%C4%9Fduriyetleri-%C3%BCretici-firma-tarafindan-giderilsin
  • Telefon un fiyatı hepsiburada da 1158 liraya kadar düştü

• iboocum kullanıcısına yanıt
    bende de hiç çekmediği zaman olmadı ama şarja takıp açıldığı zaman saatin ve tarihin sıfırlanmasından anlaşılıyor bataryadan olduğu
  • Bu çekmeme sorunu bendede olmuştu şuan 4.5 G geçişlerinden kaynaklanıyor sanırım olay. denemeleri yapılıyor şuan. ayarlardan WCDMA/GSM olarak değiştirirseniz sorun düzelebilir . bu şekilde yaptım artık olmuyor problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

Bu çekmeme sorunu bendede olmuştu şuan 4.5 G geçişlerinden kaynaklanıyor sanırım olay. denemeleri yapılıyor şuan. ayarlardan WCDMA/GSM olarak değiştirirseniz sorun düzelebilir . bu şekilde yaptım artık olmuyor problem.

o ayarları ben de denedim hocam servise vermeden önce.. düzelmemişti
  • Selamun Aleykum beyler bende bu hafta içerisinde vodafonedan tarifeye ek olarak Xperia M5 alıcam. Telefonu alırken hangi testleri yapmalıyım ki kronik problemli telefon almamış olayım yardımcı olursanız sevinirim.
  • kaanyrlky K kullanıcısına yanıt
    *#*#7378423#*#* tuşla tüm testleri yap
  • Selamun aleyküm arkadaşlar size bir sorum olucaktı. Arkadaşım bu telefonu almayı düşünüyor kronik sorunları varmı çok sıkıntıları felan varmı önerirmisiniz cevaplarınızı bekliyorum.

• Rev3 cihazımı kapanma sorunu nedeniyle 22.02.2016 tarihinde Ankara teleservice gönderdim. 04.03.2016 tarihinde bataryası değişerek geldi iki gündür test ediyorum hiç bir sıkıntı yok gibi iş yerimde şebeke az çekiyor yarın orada da testimi yapacağım sonucu yazarım. Bu arada batarya değiştikten sonra sarj müthiş dayanmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerhs

Rev3 cihazımı kapanma sorunu nedeniyle 22.02.2016 tarihinde Ankara teleservice gönderdim. 04.03.2016 tarihinde bataryası değişerek geldi iki gündür test ediyorum hiç bir sıkıntı yok gibi iş yerimde şebeke az çekiyor yarın orada da testimi yapacağım sonucu yazarım. Bu arada batarya değiştikten sonra sarj müthiş dayanmaya başladı.

Full sarj ile aldığınız ekran süresini yazarsanız merak ettim

• Furkanby F kullanıcısına yanıt
    Cihaz açildi.tesekkurler.

• Sabaha atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerhs

Sabaha atarım

Eyvallah 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: guneybal

Arkadaşlar

Ön kamera zumuyla ilgili bir karmaşadır gidiyor. Kimisi diyor ki yazılımdan kimisi diyor ki donanımdan. Bu telefonun ön ve arka kamerasında zoom yapacak donanım yok, yani Samsung galaxy k zoomda olduğu gibi optik zoom yapamaz. Mercek en fazla odaklama ve stabilizasyon için çok mikro ölçülerde hareket edebilir, o kadar. Bizim telefonlardaki dijital zoomdur, görüntüyü büyüten ve belli algoritmalar kullanarak parazitleri azaltmaya çalışan bir teknolojidir. Bu nedenle bu farklılık kesinlikle yazılımsaldır ve kamera uygulamasının versiyonuna bağlıdır.
    Benim telefonum rev4, kamera versiyonu 1.0.1.6 ve ön kamera zoom yok.

hocam bahsi geçen zaten dijital zoom yani bildiğimiz yazılımsal zoom .
    cihazın optik zoomu mümkün değil mercek yerinden kıpırdamıyor :)

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.