Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyy çok güldüm... O adam cehenneme gidecek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanane900

Kendim 1 yıla yakındır z2 kullanıyorum. Dün yakınıma uygun fiyatlı z modeli bulamadığımız için, risk alarak m5 satın almak durumunda kaldık. (kronik sorunlarını bilerek)

Teknosa görevlisine masuz "bu modelde kapanma sorunu varmış doğru mu?" diye sordum, "Bizim milletimizi bilirsiniz, her şeyden şikayet ederler. Bozup bozup suçu firmaya atarlar“ dedi, ve sonrasında da; "Bugüne kadar bizim şubemize hiçbir Sony cihazı arıza şikayetiyle geri getirilmedi. Samsungları falan arada getiriyorlar da Sony bu Samsung'a benzemez, adı yeter" dedi.

Çok iddialı bir cevaptı. Umarım haklı çıkar kendileri

Benimkide xperia m5 kronik sorunların hepsi var bile bile arkadasimda benden sonra aldı onda şimdilik sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Probleminiz nedir hocam anlamadım?

Ekran icine toz parcasi kacmis

• quote:

Orijinalden alıntı: aryscat

Oyy çok güldüm... O adam cehenneme gidecek :)

Valla hocam bizim cihaz servise mervise gitmesin de o adam nereye istiyosa gidebilir. Bence bi mahzuru yok

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

quote:

Kendim 1 yıla yakındır z2 kullanıyorum. Dün yakınıma uygun fiyatlı z modeli bulamadığımız için, risk alarak m5 satın almak durumunda kaldık. (kronik sorunlarını bilerek)

Teknosa görevlisine masuz "bu modelde kapanma sorunu varmış doğru mu?" diye sordum, "Bizim milletimizi bilirsiniz, her şeyden şikayet ederler. Bozup bozup suçu firmaya atarlar“ dedi, ve sonrasında da; "Bugüne kadar bizim şubemize hiçbir Sony cihazı arıza şikayetiyle geri getirilmedi. Samsungları falan arada getiriyorlar da Sony bu Samsung'a benzemez, adı yeter" dedi.

Benimkide xperia m5 kronik sorunların hepsi var bile bile arkadasimda benden sonra aldı onda şimdilik sıkıntı yok.

Doğrudur. Benim bu cihazın kronik sorunları olduğundan zerre şüphem yok. Biz de bir nevi kumar oynadık zaten. Bakalım ne olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Creed.49

Peki hocam umarim bulursunuz gondermenizi bekliyorum ayni servisi gormusuz ikkmizde sonucta :D sunu soracagim kvk garantili telefonu teleservice gonderirsek mesela bir sorun cikti diye gonderdim gecerli olurmi o zaman garanti cunku teleservice baya ovuyorlar cogu kullanici sıkıntı yasamamis o serviste

Ben telefonu kvk nın söylediği herşeyi redderek geri istedim geldiği gün teleservise gönderdim bayi ile ve değişim kararı cıktı tüm arşivi kontrol ettim bu arada telefon no su için bulamadım silmişim hepsini sizi ücret bilgisi vs için arayacaklardır siz her aradığınızda 2.99 tl dkksı,soyguncu bunlar soymayı boşver vatandaş lehine yaptıkları iş bir elin parmakları kadar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykey -- 22 Şubat 2016; 22:33:45 >
  • quote:

Keşke o arkadaşla birde ben konuşabilseydim tabii oda haklı tipik tezgahtar,ayağı bu millet bozup bozup apple ları niye göndermiyor servise şikayet var dan firmaların şikayet adetleri bellidir... kronik sorunları yaşayanlardan biriside benim bende arkadaşımla aldım 2 tane onda tık yok ben aldıktan tam 2 saat sonra kapandı 65 gün sonra değişim cihazını gönderdiler çok şükür şimdilik hiç sorun yok bozamadık yani teli o teknosa tezgahtarı saçmalamış hiç kimse telefonunu bozup ondan bundan emanet telefon alarak hergün sinir olmaz umarım sizde sorunsuz kullanırsınız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maykey -- 22 Şubat 2016; 23:54:17 >

• maykey kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam sağolun. 65 gün de gerçekten çok çok uzun bir süre. Yasal olarak 30 iş gününü aşamazlar sizden izin almadan diye biliyorum. Neyse ki beklediğinize değmiş. Umarım problem yaşamazsınız yeni cihazınızla

• arkadaslar istanbulda elden teslim etmeyi dusunuyorum m5 i kvk batarya degistirdi yine %30 iken %13 ordan da %1 ve cihaz kapandi .
    ahize ses problemi bariz devam ediyor netice alamiyorum ne yaptiysam.
    teleservise cihazi versem elden cozumu ne kadar surer ? servis sureci kvk gibi sikintili mi?
    3 sayfa yazip gonderdim kvk ya bu kadar mi dandik firma olur butun testlerden nasi geciyor benim gibi amator kullanici bile farkederken...
    kvk personeli o ilerizeka adamlar doa yerine batarya talep etmisler sony de gondermis (
    degis kardesim su telefonu 3 oldu yahu.....

• Arkadaşlar güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan varmı

• quote:

Z2 kullanan biri olarak, telefonlarınızın kamerasını da çok beğendim. Ayrıca mediatek işlemci kullanmasına rağmen z2' den daha az ısınıyor gibi. Kutusunun üzerinde de rev4 yazıyor. Söylenenler kadar kabus değil şimdilik cihaz. Bakalım zamanla ne olacak.

Çok iddialı bir söz olmasın ama rev 4 lerin buyuk kısmında ciddi sorunlar çözülmüş gibi....

• batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Suya dayanıklılık sadece X Performance modelinde var. X ve XA modellerinde yok ve X modeli Türkiye'ye gelirse 1999 TL'den aşağı gelmez. Büyük ihtimal 1999 TL olacak hatta. Bu durumda X Performance modelinin fiyatını siz düşünün. Z5'den daha pahalı olacak X Performance.

• sanane900 S kullanıcısına yanıt
    Teknosa görevlisi biraz saçmalamış. Samsungların genel olarak Sony'den daha az sorunları var. Ben de M5 almayı düşünüyordum. Burdaki sorunları gördükten sonra vazgeçtim. Galaxy A5 (2016) alacakmışım gibi görünüyor şimdilik.

• Telefonu istanbul teleservise verdim degisim icin bugun bekliyorum arkadaslar bakalim sonucu paylasicam sizinle (yeni cihazin ekran icinde toz parcasi vardi bu yuzden degisim icin verdim)

• quote:

Orijinalden alıntı: qskhan33

Arkadaşlar güncelleme ne zaman gelecek bilgisi olan varmı

Bugün saat 12 gibi lg 4gc telefonum android 6 marsmallow güncellemesini aldı bizim cihazlar içinde eli kulağındadır diye düşünüyorum....

• maykey kullanıcısına yanıt
    6.0mı gelecek güvenlik paketi diye bi paket yazılmıştı forumda... B... diye tam hatırlamıyorum o mu

• Mart başı 5.1'e güvenlik ve bug-fix paketi, Mayıs gibi de 6.0 gelecek...
  • Arkadaşlar lg nin alt sınıf teli lg g4c bu gün benim telefonumda marsmallow 6.0 guncellemesini aldı mart başı 5.1 güvenliğimi alır 6.0 ımı alır pek bi bilgim yok.....

• Telefon şarj olurken ısınıyor nedense sizde de öyle mi ?
  • 
Sayfa: önceki 310311312313314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.