Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum 4 ay bekleyeceksin derken?

Kız arkadaşımın aldığı telde de kamera hatası çıktı. Donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 28 Kasım 2015; 0:02:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda servise veren veya teknik servisle görüsen biri varsa bilgilendirebilir mi?

• çerçeve komple metal mi yoksa köşeler mi sadece
  • Telefonu pcden root yapıyorum. Root işlemi bitiyor kök dizine ulaşılamadı root başarısız şeklinde hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat5453

Telefonu pcden root yapıyorum. Root işlemi bitiyor kök dizine ulaşılamadı root başarısız şeklinde hata veriyor.

Telefonunu neden rotluyorsun daha yeni cihazı root için Xperiaturkiye.net ebak.

• quote:

Orijinalden alıntı: canblgn

Merhaba arkadaşlar bende bugun m5 aldım ama kamera hatası alıyorum telefonu kapatıp acıyorum calısıyor belli bir süre sonra yine aynı hatayı veriyor bu hatayı alan başka arkadaslar da var ne yapmalıyım bi cozum bulan varmı

Tam sorunu anlayamadım hocam bende kamera ile ilgili bir problem yok 4 ay falan beklemeyin sorun yok kamerada

• Gençler bana yardım edin lütfen haftadır kullanıyorum para yükledim mobile 20 TL mobil veri kapalı olmasına rağmen paralarım uçtu gitti para kalmadı nedenini anlamadım servisi aradım pazartesi ve cuma günleri oluyormuş sadece . Yardım gençler .
  • Kamerayı çalıştırdığımda bu hatayı veriyor forumlarda okuduğumda birçok kişide bu sorun var aldığım yerden değiştirmek istesem değiştirirlermi yoksa servisemi vermeliyim ?
  • Dostum aynı anda kardeşim ve kız arkadaşım aldı telefonu. Kız arkadaşım kamerada sorun olduğunu söyledi. Snapchat adlı programı sildi ve kamerası düzeldi ancak kardeşimde hiç kameralık bir sorun yok. 4 ay konusu nedir ben onu anlamadım. Bir bilginiz var mı?

• 4 ay olayı herhalde android güncellemesi 6.0 için dostum arkadaş onu demek istemiş
  • canblgn C kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum. Benim kardeşimin telefonunda kamera hatası yok ancak kız arkadaşımın telefonunda vardı. Dün snapchat adlı programı sildi hiç bir sorun yok şu an. Güncelleme o kadar geç çıkmayacak ocak ayının sonlarında gelir.

• Eyvallah dostum bende snapchati silip denemiştim ama gene devam ediyodu şimdi onarım yapıyorum telefona bakalım nolucak
    Bencede dene pc den sony'nin programı ile dene. Bence içinizi ferah tutun çünkü bu yazılımsal bir hata gibi geliyor bana.

• Banada öyle geliyor ama bazılarında olup bazılarında olmaması şüphelendiriyor.Yani yazılımsal olduğunda herkes de olması gerekmez mi ?
    Hayır herkes de olması gerekmez. Bence kullanılan harici kamera appleri etki edebilir bu duruma.

• Ön kamera ayarını yapıcak yokmu kamera ters çekiyor

• woojin kullanıcısına yanıt
    İade ve değişim talep ettim
  • güncellemeyi bekleyeceksin yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: canblgn

Kamerayı çalıştırdığımda bu hatayı veriyor forumlarda okuduğumda birçok kişide bu sorun var aldığım yerden değiştirmek istesem değiştirirlermi yoksa servisemi vermeliyim ?

hangi hata hocam hatayı yazmıyorsunuz ki. bu insanı kuşkulandırıyor sırf sony'i sevmediği için buraya telefon böyle şöyle diyenler var telefonu görmeden bile. hatayı yazın ona göre sorun neymiş araştıralım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msdos1 -- 28 Kasım 2015; 13:50:22 >
  • Arkadaşlar wifi açmaya ışırken kimlik doğrulanıyorda kalıyor çözüm nedir
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.