Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eski telefonumdaki bilgileri nasıl aktarabilirim yardım edebilirmisiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün gece 11 de çıkardım gün içinde aktif şekilde kullandım (sadece bir kere şarj ettim şimdiye kadar ) şu anda % 40 var saat 20 37... Stamina mod da kullanıyorum..Telefon ayrıca ekranı bence çok güzel renkler falan canlı ve takılma vs yok çok hızlı şekilde geçişler yapıyor ,uygulamalar açıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Almaya niyetliyim ama kasa- ekran oranı beni durduruyor.

Kasa ekran oranı pek iyi değil gerçekten 5.5 inç gibi gözüküyor telefon ama hafif ve görüntüsü güzel mağazada inceleyin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: örümcekk

Arkadaşlar eski telefonumdaki bilgileri nasıl aktarabilirim yardım edebilirmisiniz.

Pc companion programı ile aktarabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yarın alabilirim telefonu
    m5 mi z2 mi ve şu batarya sorunu beni korkutuyor. sizce alayım mı

• Hangi il?
  • Arkadaşlar 1 gün foruma giremedim herkes sorun var diyor ama bende yazan sorunlardan hiçbiri olmadı şarj konusunda 1 gün çok rahat çıkartıyor.sabah 8.30 evden çıkıyorum %100 öğlene kadar %97 veya %96 oluyor mobil açık değil wifi de öğlenden sonra mobil veriyi açıyorum facede filan geziniyorum youtubede video izliyorum eve 7-8 gibi gidiyorum %40-%30 arasında oluyor evde wifiye bağlanıyorum geceyi buluyor yatarkende şarja bağlıyom yani 1 günü çok rahat çıkartıyor cihaz. oyunda oynuyorum internete giriyorum diğer sorunlardan hiçbiri başıma gelmedi sesin karşıya gitmemesi,tuş kilidin pasif kalması.hoparlör kısılması filan yok bende elektronik şans işi bence kimine sorun çıkarmaz kimine sorun çıkarır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet45kaya

beyler yarın alabilirim telefonu

Z2 bu saatten sonra alınmaz. Z3 alabiliyorsunuz onu alın. Yoksa M5 alınmalı.

• Bu sorun oldugunu soyleyen arkadaslarin telefonlarinin revizyon numarasi kac rev2 mi rev3 mu nedir? Biraz bekleyip fixlenmis rev4 leri almakta fayda var anladigim kadariyla.

Ayrica sosyal medyada sony turkiyenin m5 ile ilgili tek bir reklam yapmamasi (c5 in bile 5 6 kez facete orda burda reklamini yaptilar) ve telefonun siyahinin piyasaya surulmemesi gibi garip bi olayda beni ayrica beklemeye itiyor. Alacak olanlar bi sure beklesin bence en azindan siyahi piyasaya surulene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woojin -- 25 Kasım 2015; 23:54:24 >
  • emirnic39 E kullanıcısına yanıt
    İstanbul.

• quote:

Orijinalden alıntı: ultiMance

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet45kaya

beyler yarın alabilirim telefonu

Z2 bu saatten sonra alınmaz. Z3 alabiliyorsunuz onu alın. Yoksa M5 alınmalı.

Z3 ile z2 arasında donanımsal hiç bir farklılık yok yani z3 ile z2 neredeyse aynı.m5 ile z2 kıyaslandığında m5 bu senenin prta segment telefonu z2 geçen senenin amiral gemi modeli.m5 ile z2 arasında bugünkü incelememde çift tıkla ekran uyandırma yok.ekranı full hd de olsa z2 ekranından daha net degil ses yüksekliği z2 den yüksek değil batarya büyüklüğü ve şarz konusu m5 in ortada sadece tasarım olarak benim çok hoşuma gitti ayrıca ön kamera z2 ve z3 den çokdaha iyi.bı arada m5 yada z2,z3 nekadar güncelleme alır bilinmez ama ilk güncellemeyi bile z serilerine yapacak sony buna göre düşünülüp alınmalı.

• Benim telefonumda kesinlikle şarj sorunu ve herhangi bir sorun yok şu anda...Coğrafi konum nedeniyle mobil veri açılıyordu wifiye bağlıyken onu da kapatınca bir sıkıntı olmadı....Salı günü 11 de çektim şarjdan dün özellikle gündüz aktif şekilde kullandım saat şu anda 09.00 halen % 30 şarjım var...Wifi açıktı geçe boyunca ama stamina mod onu engelliyor siz de stamina modda kullanırsanız sıkıntı olmaz....Kaç model var bilmiyorum ama ben en garanti olan yerden sony center'dan aldım içim rahat etsin diye..1450 lira tek çekim üstüne cam ve slikon kapak hediye ettiler...1500 liraya 6 taksit yapıyorlar haberiniz olsun henüz almayanlar...
  • husnu89 H kullanıcısına yanıt
    ortalama olarak %10 altına düştümü takıyorum
  • bence de telefonda şarj sorunu yok ilk 1-2 gün az gidiyordu ama sonrada iyi olmaya başladı.Bataryayı düzenli şaj ederseniz hiç bi sorun olmaz 1 günü rahat çıkartıyor ve ben hiç wifi ve mobil veriyi kapatmıyorum. düzen şart :)
  • Belkide şarj normal gidiyodur bize fazla geliyodur
  • Dün gece saat 11 de şarjı 100 yaptım ve bıraktım.Sabah saat 7 de baktım Mobil veri kapalı ve Staminia mod açıktı 98 idi.Şuan saat 10:10 sadece saate baktım 92 'ye düşmüş...

Mobil veriyi açtım...Menülerde-ayarlarda biraz dolandım Saat 11:00 Yüzde 78 ' e düştü şarjı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnu89 -- 26 Kasım 2015; 11:01:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husnu89

Dün gece saat 11 de şarjı 100 yaptım ve bıraktım.Sabah saat 7 de baktım Mobil veri kapalı ve Staminia mod açıktı 98 idi.Şuan saat 10:10 sadece saate baktım 92 'ye düşmüş...

Mobil veriyi açtım...Menülerde-ayarlarda biraz dolandım Saat 11:00 Yüzde 78 ' e düştü şarjı

fazla düşmüş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: husnu89

Dün gece saat 11 de şarjı 100 yaptım ve bıraktım.Sabah saat 7 de baktım Mobil veri kapalı ve Staminia mod açıktı 98 idi.Şuan saat 10:10 sadece saate baktım 92 'ye düşmüş...

fazla düşmüş gibi.

Baya bi fazla...Nedir bu çektiğim Sony'den ya... Z3C çok beklemiştim aynı şekilde,onda da pembe kamera sorunu yaşamıştım.Şimdi de M5...
    Sony'den soğudum resmen ya....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnu89 -- 26 Kasım 2015; 11:17:48 >
  • M4 aqua şu anda pil konusunda rakipsiz yüzde elli parlaklık ve 3g sürekli açık

• Arkadaşlar selam, bende salı günü teslim aldım telefonu, ana kamerada netleme sorunu ile karşılaştım, benzer sorun yaşayan varmı.
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.