Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: husnu89

quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

arkadaşlar telefonun son yazılım surumu nedir yazabılır mısınız ?

Derleme numarası :30.0.A.1.33
    Çekirdek sürüm : 3.10.61+

teşekkür ederim hocam. güncel çıkmış o zaman kutudan bizimki
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

6.0 ne zaman gelecek m5 için?

Z serisi için Şubat 2016, M ve C serisi için Nisan 2016 diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultiMance kullanıcısına yanıt
    5 ay var azmış
  • Ben vodafone kullanıyorum ve net daima aktif wifi ve mbil veri hep açık hagisi varsa ona bağlanıyor uğraşmıyorum kapatmakla :D Açıkcası sorun diyebileceği bi şarj olayı yok gayet iyi .Bugün sabah 7 de çıkardım yokda müzik vs derken arada oyun oynadım internet üsütnden olanlardan 13.32 itibari ile %48 gayet iyi bir seviye.bence şarj sorunu yok. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtlkr9279

Arkadaşlar, her şeyi kısın döndürmeyi kapayın wifi mobil veriyi kapayın ekranı kısın arkada bişey çalışmasın sesleri kısın dokunma seslerini de kapayın sade bi tema ayarlayın o zaman uyku modu gibi oluyo dizel gibi 11de baktım %83 hala 83

şu an saat 13:15 83te

Hocam telefonu kapatin. Öyle hiç azalmiyor sarj.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperentugrul

quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl

arkadaşlar konudan alakasız soru sorucam kusura bakmayın.bugün avea bayisinden orijinal nano sim kart aldım oradaki personel yarım saat için de hattınız açılır dedi.bende akşama kadar bekledim değiştiremedim kartı şuan deneyebildim ama servis dışı diyor herhangi bir çekme durumu yok 4G açtım yinede olmadı acaba aktivasyon işlemi mi olmadı ?sorun nerdir acaba ?

avea ücretsiz mi değiştiriyor.

normalde 8.5 tl olucak galiba ama ben burdan 10 tlye aldım.
    sorunda aktivasyon işlemi olmamış şuan yeni hattımı kullanıyorum
  • Bende bugün aldım sony center'dan kırılmaz cam ve silikon kapak hediye verdiler...Şarjı açtığımda % 58di 2 saatde % 5 oldu tabi kurcaladım hep ama çok hızlı gidiyor harbiden....
  • yeni bir telefon almayı düşünüyorum ve forumdaki arkadaşlardan yardım istiyorum,
    telefondan beklentilerim.
    internete girmek
    gerektiğinde fotograf cekmek (8- 10megapixsele razıyım :) )
    şarj süresi 2 günü cıkarsın
    Ses seviyesi tatminkan olmalı

ve kesinlikle telefonda oyun oynayan birisi değilim.
    çok yogun telefon görüşmesi yapmıyorum.
    bütçem max 1500 aklımda m4 aqua , c5 ultra , m5 modelleri var
  • HTC One E8den bu telefona gecmek mantıklı mıdır sizce ? Donanimsal olarak kağıt üzerinde üstün bir telefon 1 gb ram avantajı var işlemci sentetik testlerde daha yuksek sonuç alıyor kamera daha iyi vs. Kısaca kağıt üzerinde bakıldığında üstün bir telefon ama günlük kullanımda ne kadar yansır. Aslında telefonumundan çok memnunum tek olumsuz tarafı kamera performansı gün ışığında oldukça yeterli ancak düşük ışıkta kötü, M5'in pil yorumlarını okuduktan sonrada M5'ten soğudum açıkçası zira One E8'in en sevdiğim yanı da pil performansı normal bir kullanımda (telefon görüşmesi, sms, whatsapp) 2 gün idare ediyor kararsız kaldım ama biraz daha beklemekte fayda var gibi

• Kapatsız kılıf onerisi olan var mı

• telefon bugün elime geçti boyut ve tuşuş olarak fene sayılmaz 5' bence yeterli büyüklük, kamera fena değil ama telefon biraz kurcalıyınca ısınma oldu ve bazı kamera efektlerinde ısınmadan dolayı kamera kapanma uyarısı verdi.
    "experia care destek" uygulmasını tıklayınca virüs bulun diyewww.tradeexcange.com virüs sitesine bağlandı tablette bu olmuştu javayı kapatınca düzeliyor buda düzeldi.
    şimdi şarj %30 da sıfırlayın kaç saatte dolar acaba yatmadan bu işi halletmek istiyorum.
  • m5 ile g3 32gb arasındayım ama g3 daha ağır basıyor şimdilik
  • Taze taze akıllı otomatik mod ve 4k video örnekleri

http://dosya.co/hyel1xg74wo2/MOV_0040.mp4.html]MOV_0040.mp4

http://dosya.co/d8e6uoja3bmi/DSC_0036.JPG.html
    http://dosya.co/soiocu0fbqxv/DSC_0037.JPG.html
    http://dosya.co/3z6l02utp37w/DSC_0038.JPG.html
    http://dosya.co/ck3m7t8h8xxe/DSC_0041.JPG.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtlkr9279 -- 24 Kasım 2015; 18:07:51 >

• Mardini kullanıcısına yanıt
    G3lerde kronik kasada çatlamalar oluyor onun için ayrı bir konu var bak istersen

• Wifiye bağlıyken mobil veri kapalıyken kamera açınca fotoğraf falan çekince otomatik 1 2 saniye mobil veriyi açıyor 1.72 kb kullanıldı diyor,kapatıyor tekrar wifiye devam ediyor nasıl iştir anlamadım....
  • wifi açık,mobil veri kapalıyken kamerayı açıp foto çekip bir dener misiniz ? Siz de mobil veriyi açıp kapatıyor mu ? 1.72 kb gitti diye mesaj geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci07

wifi açık,mobil veri kapalıyken kamerayı açıp foto çekip bir dener misiniz ? Siz de mobil veriyi açıp kapatıyor mu ? 1.72 kb gitti diye mesaj geliyor

Aynı sorun bendede mevcut kamera ayarlarını kurcalarken sürekli bu çıkıyor.Bide veri kapalıyken 6 lira gitmiş nasıl olduysa. Haritalatı açtınmı sanki veri açılıyormuş gibi oluyor ama birşey gitmiyor?

• Keremkasikci07 kullanıcısına yanıt
    bende öyle bişey yok hocam
  • sinir oldum valla sürekli mobil veriyi açıyor kameradayken 1 2 saniye duruyor kapatıyor.Wifi kapalıyken denedim bir sıkıntı yok
  • BrKy21 kullanıcısına yanıt
    harita da da oldu evet denedim açtı kapattı 1.72 gitti
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.