Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın atarım. Bu arada kamerada Hareketli Nesneye odaklama var dikkatimi yeni çekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 23 Kasım 2015; 21:53:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza anıl

arkadaşlar konudan alakasız soru sorucam kusura bakmayın.bugün avea bayisinden orijinal nano sim kart aldım oradaki personel yarım saat için de hattınız açılır dedi.bende akşama kadar bekledim değiştiremedim kartı şuan deneyebildim ama servis dışı diyor herhangi bir çekme durumu yok 4G açtım yinede olmadı acaba aktivasyon işlemi mi olmadı ?sorun nerdir acaba ?

avea ücretsiz mi değiştiriyor.
  • stamina modu nedir artıları eksileri nelerdir telefonu sürekli stamina modunda bırakırsam ne olur yardımcı olur musunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: woojin

Bataryasindan memnun olan kimse yok mu baska marka kullanmis olupta karsilastirabiliecek olan mesela. 4 aydir bekledigim telefondan sogudum bu batarya yorumlarindan sonra

valla ben cumartesi sipariş verdim bugünkü yorumları okusaydım almazdım herhal miilet abartıyo sanki işlemci farklı ve batarya biraz daha küçük ama yine sony sonuçta yarın inşallah gelecek
  • ilk geldiğinde bataryayı sıfırlayınca şarjda kaç saat kalması gerekli.
  • alperentugrul A kullanıcısına yanıt
    Ben memnunun bataryasından gece atıyorum 60 da bıraktım sabah ya 60 da yada 59 da alıyorum kıyaslama olarakta eski telefonum SP ile kıyaslarsam SP'de 4 saat ekran süresi alıyordum bunda 5 civarı. eski telefonumu aratmıyor. Zaten memnun olmasaydım çoktan iade etmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 23 Kasım 2015; 22:39:20 >
  • Tamam sağ ol, hareketli nesneleri spor modunda çekildiğinde hareket durur ve an yakalanır.

Stamina mod, ayarlarını kendin yaptığın, neyi kullanıp kullanmayacağını seçtiğin vede telin bataryasını bitimini uzattığın çünkü kullanacağın prolar hariç diğerleri pasif halde kalmasını sağlar.
  • Arkadaşlar biraz LG g4 ana kullanıcılar başlığını gezdim. Gece çekiminde burada alip çeken arkadaslarinkine kıyasla baya fark var gibi geldi g4 lehine.
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Hocam G4 amiral telefon M5 orta üst arasında bir alet eğer G4'ü bi telefonla kıyaslayacaksanız o Z5 olmalı fiyatları aynı diyerekten amiralle orta sınıfı yarıştırmak anlamsız. eğer G4 alabiliyorsanız alın fakat bunu cihazların kronik sorunlarını göz önünde bulundurarak yapın.

Ek olarakta M5'in Lensi F2.2 G4'ün ise F1.8 detaylara dikkat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 23 Kasım 2015; 22:38:23 >
  • Sony garantili 1200-1300 seviyelerine ne zaman iner bu telefon ?
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    marka algısı,tasarımı,toz ve suya dayanıklılık,daha uygun fiyatı=sony m5 , daha iyi gece foto çekimi,2k ekran,az da olsa daha iyi performans=lg g4. g4 alırsam paralel ithalat alabilirm bu durumda biraz canımı sıkıyor diye m5 e yöneldim hocam.gönlümden sony geçiyor ama işte gece çekimlerini görünce lg nin biraz kafam karıştı.siz ve diğer alıp kullanan arkadaşların attığı yorum ,foto ve videolarla biraz daha netleşir benim gibi bu iki telefonu kıyaslayanlara.bu arada z5 ile kıyaslamama gerek yok g4 ü çünkü o kadar param yok :)
  • bu gold modelinde samsung gibi kenarlarda vs soyulmalar falan olur mu acaba??
  • anıl72 A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam su geçirmezde ne oluyor sanki G*tümüz yemiyor ki sokmaya
  • telefondan beklentilerim.

internete girmek
    gerektiğinde fotograf cekmek (10megapixsele razıyım :) )
    şarj süresi 2 günü cıkarsın
    ses seviyesi tatminkan olmalı

ve kesinlikle telefonda oyun oynayan birisi değilim.
    çok yogun telefon görüşmesi yapmıyorum.
  • Beyler şarjın uzun gitmesini istiyorsanız bataryayı sıfırlayın , stamina moduna alın öyle şarja takın %100 olana kadar ellemeyin benim şarj suan süper gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Beyler şarjın uzun gitmesini istiyorsanız bataryayı sıfırlayın , stamina moduna alın öyle şarja takın %100 olana kadar ellemeyin benim şarj suan süper gidiyor

Bir kere tamamen bitirmiştim.Yine yapsam sıkıntı olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Beyler şarjın uzun gitmesini istiyorsanız bataryayı sıfırlayın , stamina moduna alın öyle şarja takın %100 olana kadar ellemeyin benim şarj suan süper gidiyor

Ben telefonu kapatıp şarj ediyorum. Hocam arkaplana bir suru uygulama atıp oyle kullanıyorum şarj %70 ekran suresi 2 buçuk saat şuan batarya gayet iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperentugrul

ilk geldiğinde bataryayı sıfırlayınca şarjda kaç saat kalması gerekli.

%100 olunca çekin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Uzun pozlama suresiyle daha başarılı sonuçlar alabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.