Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.744
Cevap
112
Favori
355.375
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      77 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:00:24
      |
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:09:50

Hocam benim sabah 10:28 de %99 du dediğim gibi kullandım forum a girdim işte şu an %41 mobil veri açık şu anda cihazdan yazıyorum. Ekran koruyucu konusunda buff a yazdım onu bekleyeceğim şu an n11 den geçici aldım buff a mail attım dönerlerse yazarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hami.7 -- 23 Kasım 2015; 16:11:58 >
      |
      |
      DoDoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:14:50
      quote:

Orijinalden alıntı: hami.7

Hocam benim sabah 10:28 de %99 du dediğim gibi kullandım forum a girdim işte şu an %41 mobil veri açık şu anda cihazdan yazıyorum. Ekran koruyucu konusunda buff a yazdım onu bekleyeceğim şu an n11 den geçici aldım buff a mail attım dönerlerse yazarım.

Hocam birde mobil veri sürekli açık olarak kullanıp test edin bakalım bi fark olacak mı yüzdelerde ?

• Yüzbaşı
      731 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:28:16

net daima aktif sabahtan (6:30 dan) 3-4 e kadar gidiyor şarj.arada oyun oynamazsam 5 ide buluyor

düzeltme: Tabi ben Du batery saver kullanıyorum mutlaka onunda etkisi vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 23 Kasım 2015; 16:31:45 >
      |
      |
      Bahsedilenler: husnu89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör DoDoking

• Teğmen
      178 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:31:49

arkadaşlar bence normal şarj süreleriniz. @DoDoking sabahtır yüzde 30 şarjın azalmış ben note3 ile sabah fulleyip çekiyorum çoğu zaman akşam 5'i göremiyorum komple bitiyor hemde çok dokunmuyorum telefona
      @husnu89 hocam sizde hiç yoğun kullanıma sokmadınız telefonu sizinde sabahtır yüzde 18 şarj azalmış gayet normal staminia modu açık olsa da illaki kullanıyorsunuzdur en kötü foruma girip çıkıp yazıyorsunuz inanın benim note 3'te de böyle şeyler yapıyorum akşama şarj bitiyor bakın sizin en azından yüzde 18 azalmış
      |
      |
      Bahsedilenler: husnu89 , DoDoking

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Yüzbaşı
      314 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:41:31
      quote:

Orijinalden alıntı: tstdrvr

arkadaşlar bence normal şarj süreleriniz. @DoDoking sabahtır yüzde 30 şarjın azalmış ben note3 ile sabah fulleyip çekiyorum çoğu zaman akşam 5'i göremiyorum komple bitiyor hemde çok dokunmuyorum telefona
      @husnu89 hocam sizde hiç yoğun kullanıma sokmadınız telefonu sizinde sabahtır yüzde 18 şarj azalmış gayet normal staminia modu açık olsa da illaki kullanıyorsunuzdur en kötü foruma girip çıkıp yazıyorsunuz inanın benim note 3'te de böyle şeyler yapıyorum akşama şarj bitiyor bakın sizin en azından yüzde 18 azalmış

Hocam sabahtan yazdığım cevapların hepsini normal masaüstünden yazdım :) Telefon bütün gün cebimde test amaçlı hiç aktif kullanmadım , arada nadir olarak şarj yüzdesine bakıyorum.

Sabah 7 gibi yüzde 93 tü Şuanki Yüzde = 74
      |
      |

• Binbaşı
      1656 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:46:12
      arkadaşlar batarya dan çok şey bekliyorsunuz şu an şarjı gayet iyi gidiyor Xiaomi Mi4 var bende M5 den daha çabuk bitiyor Mi4 de 3k batarya var el insaf yani abartmayalım cihazın bataryası gayet makul seviyelerde gece de bakacam sabaha kadar ne kadar gidecek..
      |
      |
    • Yüzbaşı
      994 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:51:42

o zaman sizin söylemlerinizi baz alırsak ,

kendi kullanımım için : gün içerisinde yoğun bi şekilde whattsapp, mail al - gönder, web, 15 - 20 dk konuşma olursa pil akşamı görmez ozaman..

bu durumda pil sıkıntılı..

oysa sony tanıtımlarda bu telefon için 2 gün pil ömrü diyo..kandırıldık mı şimdi ?
      |
      |
      Bahsedilenler: husnu89 , ts2000 , DoDoking

Bu Yaralar Bereler Sanadır Bileler....
    • Yüzbaşı
      731 Mesaj
      23 Kasım 2015 16:56:39

evet biraz öyle 2 günü kesin bulmaz ama 1 günü çıkartır cihaz.
      |
      |
      ezbiderli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      60 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:11:04

Hocam mobil veri ve Wifi stamina modda ayarı vat ekranı kilitleyince devtedışı kalıyor. Şu an %35 şarj.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      husnu89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      32 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:12:04
      Bataryasindan memnun olan kimse yok mu baska marka kullanmis olupta karsilastirabiliecek olan mesela. 4 aydir bekledigim telefondan sogudum bu batarya yorumlarindan sonra

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:24:42
      quote:

Orijinalden alıntı: hami.7

Hocam mobil veri ve Wifi stamina modda ayarı vat ekranı kilitleyince devtedışı kalıyor. Şu an %35 şarj.

Dediğin ayarlar açık halde verdiğim yüzdeler şuanda :)

• Çavuş
      60 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:36:22

Hocam clean master ile arada ram i temizliyorum alakası olabilir mi

|
      |
      husnu89 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:41:00
      bataryayı abartıyorsunuz bence. 5 buçuk saat ekran süresi aldım (1,5 gün gitti batarya) ve baya da zorlayarak kullandım. eğer telefon kapanmasaydı ss atacaktım bir daha ki sefere artık

edit: bu arada stamina modu işe yaramıyor bence %15 ten sonra stamina moduna aldım daha çabuk bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandoora -- 23 Kasım 2015; 17:49:40 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:43:01
      quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

Kullanan arkadaşlara birkaç sorum olacak, bilgi verirseniz sevinirim.

- kendi kendine kapanma sorunu varmı ? ( çok lafı edildi, şarja takılmayınca açılmıyomuş gibi )
      - çıkarılamayan batarya sorun olurmu ? ( daha önce kullandığım telefonlarda donma-kasma halinde pili söker takar sorun giderdi, bunda nasıl olacak )
      - % 10 dan % 100 e şarj süresi ne kadar ? hızlı şarj oluyormu ?

- hayır karşılaşmadım henüz
      - daha önceki telefonumda da batarya çıkmıyordu hiçbir problem yaşamadım
      - hayır hızlı şarj olmuyor. 3 saate yakın sürüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:45:11
      quote:

Orijinalden alıntı: lorder11

Arkadaşlar önerir misiniz m5 i ? Nerede en uygun bulabilirim ? hoparlörler iyi ses veriyor mu ?

hocam bayadır araştırıyorum. bu telefon bana en uygun geldi 2 gündür kullanıyorum henüz pişman etmedi aldığıma çok beğendim telefonu hoparlör sesi çok iyi diğer arkadaşlarda yazmış zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      389 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:45:14
      valla kimse kusura bakmasın bence batarya kötü o zaman...2 saatte hiç bir şey yapmadan %15-20 şarj yedi diyor , normal diyorsunuz....yeni telefonların hepsi böyleyse bilemem..bende 3 yıldan fazladır kullandığım xperia u var geceleyin stamina modu ile % 5 şarj yiyor....orijinal batarya hala...

yok arkadaş ben telefon falan alamayacam anlaşılan...acil olmasa da telefonu değiştirmem gereki , artık ihtiyaçlarımı karşılamıyor...yazdan beri takip ediyorum zenfone 2 , xperia c4 , c5 , lenova , son olarakta m5.....bu forumları okuyunca insan hiçbirşey alamıyor bir daha anladım ....

• Binbaşı
      1020 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:45:20
      Bu konu da, C4 konusu gibi kısır döngüye gireceğe benziyor.

|
      |

• Çavuş
      60 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:47:13
      10:28 %99 17:45 %25 her istediğimi yaptım hocam beni tatmin etti açıkçası.

|
      |

• Yüzbaşı
      994 Mesaj
      23 Kasım 2015 17:47:37

verdiğiniz cevaplar için teşekkürler.

yıl sonuna doğru almayı düşündüğüm için şu an sadece kullanıcı yorumlarına odaklandım.. umarım cihaza özgü kronik bir sorun olmaz..

incelemedeyim hala..
      |
      |
      Bahsedilenler: Pandoora

Bu Yaralar Bereler Sanadır Bileler....
    Hızlı Cevap

Reklamlar
nice türkiye
SEO
Paykasa
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.