Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.744
Cevap
112
Favori
355.418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1113 Mesaj
      22 Kasım 2015 10:02:37
      Bi san andreas oynayak dedik varya yani...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      22 Kasım 2015 10:15:11
      quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Arkadaşlar samsung yeni A5 A7 A9 modellerinde(2016) snapdargon 620 kullanacakmış, tek çekirdek performansı S6'lar(7420) ile aynı isteyen bir araştırsın.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a9_spotted_on_geekbench_with_snapdragon_620-news-15148.php

Isterse Intel core i5 4670 kullansin adi samsung olduktan sonra fazla fazla almama sebebi yetiyor ;)

|
      |

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      22 Kasım 2015 10:25:41
      quote:

Orijinalden alıntı: husnu89

Arkadaslar ben mı biseyleri yanlış yapıyorum ? Dun aksam Yuzde 82 de cihazı bıraktım.sabah saat 10 suan yuzde 65 te.stamina mod acıktı,bekleme modunda Wifi kapa sekmesi aktifti.Yardımcı olursanız cok sevınırım.

Hocam güncellemeleri tam yaptınız mı birde nfc falan açıksa kapatın. Ben tam şarj ile bıraktıkım %98 ile devam ediyorum şuan.
      Telefonu açar açmaz bir sistem güncellemesi geldi ekran parlaklığınıda düzenlemiştir sanırım eğer yapmadıysanız bu nedenle olabilir.

Bu arada şarj süreniz ne kadar hocam? Ben 3 buçuk saatte fulledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandoora -- 22 Kasım 2015; 10:26:25 >

• Yüzbaşı
      314 Mesaj
      22 Kasım 2015 10:36:26
      quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

quote:

Arkadaslar ben mı biseyleri yanlış yapıyorum ? Dun aksam Yuzde 82 de cihazı bıraktım.sabah saat 10 suan yuzde 65 te.stamina mod acıktı,bekleme modunda Wifi kapa sekmesi aktifti.Yardımcı olursanız cok sevınırım.

Hocam güncellemeleri tam yaptınız mı birde nfc falan açıksa kapatın. Ben tam şarj ile bıraktıkım %98 ile devam ediyorum şuan.
      Telefonu açar açmaz bir sistem güncellemesi geldi ekran parlaklığınıda düzenlemiştir sanırım eğer yapmadıysanız bu nedenle olabilir.

Yaptım o güncellemeyi, sımdı NFC yı kapadım.yuzde 57, 11 saat gosteriyor suanda.staminia mod acık,sizlerde de acık mı? Birde sim kart kesme idi benim ondan kaynaklanır mı bukadar sarj gitmesi?ekran en kısıkta bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi husnu89 -- 22 Kasım 2015; 10:38:22 >

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      22 Kasım 2015 11:05:00
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

quote:

Yaptım o güncellemeyi, sımdı NFC yı kapadım.yuzde 57, 11 saat gosteriyor suanda.staminia mod acık,sizlerde de acık mı? Birde sim kart kesme idi benim ondan kaynaklanır mı bukadar sarj gitmesi?ekran en kısıkta bide.

Stamina kapalı hocam bende. Sim kartı bende kestirdim. stamina yı kapatıp şöyle bir ayarlara bakın (bluetooth vs açıksa kapatın).

şarj problemini bir tek siz yazmadınız bu arada. bir güncelleme yayınlayıp düzeltirler diye düşünüyorum hocam.
      |
      |

• Yüzbaşı
      262 Mesaj
      22 Kasım 2015 11:05:01

Bilmem kaçıncı oldum bilmiyorum ama yazın beni de Gold'umu alıp geldim Fotoğraf yüklenemiyor donanım habere yalnız Dediğimiz gibi çıktı REV3 geldi. Ama bazı şeyler var tam zifiri karanlıkta, kamera modunda ekranın üst ve köşelerinde kırmızılıklar oluşuyor.
      Fotoğraf çekmeye başlayınca tabi gidiyor. Ses ve kulaklık performansından memnun kaldım kimseyi üzmez. Nano simim olmadığı için henüz hat takmak nasip olmadı :)
      |
      |
      Bahsedilenler: ts2000 , DoDoking

AMD FX-4100 Black Edition Gigabyte 970A-D3 F11c Corsair 8GB 1600Mhz XMS3 Sapphire AMD HD7850 O.C EDT. GDDR5 Seagate 1TB 64MB Windows 8 Pro x64----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------AMD FX-8320 Vishera BE O.C 4GHZGigabyte 990XA-UD3 F13Gskill 16GB 1600Mhz XMPAsus Nvdia GT430Toshiba 2TB 32MBWindows Server 2008 R2 Enterprise x64
    • Binbaşı
      1236 Mesaj
      22 Kasım 2015 11:05:48
      Dün Vatan Bilgisayar'dan gold renk bir tanede ben kaptım, 1499 vade farksız 9 taksitle ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlandım.

İlk izlenimlerim olumlu. Gereksiz programları kaldırdım, cihaz şuan gayet akıcı ve stabil çalışıyor. 2,5 senelik note 2 macerasından sonra ilaç gibi geldi diyebilirim.

Kılıf ve ekran jelatini alıcaklar için; kadıköy rıhtımdaki kuyumcular pasajı 2.kattaki aksesuarcıdan m5 için temperli cam ve arka kapak kılıfını toplamda 20 tl ye aldım bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghan87 -- 22 Kasım 2015; 12:02:05 >

**Oem Pc :Amd Phenom 2 955 B.E(Gelid Tranquillo+Noctua Nf-P12)//Asus M4A87TD/USB3//2*2 G.SKILL Ripjaws DDR3-1333Mhz CL7//Sandisk 120GB Extreme SSD//Seagate 320 GB NCQ//Asus EnGtx460//Samsung 2253 Lw//Cooler Master Storm Sniper B.E//High Power 600 Watt//Samsung DvdRw//Creative Augidy Value//**Laptop: Lenovo G500
      **Cinema Sys :Panasonic Tx-P42g20e//Pioneer VSX-520//Sony SS-MF400 (Front)//Tannoy Mxc (Center)//Creative S750 (Surround) //Pioneer S-21W (Sub)
      **Stereo Sys : Pioneer A-209R//Sony SS-H12 Bookshelf
      **Sansa C200(Rockboxed)//Sony MDR1R//Philips She3590//Sennheiser Mx80//Section 8//Lg G4//Xiaomi Mi Band 2
    • Yarbay
      4228 Mesaj
      22 Kasım 2015 11:26:11
      quote:

Orijinalden alıntı: ghan87

Dün Vatan Bilgisayar'dan gold renk bir tanede ben kaptım, 1499 vade farksız 9 taksitle ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlandım.

İlk izlenimlerim olumlu. Gereksiz programları kaldırdım, cihaz şuan gayet akıcı ve stabil çalışıyor. 2,5 senelik note 2 macerasından sonra ilaç gibi geldi diyebilirim.

Kılıf ve ekran jelatini alıcaklar için; kadıköy rıhtımdaki kuyumcular pasajı 2.kattaki aksesuarcıdan m5 için damperli cam ve arka kapak kılıfını toplamda 20 tl ye aldım bilginize

Kamyon mu alıyoruz, damperli?

Nobody ever seems to remember life is a game we play

• Çavuş
      77 Mesaj
      22 Kasım 2015 11:51:34
      Oyun olmadan ip tv internet sarj ne kadar gider

|
      |

• Binbaşı
      1236 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:03:51

haklısın, düzelttim.
      |
      |
      MrKemal17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

**Oem Pc :Amd Phenom 2 955 B.E(Gelid Tranquillo+Noctua Nf-P12)//Asus M4A87TD/USB3//2*2 G.SKILL Ripjaws DDR3-1333Mhz CL7//Sandisk 120GB Extreme SSD//Seagate 320 GB NCQ//Asus EnGtx460//Samsung 2253 Lw//Cooler Master Storm Sniper B.E//High Power 600 Watt//Samsung DvdRw//Creative Augidy Value//**Laptop: Lenovo G500
      **Cinema Sys :Panasonic Tx-P42g20e//Pioneer VSX-520//Sony SS-MF400 (Front)//Tannoy Mxc (Center)//Creative S750 (Surround) //Pioneer S-21W (Sub)
      **Stereo Sys : Pioneer A-209R//Sony SS-H12 Bookshelf
      **Sansa C200(Rockboxed)//Sony MDR1R//Philips She3590//Sennheiser Mx80//Section 8//Lg G4//Xiaomi Mi Band 2
    • Teğmen
      178 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:22:40

Hayirli ugurlu olsun hocam gule gule kullanin bu telefon isi biraz da mantiktan ziyade gonul isi bana gore :) icinizde kalacagina iyiki almissiniz...

|
      |
      SemiÇevik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Yüzbaşı
      314 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:24:18
      Şarj sorunu yasayan arkadaslarlar var mı acaba ? O kadar sey kapadım ettım ama hala hızlı sarjı tıkanıyor.ekran en kısıkta ,arada bi facebook bakıyorum.sabah 10 da yüzde 65 ti suan 43 ki konusma falan yapmadım
      .bı facebook baktım ,birde buraya yorum Yazmak icin giriyorum.moralim bozuldu şuan...

• Binbaşı
      1748 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:34:45

nano sim olayını kendim hallettim hocam makasla
      |
      |
      gksl35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      808 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:39:11

Teşekkürler hocam herkesin gönlüne göre.. :)

|
      |
      tstdrvr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      132 Mesaj
      22 Kasım 2015 12:49:40
      arkadaşlar fotoğrafta en iyi sonuçlar için süper otomatik mod mu manuel mod mu kullanmak gerekir

• Yarbay
      3674 Mesaj
      22 Kasım 2015 13:03:41
      quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

Sanırım samsung çalışanısın vazgeçirmek için herşeyi söylüyorsun sony ye :)

hocam bu arkadaş z5 konusunada gırıp gomuyor telefonu anlamadım samsung calısanı sanırım :) butun sonyleri gomuyor sureklı :)
      |
      |

• Yarbay
      3674 Mesaj
      22 Kasım 2015 13:06:12
      quote:

pil kullanımına girin bakın bendede oyle oldu bı ara megersem google+ arkada calısıp butun pılı yıyormus kapattım onu duzeldı.

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      22 Kasım 2015 13:13:11
      quote:

Orijinalden alıntı: smtlkr9279

arkadaşlar fotoğrafta en iyi sonuçlar için süper otomatik mod mu manuel mod mu kullanmak gerekir

ben manuel kullanıyorum hocam pek fark göremedim. süper otomatik çekerken biraz bekletiyor manuel seri çekiyor ve süper otomatik 21mp kullanmıyor.
      |
      |

• Teğmen
      190 Mesaj
      22 Kasım 2015 13:26:41
      goldunu hediye çekle 1286 liraya bende sipariş verdim arkadaşlar gelince ,telefonu ne kadar süre şarj etmeliyim,şarjı bitirip mi edeyim,ankaradayım tavsiye edeceğiniz kırılmaz cam,kılıf tavsiyeleriniz nelerdir saygılarla...

• Onbaşı
      38 Mesaj
      22 Kasım 2015 13:34:17
      bugün vatandan telefonu aldım
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.