Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
11.744
Cevap
112
Favori
355.370
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      178 Mesaj
      21 Kasım 2015 18:47:45
      bende ilk defa bugun media mrkt'ta altın ve beyaz rengini inceleme fırsatı buldum. siyah renginin de stokta olduğunu söylediler. ilk olarak beyaz olanı bazı arkadaşların dediği gibi 'malzemesi çok dandik' şeklinde bulmadım bence malzemesi kaliteli duruyordu (note3 kullanıcısıyım bu arada samsunga göre kıyaslıyorum) hatta note 3 ile yanyana getirdiğimde gerçekten bariz bir kalite farkı vardı ama beyaz olanın sıkıntısı bana göre şuydu. ekranı siyah olması sebebiyle çerçevelerin büyüklüğü çok belli oluyordu. sonra altını inceledim o daha çok hoşuma gitti çerçeveleri ekranla aynı renk olduğundan büyük göstermiyordu. siyahı inceleyemedim çünkü açıkta yoktu beyaz almayı düşünüyordum ama sanırım siyah alacağım çerçeveleri biraz daha gizlensin diye. ayrıca note 3'ün büyüklüğünden rahatsız oluyordum bu cihazı 5 inç ekrandan dolayı küçük bişey sanıyordum ki yanılmışım nerdeyse note 3 ile aynı boyutta buna da üzüldüm ama yine de alma kararım değişmedi alanlara hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah darısı başımıza

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40

• Yüzbaşı
      452 Mesaj
      21 Kasım 2015 19:23:04

Hayırlı olsun. + larını -lerini yazabilir misin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Pandoora

• Yüzbaşı
      647 Mesaj
      21 Kasım 2015 19:24:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

quote:

Orijinalden alıntı: Pandoora

quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

Eğer oyun oynarsanız Öğlen 1 e kadar gidiyor şarj(8:00 dan). Fazla oyunda takılmaz arada bir nette takılırsanız 1 günü rahat şekilde çıkartıyor.Şarj süresi olarakta 2A lik şarj aleti ile tam 2 saatte şarj oluyor.

teşekkürler hocam. bu telefon ile z2 arasında kaldım. 5 inç şarjı çok giden şarj problemi yaşatmayan bir telefon istiyorum sizce ne almalıyım?

Z2 Piyasda ki şarjı en çok giden 2-3 telefondan biri, batarya kapasitesini bir kenara bıraksak bile M5'inde mediatek olmasında dolayı batarya performansı iyi değil.

Batarya önemliyse M5'i geçin, gerçi bu fiyatda ki tüm telefonlar böyle orasıda ayrı.

hocam sizce bu bütçeye göre tercih edilecek en iyi telefon z2 midir? 5 inç civarı ve batarya kriterini göze aldığımızda iyi gibi gözüküyor.

Ben Z2 kullanıyorum, eğer karar verme kriteriniz batarya ise Z2 daha iyi bir tercih olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      347 Mesaj
      21 Kasım 2015 19:51:24
      Alan arkadaşlara tekrardan hayırlı olsun. biz hala sizin çekeceğiniz foto videoları bekliyoruz :) alıp forumu unutup bir kenara çekilmeyin ki bizim gibilere yardımcı olun

• Teğmen
      192 Mesaj
      21 Kasım 2015 19:59:56

Hocam bu telefonun siyah rengini arıyorum ama hiç bir yerde satılmıyor. Mediamarkta var dediniz, doğruluk payı nedir acaba ? Vede neden hiç bi yerde siyah renk yok bir bilginiz var mı?
      |
      |
      tstdrvr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:01:50
      quote:

Orijinalden alıntı: asdzxc345

Hayırlı olsun. + larını -lerini yazabilir misin.

Teşekkür ederim hocam.
      İlk Android deneyimim şuan pek bir şey söyleyemiyorum ama zamanla alıştıkça artı eksilerini yazacağım.
      Windows Phone dan geçtiğim için şuan hiçbir eksiğini gormedim

|
      |

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:02:27
      Sosyal medyaya girmez isek, sadece foto ve alo için bir de whatsapp falan kullanırsak kaç saat gidiyor ? C7 şuan 2 gün gidiyor. Ayriyetten alacak arkadaşlar sabretsin, fiyat birkaç aya düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmac21 -- 21 Kasım 2015; 20:03:30 >

• Teğmen
      178 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:02:31

Hocam ozellikle sordum siyahi var mi elinizde diye var dediler... adana media mrkt'ta baktim ben telefona

|
      |
      unknown_123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2500K & NOCTUA NH-D14 // MSI Z68A-GD65 // 4*2 GSKILL RIPJAWSX // SAPPHIRE HD5870 VAPOR-X
      CM HAF 922 // WD CAVİAR BLACK 1 TB // LG W2261VP-PF // RAZER MAMBA
      CREATIVE GIGAWORKS G500 & RECON 3D FATAL1TY CHAMP1ON
      Canon 5D MARK II + 85mm + Canon 17-40
    • Teğmen
      192 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:04:30

Peki hocam saolun bilgi için. N11de telefon 1300 civarına geliyo ama 25 satıcı var hiç birinde siyah yok. Bir tek hepsiburadada var gözüküyor ondada belki yanlışlık olabilir. Siyahını 1300-1400 arasuına bulsam affetmeden alacam :D
      |
      |
      tstdrvr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      783 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:14:46
      quote:

Orijinalden alıntı: tmac21

Sosyal medyaya girmez isek, sadece foto ve alo için bir de whatsapp falan kullanırsak kaç saat gidiyor ? C7 şuan 2 gün gidiyor. Ayriyetten alacak arkadaşlar sabretsin, fiyat birkaç aya düşer.

Hocam daha çok yeni aldım yorum yapmam pek doğru olmaz ama saat 5 buçuktan beri surekli kurcalıyorum %15 dustu. Sanırım uzmeyecek batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pandoora -- 21 Kasım 2015; 20:15:24 >
      |
      |

• Binbaşı
      1104 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:15:26
      Bende telefonu bugün alma niyetiyle mağazaya gittim beyaz rengi vardı gördüğüm en çirkin telefondu herhalde, c5 vardı onu daha çok beğendim ama çok büyük geldi elim boş döndüm. Anlaşılan bataryada sıkıntılı beklemeye devam

• Teğmen
      192 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:46:37

Beyaz renginde ekran siyah, çerçeve beyaz olduğu için kasa ekran oranı göze çok batıyor. Gold modelinde ön panel tamamen siyah olduğundan beyaza göre kat kat güzel duruyor.
      |
      |
      Ehlika kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      60 Mesaj
      21 Kasım 2015 20:55:51

Hocam şarj biraz uzun sürüyo ama ben şarjdayken oynuyorum sürekli birde 1amper değil sanırım sarj aleti o yüzden biraz uzun sürüyor

|
      |
      Pandoora kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      164 Mesaj
      21 Kasım 2015 21:39:00
      C5 mi M5 mi ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      808 Mesaj
      21 Kasım 2015 21:43:52
      M5 den vazgeçip flex 2 almaya karar verdim. Alan herkese hayırlı olsun umarım kimse pişman olmaz..

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      21 Kasım 2015 21:46:24

Hocam gta san andreası ne yaptın kurdunmu?

|
      |
      DoDoking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      133 Mesaj
      21 Kasım 2015 22:06:49
      arkadaşlar bir şey soracağım ön kamera odaklanırken mercekten ses geliyor mu tık tık diye bende geliyo bazen de odaklanmıyor ?

• Çavuş
      67 Mesaj
      21 Kasım 2015 22:08:30
      Bugün sipariş ettiğim M5 i almaya gidecektim fakat carrefoursa servisi gelmedi bende gitmedim . Ayrıyetten arkadaşlar çoğunuz yan taraflara sallamışsınızda bence 3 ü de gayet hoş duruyor bendemi sıkıntı var acaba .
      http://i2.hd-cdn.it/img/width660/height436/id452512.jpg
      http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/08/mobile01_Xperia-M5_4-640x254.jpg
      http://www.static.xperiablog.net/wp-content/uploads/2015/08/mobile01_Xperia-M5_3-640x265.jpg

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      21 Kasım 2015 22:39:57

Normal birşey ses çıkması

|
      |
      hamza anıl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1113 Mesaj
      21 Kasım 2015 22:41:43
      Gta vice city ve San andreası atıyor sebebini bilen varmı millet oynayıp videosunu atıyor bizde oyundan atıyor

Birde cihaza güncelleme şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 21 Kasım 2015; 22:43:11 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.