Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (137. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdKalmamış

Arkadaşlar merhaba daha çok az kişinin eline geçen bir telefon ancak bir sorum olacak. Ben HTC desire eye almayı düşünüyordum Bu sıralar M5 çıktı kafam biraz karıştı. Öncelikle internetten araştırmalarıma göre mediatek işlemcilerde stabilite sorunu var yani kağıt üzerinde daha hızlı olsa da telefonlarda takılmalar oluyor gibi bir izlenim aldım. Yanlış mı düşünüyorum? Desire Eye teknik olarak geri olsa da stabilite olarak daha iyi olduğuna neredeyse eminim ve müthiş şık bir telefon. Desire Eye'ı gördüğünüz gibi çok beğeniyorum :D ama bir yıllık bir telefon olması 6.0 güncellemesini alacak mı tam belli olmaması da aklımda soru işareti bırakıyor. M5 ile kıyaslarsanız objektif bir şekilde bana yorumlar mısınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Desire Eye çok şık ama özelliklerine göre oldukça pahalı. Ben de bir ara heveslenmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keremkasikci07

Gitti gidiyordan 1329'a satılan yerden alan var mı ? Varsa kaç günde geldi satıcı iyi mi ?

Ben o satıcıdan aldım, 1 günde geldi

• gokberk4321 G kullanıcısına yanıt
    Tamamdır eyvallah
  • 2.5 ay oldu C4 aldım 1199'a aslında memnunum da 1-2 ufak yazılımsal sıkıntı dışında ve birde kamera biraz daha iyi olabilirdi diyorum...

C4'ten M5'e geçmeye değermi..Haftaya cumartesi nişanım var maalesef biraz ekonomik şartlar ağırlaştı doğal olarak :) Yoksa hemen yarın alacağımda..Bakalım nişandan sonra 300-500 biraz takı toplarsak C4'ü verip değiştirebilirim belki..Belki C4 ile devam ederim ama M5'de aklıma düştü bir kere :(
  • Telefon 5.0 la mı geliyor? Bu durumda 5.1 verilmeyip direkt 6.0 mı verilecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: sioner

Telefon 5.0 la mı geliyor? Bu durumda 5.1 verilmeyip direkt 6.0 mı verilecek?

Evet, açıklama yapıldı 5.1 verilmeden direk 6.9 verilecek fakat daha Z5 ve Z3 serisine gelmeden buna 6.0 beklemeyin.
  • Nasılsınız beyler keyifler yerindemi ? Ben hala teknosadan gelmesini bekliyorum da

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    G4 daha iyi fakat paylaşılan resimlere bakarsak M5 de gayet yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 19 Kasım 2015; 19:43:52 >
  • Bir karar veremedim.G4 vs M5 ?
  • gokberk4321 G kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkürler kardeşim. bende en kısa sürede m5 siparişi vereceğim.bir sorunu var mı diye almıyorum 1 hafta bir kullansınlar sonuça göre alacağım.bende ki s model telefon çok sağlam çıktı 10 defadan fazla düşmüştür.sadece kamerada makro netleme gitti yakın çekim yapamıyorum galiba mercek oynadı ya da başka bişey oldu.bir de 3 sene olacak alalı telefonu sıkıldım.en kısa sürede alacağım telefonu cevabın için tekrar teşekkürler...
  • Siparişimi verdim gittigidiyordan.Aranıza bende katıldım :)
  • M3RT28 M kullanıcısına yanıt
    Bende aynı durumdayım g4 1450 liraya alınıyor ithalatçı garantili...İkisi arasında kaldım....
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    arkadaş horozdan başka bişey çekmemişsin ki
  • bende karar veremedim gerçekten radyo sinema okuyorum tabiki fotoğraf makinesi şart ama ama her zaman yanında taşınmaz o yüzden fotoğraf kalitesi ve video kalitesi konusunda lg g4 mü ve m5 karar veremedim ikisinin avantajları var gibi.kullanan arkadaşlar yorumlarını paylaştıkça kararım kesinleşecek gibi.
  • sony centerdaki arkadaşta goldu varmış bu sabah kendine almış bi de film almış önüne arkasına felaket bişeydi ya yarın alabilirm.
  • ARkadaşlar istanbul bilişimde distribütör garantili 1339 tl alınır mı ? yoksa sony eurasia mı olsun illaki
  • M5 sahibi arkadaşlar kılıf ve kırılmaz cam aldınız mı ? Hazır siz kullanıyorken cihazı , telefon gelir gelmez bizde tavsiyeler üzerine alıp takalım :)
  • http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-M5-Cep-Telefonu burada sony garantisi var fiyat da uygun alınır mı ?
  • arkadaşlar ekran süresi alabilir miyiz???
  • sony centerdanmı almak mantıklı yoksa vatan gibi mağazalardanmı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.