Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arka kamera sandım bi an çok kaliteli gerçekten
  • Hey massallah nasil cikmis oyle ben daha kurcaliyamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kamera testi gelsin

Xperia Z2 Ön Kamera vs Xperia M5 Ön Kamera

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokberk4321 -- 18 Kasım 2015; 19:30:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: desert eagle 39

Alan arkadaşlar gg'den sipariş vermek üzereyim. Öğrenmek istediğim telefonun tasarım ve malzeme kalitesi, arka ve ön cam z seriyle eşit mi ? Z serisiyle kalite farkı varsa z3+ almayı düşünüyorum.

Z serisi ile eşit değil. Z serisi daha yüksek malzeme kalitesine sahip.

• https://www.youtube.com/watch?v=K2X57UOawL4

Güzel bir karşılaştırma.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Alan arkadaşlar gg'den sipariş vermek üzereyim. Öğrenmek istediğim telefonun tasarım ve malzeme kalitesi, arka ve ön cam z seriyle eşit mi ? Z serisiyle kalite farkı varsa z3+ almayı düşünüyorum.

Teşekkür ederim. Benim için tasarım ve kalite önemli olması nedeniyle m5 almaktan vazgeçtim.
  • smtlkr9279 S kullanıcısına yanıt
    su yorumlarinizi retail mod telefonlarla yapmasaniz iyi olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil_57

Ben hediye olarak aldim aslinda z3 plus alacaktim kasadaki arkadas bile z3 plustan iyi telefon dedi fiyat olarak ta iyi ztn

Fiyat bağımsız olarak Z3+ bariz daha iyidir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Teşekkür ederim. Benim için tasarım ve kalite önemli olması nedeniyle m5 almaktan vazgeçtim.

Rica ederim, iyi forumlar.

• cihazla 1 günümü tamamladım deneyimlerim

*otomatik kapanma vs. olmadı
    *arka kamera manuel ayarda çok iyi otomatik modda gece karıncalanma yapıor (fotoları birazdan atıcam)
    *Pil performansı iyi görünüyor tam tespit etmem için 1 hafta kullanmam gerek

Not : Z3C,Z2 ve M5 arasında gidenler kesinlikle M5'i alabilirler M5'i Z3+'ın compact versiyonu olarak algılayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 18 Kasım 2015; 20:07:28 >
  • turkcellde peşin 1400 lira beyler
  • Bugün bir arkadaşama n11'den m4 aldım; telefonun ekranı, kamerası, malzeme kalitesi, dokunmatik vs her şey basit ve kalitesizdi...telefonu alanlar arkadaşlardan malzeme kalitesi, ekran ve hissiyatı konusunda hayal kırıklığına uğrayan var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün elime geldi m5 arkadaşlar dediğim zamanda geldi kimseye yalancı durumuna düşmedim. Her neyse cihazla ilgili bi kaç yorum yapayım; cihazın malzeme kalitesi cidden üst seviye fakat yanların metal olup olmadığı hakkında şüphem var.Bir sony çalışanı olarak objektif olmak gerekirse cihaz akıcı ve serin çalışıyordu içinde %60 seviyesinde şarj vardı yaklaşık 4 saat boyunca elimden hiç düşmedi cihaz genel manada güzel.Herkese hayırlı uğurlu olsun. Kendimde z5 kullanıyorum sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar..
    Saygılarımla...

• desert eagle 39 kullanıcısına yanıt
    m4 de plastik hissi alıyorsun ama m5 de sanki metal gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

Bugün elime geldi m5 arkadaşlar dediğim zamanda geldi kimseye yalancı durumuna düşmedim. Her neyse cihazla ilgili bi kaç yorum yapayım; cihazın malzeme kalitesi cidden üst seviye fakat yanların metal olup olmadığı hakkında şüphem var.Bir sony çalışanı olarak objektif olmak gerekirse cihaz akıcı ve serin çalışıyordu içinde %60 seviyesinde şarj vardı yaklaşık 4 saat boyunca elimden hiç düşmedi cihaz genel manada güzel.Herkese hayırlı uğurlu olsun. Kendimde z5 kullanıyorum sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar..
    Saygılarımla...

Merhaba,
    öncelikle telefon yeni olduğu için şu aşamada bazı test ve soruların cevapları zaman içerisinde çıkacaktır ancak bir çok kişinin (tabi benimde) merak ettiğim
    1-Kamera performansına ait bir kaç örnek paylaşabilir misiniz?
    2-Menüler arası geçiş, rehbere girme gibi v.s. durumlar hızlı mı?
    3-Video çekimi sırasında (4k ve full hd) ısınma durumu nasıldır?
    4-İnternet hızı nasıl? Mümkünse test paylaşabilir misiniz?

Şimdilik bunlara cevap verilirse almayı düşünen bende dahil birçok kullanıcıya faydalı olacağını düşünüyorum, teşekkürler.

• m5 alalım diye bekledik maximum kredi kartım var ama hepsi axesse geçti bi hepsi burada maximum var n11 cardfinansa geçti şans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperentugrul -- 18 Kasım 2015; 21:10:28 >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. ekran konusunda düşünceniz nedir, dokunma hissiyatı ve kalitesi hakkında ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Bence kamera performansı gayet güzel

Peki diğer özellikler nasıl? Kasma,takılma,ısınma,şarj vb. Ve kronik olabilecek bir sorun varmı?

Telefonumu satışa çıkardım almayı düşünüyorum..

• hocam birşey merak ettim kutunun yan tarafında rev (1-2-3) ne yazıyor ?
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.