Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ts2000 kullanıcısına yanıt
    nerden aldın hocam ve kac gune geldi?
  • Alanlar nereden kaça aldı söylerlerse biz de ona göre bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ts2000

gold bi harika dostum :D nediyeyim bilemiyorum acayip heyecan bastı :D ben 4.mü oldum şimdi :D

Yanında çıkan kulaklık o mu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsisony den aldım 1450 e geldi 1 gün sayılır geliş süresi pazartesi vermiştim sipariş şimdi geldi biraz pahalı aldım galiba ama neyse aldık artık :)

128 GB hafıza kartı ile o fiyat zor diye düşünüyorum bence hızını kontrol edin kapasite iyi de hız düşükse size çok çektirir :)

İçinden çıkan kulalık bu aynen özellikle çektim merak eden çok diye . bana sorarsan laf olsun diye konmuş bi kulaklık öyle kalite falan beklencek bişey değil :)
    Ben dün teknosadan sipariş verdim bekliyom hala

• Alanlara Hayırlı Olsun.Cihazın Bir Sıkıntısı Var mı Acaba ?
  • M3RT28 M kullanıcısına yanıt
    Beni en korkutan kasa açıklığı vs di ama dikkatlice baktım öyle bi sıkıntı yok daha detaylı evde bakıcağım yazarım
  • alan arkadaşlar güle güle kullansın..

telefonu beklerken hergün bu sayfayı ziyaret eden arkadaşlar, telefonu aldıktan sonra bu sayfadan ayrılmazlar umarım..

şaka bi yana; benim gibi ileriki zamanda almayı düşünenler için yorum ve incelemelerini bekliyoruz.

özellikle şarj dolum süresini çok merak ediyorum
  • telefonun kamerası nasıl daha önceki sayfalarda özellikle gece çekimleri berbat görünüyor benim için kamera önceliği var
  • oCuLoMoToR O kullanıcısına yanıt
    Kamera önemliyse, özelliklede gece çekimi SONY telefonlara bulaşma Z5 dahil, uygun fiyata G4 alabilirsin.
    kingston 30mb/sn ?
  • Telefonu kullanan arkadaşlar, batarya 1 günü rahatlıkla çıkarıyor mu? Oyunlarda, 4K video çekimlerinde ısınma var mı? Telefonda takılma, donma gibi sorunlar var mı? Herhangi bir yazılımsal hata var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın zamanda m5 almayı düşünüyordum ancak yabancı sitelerde kullanıcı yorumlarına baktığım zaman sayfalarca şikayet olduğunu gördüm. Kendi kendine kapanma vs buna benzer bir çok sıkıntı varmış. Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı? Açıkçası aklımda soru işaretleri oluştu.

Kullanıcı yorumlarına baktığım sitehttp://www.gsmarena.com/sony_xperia_m5-reviews-7464.php Girip okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KR3BNAC -- 18 Kasım 2015; 17:48:14 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    media markt de 1700 teknosa ve vatan da 2000 internetten almak istemiyorum çünkü elektronikte genelde şansım kötü oluyor garanti sorunuyla karşılaşmak istemiyorum. Bu fiyatlarda benim için yüksek.
  • https://www.youtube.com/watch?v=K2X57UOawL4

burada 6s ile karşılaştırmışlar kamerası yine vasat sony kamerası olarak gözüküyor 12 mp daha iyi çekiyor...Z5c ile 6s izledim z5c ezmiş geçmiş kararsız kaldım açıkcası....
  • S.a arkadaslar az once sony center den altin sarisi m5 aldim daha dun gelmis bayiye gercekten durusu.bi baska altin renginin

• Ben hediye olarak aldim aslinda z3 plus alacaktim kasadaki arkadas bile z3 plustan iyi telefon dedi fiyat olarak ta iyi ztn

• bugün de bizim burdaki teknosaya gelmiş beyazı inceledim. Bariz bir şekilde z serisine göre ekran sarı ve kasıyor ısınıyor. Vazgeçirmek için söylemiyorum ben de hayal kırıklığına uğradım aylardır beklediğim şey böyle bi telefon olmamalıydı. Arkaplan uygulamalarına bakarken kasarak gelip gidiyor, resim çekerken 4k çekerken ve kamera uygulamasını açarken 3 4 saniye bekletiyor. Bu muydu yere göğe sığdıramadıkları helio x10.
  • Ben de bu telefonu bayadır takip ediyorum,bugun sony mağazasında inceleme fırsatı buldum;
    >Öncelikle altın rengini inceledim çok şıktı telefon,aşık etti gerçekten kendine,ele de oturuyor,kesinlikle üst seviye telefon izlenimi veriyor.
    >Ön kamerası bence gerçekten mükemmel,ön kamera örneği koyuyorum aşağıya.

Ben almaya karar verdim.
    http://postimg.org/image/421dtgqaz/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngaraGraLı -- 18 Kasım 2015; 19:07:04 >
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.