Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi 100% de pili bırakıcam bakalım gece pilde düşme olacakmı

şuan %62

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 17 Kasım 2015; 22:11:35 >
  • OOOO çok sıkıldım nerde kaldı android 6
  • Arkadaşlar siyah rengi neden satılmıyor ? Bir bilgisi olan var mı?
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Şaka maka ilk alan sen oldun hocam
  • Yarın sabah geliyor benim siparişim de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

Antutuda 40102 puan aldı

hele şükür foto atabildim

Aylar önce de bu telefonun Antutu skoru bana düşük gelmişti, henüz piyasaya sürülmediği için yazılımın son halini almadığına bağlı olarak böyle olabileceğinden bahsetmişti arkadaşlar. Benim de aklıma yatmıştı.
    İşlemci ve ram kapasitesi olarak bundan bir tık daha geride olan C4'ün 45-46bin skor alıyorken M5'in skorunun düşük çıkması dikkatimi çekti yine.
    Suni testler herkes için çok mühim olamayabilir ama C4'ten çok memnun olduğum halde 5,5" olması nedeniyle bazen taşırken ve kullanırken zorlanıyorum. O yüzden bu başlığı da takip ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: husnu89

Arkadaşlar aşağıdaki satıcıdan daha önce alışveriş yapan var mı ?

Güvenilir midir ?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-m5-sony-eurasia-adiniza-faturali-196115480?ggap_s=Criteo&ggap_m=Criteo&ggap_n=Criteo&ggap_c=urun&mpch=ads&scxid=14489-146659-2357-0

Ben bu satıcıdan aldım, ürün şu an kargoda, geciktirmeden gönderdi ve mesajlarıma kısa sürede cevap verdi. Ben pozitif veririm.

Eyvallah hocam, teşekkür ettim..
    Benim z nin kulakligi 2 seneyi doldurunca tirt oldu, bende bizim kuzenin Sony E4 telinin boşta olan kulaklığını almıştım demek içinden çıkan kulakliklar ayni

Saygilarimla

• gokberk4321 G kullanıcısına yanıt
    Gg de suan iki satici var ve en ucuz satan satıcı kendisi. İki rengi mevcut, gun içinde Siyah nezaman satista olacaktir diye sordum, En kısa zamanda demiş .
    Siyahi olsaydı eminimki bende bu saticidan alırdım. Hayırlı olsun inşallah sıkıntısız bir alışveriş olur

Bu telin siyahinda birseyler var ama du bakalim hayırlısı. Tel gelmedi gelmedi, geldi bu seferde tam gelmedi.

• GÖZÜNÜZ AYDIN ARKADASLAR DEMEKKİ ARANIZDAKİ UGURSUZ BEN MİSİM:)))BEN ALINCA TELEFON CIKTI :))PİYASAYA
  • Z5 ALMAMA RAGMEN BAGIMLILIK OLDU GENEDE BAKIYORUM :))BU SAYFAYA AH M5 COK BEKLEDİM SENİ COK:)
  • ilyasanka İ kullanıcısına yanıt
    ah be hocam keske bekleseydiniz
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Aynen biraz öyle olmuş
    Telefonda var mı bir sıkıntı ?
  • Öncelikle hayırlı olsun hocam ilk kişisiniz konudaki telefonu kullanan

Antutu skoru 40bin çıktı dediniz, G4 de 50bin çıkıyor, büyük bir fark yok. Yani oyunlarda bir sıkınıtı çıkarmayacaktır M5 de.

Kamera konusunda gündüz çekimlerinde G4le benzer sonuçlar alınabilir fakat gece çekimlerinde çoğu akıllı telefonun olduğu gibi M5in de LG G4e yaklaşamayacağını düşünüyorum. Ama tabiki ortalama derecede bir kalite elde edersiniz. Gece çok iyi çekemeyebiliriz ama suda da fotoğraf çekebiliriz diyebilirsiniz, buna diyecek bir şeyim yok

LG G4ün kötü yanı batarya, aslında çok kötü bir performans da değil ama daha iyisi olabilirdi.3-4 saat gibi bir ekran süresi alıyorum. M5le daha fazla olacaktır ki sony 2 gün kullanabileceksiniz diyordu.

LG G4 amiral gemi bir telefon olduğundan güncellemeleri daha hızlı ve daha uzun süre alacaktır ama M5 de minimum 2 yıl güncelleme alır diye düşünüyorum. Sony güncelleme konusunda en iyi firmalardan biri.

Bunlar dışında karşılaştırabilecek bir özellik yok sanırım ikisi arasında. Hangisi elinize, gözünüze iyi gelirse, hangisine içiniz sinerse onu alırsınız ki 2 telefonda kullananı pişman etmez diye düşünüyorum.

Tekrar hayırlı olsun.

• beyler sadece altın rengimi olanmi var acaba vatanda baska bulamadım ben, siyahı yokmu yahu.
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    Biraz kurcaladımda telefonda şuan kapanma vs olmadı ama kamera yazılımının gelişmesi lazım iso ve pozlamayı artırdığınızda bazen artırmıor hibrit AF yi hiç hissedemedim sanki yok gibi SP gibi netliyo sanki. ek olarakta arka kamera gündüzz çok iyi çekerde gece G4'ün rakibi olamaz gibi her sony telefonda gördüğüm şeydir arka flashın yetersizliği samsung flashları geniş alanı aydınlatır sonyninki sadece yuvarlak bir alanı aydınlatır SP gibi aynı şekilde yuvarlak alanı aydınlatıyor ama parlaklığı biraz daha fazla SP ye göre ama flashın yetersizliliğini gizleyemez

ek olarak ön kamera çok iyi

gece şarjda 100% dolduramadım ama 68 de bırakmıştım hiç düşme olmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 18 Kasım 2015; 8:01:11 >
  • http://i.hizliresim.com/yROWmM.jpg gece sıfır ışık sadece televizyonun ışığı var

21MP de manuel ayar ISO100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 18 Kasım 2015; 8:06:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

http://i.hizliresim.com/yROWmM.jpg gece sıfır ışık sadece televizyonun ışığı var

21MP de manuel ayar ISO100

hocam flaş patlamıyormu resim çok kötü geldi bana

EDİT : Yalnız arkadaşlar telefonun fiyatı ciddi ciddi düşecek gibi 2 günde 100 lira düştü 1399 dan satılıyor bir çok mağazada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beatles33 -- 18 Kasım 2015; 8:21:50 >
  • flaşı arkadaş bilerek kapatmış sanırım iso100 değerine göre de bence fena çekmemiş fotoyu birazcık antutu skoru kafama takıldı daha iyi olmasını beklerdim ama yine de alacağım bu telefonu, note3 kullanıyorum antutu skoru 43 bin ama artık gözümde yok valla bu kenar soyulmaları, şarjının az gitmesi, güncellemelerden sonra sapıtması vs. beni soğuttu samsungdan...
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.