Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oCuLoMoToR

Millet telefonun iyi ve kötü yanlarını söylüyor sayfanın amacı da bu zaten. Bencillik yapmayı bırak. Telefonun kötü yanlarını öğrenmek isteyen o kadar kişi var burada ama sen bencillik yapıp sayfanın sadece senin istediğin doğrultusunda olmasını istiyorsun.Millet fikirlerini ve tecrübelerini paylaşıyor sen ise sadece boş ve gereksiz yorumlarda bulunuyorsun.Telefon hakkında herhangi bildiğin bir şey yada bi fikrin varsa buyur söyle yoksa sus GERÇEKTEN SUS TELEFON HAKKINDA Kİ FİKİRLERDEN BAŞKA CEVAP İSTEMİYORUM YAZARSAN DA İLGİLENMEYECEĞİM

birincisi benim bu sayfadan ne beklediğim seni gram ilgilendirmez. mesajıma alıntı yapıp boş muhabbete giren sensin. ben kullanıcı yorumu beklıyorum gidip avm de 3 dk ınceleyip yorum yapanlara ihtiyaç yok . alıntı yapma bir daha ne düşündüğün umrumda bile değil

• Keremkasikci07 kullanıcısına yanıt
    Fiyat bağımsız soruyorsan direkt G4 al. Genel olarak daha iyi cihaz. Eğer distribütör garantili alacaksan ve bütçeyi zorlamak istemiyorsan, 1200 lira civarına M5 bulabilirsen onu al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sdn de test edilen modelin arka kapağı kalkmış gibi bir yorum yaptılar.. Uzun kullanım testi videosunda goruruz ne oldugunu.. Beklemeye devam..

• altın rengi elimde tasarım çok iyi

kutudan kulaklık çıkıyor kulak dışı

ekran koruyucu çıkmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 17 Kasım 2015; 20:01:15 >
  • Sdn de tolga soyledi kullandiklari m5 in arka kapagi kendi kendine atmış. Ukt videosunda detaylica bahsedeceklermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 17 Kasım 2015; 20:04:02 >
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Foto atarmisin hocam

• Şu an ben ve benim gibi birçok arkadaş eminim ki m5 vs g4 ün kamera performansını karşılaştıracak detaylı bir inceleme istiyor.özellikle ben çok istiyorum
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    biraz bekleticem
    hiç sorun değil
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    foto atmıor ya

edit : numaranı ver whatsapptan atiyim

yine edit : cihaza güncelleme gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 17 Kasım 2015; 20:34:17 >
    Gelen guncelleme ne ile alakali bizi aydinlatirmisin cunku z5 ler icin kamera uygulamasi guncellenmis bize de mi gelmis acaba bu guncelleme ?

• fatih591 kullanıcısına yanıt
    daha yüklemedim yüklerim birazdan cihazın kurulumunu yapıyorum uygulama güncellemeleri vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 17 Kasım 2015; 20:42:30 >
  • Beyler teknosanın verdiği 100tl lik hediye çekini kullanamıyorum ne seçtiysem Sepetinizdeki ürünler hediye çeki kullanım kriterlerine uymamaktadır. diyor
  • Foruma ne zaman girsem biri m5 i g4 le karsılastırıyor. g4 ile olsa olsa z3 veya z3+karsılastırılır. Ayrıca pil konusunda m5 e Z serinde oldugu gibi güvenmeyin 2 gün gidecegini sanmıyorum ama bataryası günü rahat cıkartır. Benim en cok hosuma giden ön kamerası,3 gb ram ve sarj girisinin altta kapaksız konumlandırılması oldu. Ama xperia serisinin tasarımına kalın cerceve yakısmıyo orta seviye oldugu icin cerceveler mecburen biraz kalın olmuş siyah ve gold renkte cok goze batmiyo ama ben begenmedim. Gg de ceksiz indirimsiz 1389 kadar düşmüş fiyati

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

Beyler teknosanın verdiği 100tl lik hediye çekini kullanamıyorum ne seçtiysem Sepetinizdeki ürünler hediye çeki kullanım kriterlerine uymamaktadır. diyor

hediye çeki kaç liraysa alacagın urun onun en az 2 katı olmalı
  • unpop kullanıcısına yanıt
    hocam kulaklık almak istiyorum 79tl oda olmaz mı
  • Güncellemeyi yükledim ama ne değişti anlamadım maksimum 7 dk sürdü basit bişeydi heralde
  • cihazın şarj olması ne çok uzun ne çok kısa eski telefonum Xperia sp ye yakın ilerliyor zaman olarak. SP yi 0 dan 100 e 2 yada 2.30 saatte tam dolduruyordum

galiba ilk ben aldım ?

edit : antutu yapıorm şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 17 Kasım 2015; 21:17:52 >

• Ortada duran Metalik renk de çok şık duruyor resimden fakat VATAN da Teknosa da vs..yerde

göremedim bu renk. TR girişi yokmu yoksa
  • ironman kullanıcısına yanıt
    almaya gittiğimde elime aldım güzel duruyor ama çerçeveleri geniş gösteriyor tabiki renkler ve zevkler
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.