Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.755
Cevap
96
Favori
365.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alan arkadaşlara hayırlı olsun bende er ya da geç alacağım yılbaşını bekleyip fiyatın biraz inmesini bekleyecem tabi fiyat inmeyedebilir artık şansımıza... n11 de aynı gün kargo yapan satıcılar dikkatimi çekti yani demekki resmen stoklara girmiş. siyah renginin de hiçbir yerde olmayışı da ayrıca dikkatimi çekti
  • DoDoking kullanıcısına yanıt
    sonunda kavuşacaksınız telefona hocam. ne renk aldınız acaba ?
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Altın renk
  • n11'de 500 TL ve üzeri alışverişe anında %7 indirim olayı nedir arkadaşlar bilgisi olan var mı? öyleyse telefon 1390'a geliyo zaten
  • arkadaşlar bu telefonun sar değerini bulamadım....2-3 kez burada sordum ama tınlayan yok , ya da siz de bulamıyorsunuz.....ben bu değeri görmeden bu telefonu almayacam....şu an kullandığım telefonda bu hatayı yaptım....xperia u kullanıyorum ve bu değer çok yüksek....

sar
    sar
    sar
    sar
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    evet varmış görmemişim şu an takipteyim en erken yılbaşında inşallah
  • astrafe A kullanıcısına yanıt
    SAR Değeri (Vücut) 0.633 W

al hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

SAR Değeri (Vücut) 0.633 W

al hocam

teşekkür ederim ... onca yere baktım inanki , hep tire çekmişler....boş.....
    sar değeri neden sizin ıcın bu kadar onemli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tstdrvr

n11'de 500 TL ve üzeri alışverişe anında %7 indirim olayı nedir arkadaşlar bilgisi olan var mı? öyleyse telefon 1390'a geliyo zaten

Max 70 TL indirim yapar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-m5-4g-akilli-cep-telefonu-eurasia-195907724

Çeksiz, kuponsuz anında 1424 TL'ye alabilirsiniz.

benim anlamadığım olay şu...sony nin kendi resmi sitesi 1500 e verirken bunlar nasıl bu fiyata veriyor....daha bugün çıktı bu telefon...garantisine bakıyorum resmi Sony Türkiye (Eurasia) Garantili....1425-50 tl bonus eder sana 1375 lira......yani işin içinde bir oyun varsa yazın da öğrenelim arkadaşlar.....niye 125 lira fazla vereyim..bir sebep var mı ????

toptan alıyor ucuza geliyor ona geliş fiyatı max 1200 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoDoking

toptan alıyor ucuza geliyor ona geliş fiyatı max 1200 tl

Asıl satılması gereken fiyat bu olsaydı keşke..
  • quote:

Orijinalden alıntı: astrafe

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-m5-4g-akilli-cep-telefonu-eurasia-195907724

Çeksiz, kuponsuz anında 1424 TL'ye alabilirsiniz.

benim anlamadığım olay şu...sony nin kendi resmi sitesi 1500 e verirken bunlar nasıl bu fiyata veriyor....daha bugün çıktı bu telefon...garantisine bakıyorum resmi Sony Türkiye (Eurasia) Garantili....1425-50 tl bonus eder sana 1375 lira......yani işin içinde bir oyun varsa yazın da öğrenelim arkadaşlar.....niye 125 lira fazla vereyim..bir sebep var mı ????

Zaten satıcıda 1500 TL'ye satıyor, bugün gg'de %5 anında indirim olduğu için o fiyata satın alabiliyorsun.

• Bende En geç 2 Gün içresinde Alıcam inşallah Teknosa dan. Alan Bir arkadaş varsa Kutu içeriğini Söyliye bilirmi
  • Kutu içeriği ve kullanıcı yorumlarını bekliyorum. İphone 5sden geçmeyi düşünüyorum.

• Bakalim kullanici deneyimi olarak ilk inceleme kimden gelecek.. Heyecan dorukta

• Platin rengi olaydı keşke.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.