Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.987
Cevap
68
Favori
249.382
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13 Mesaj

Orijinalden alıntı: bb076

http://www.hepsiburada.com/microsonic-transparent-soft-sony-xperia-m4-aqua-kilif-beyaz-p-TELKILDLT4953 grimi beyazmı hangisi daha iyi kullanan varmı?

Beyazsa seffaf alin siyahsa siyahini alin telefon siyahsa kesinlikle seffaf almayin cok kotu gosteriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Önceki telefonum 5800

|
    |
    Spica7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bugün evkur'dan sipariş verdim 10 taksit. bakalım birkaç güne kadar gelir. işin ilginç olanı ise evkur ilk kez bir ürünü komisyon eklemeden satıyor. 1099 tl ye 10 taksit sony türkiye garantili ürünü veriyor.

kadıköyden de kapaklı içi güzel yumuşak ve mıknatıslı bir siyah deri kılıf aldım. aranıza katılıyorum inşallah bir aksilik olmazsa
    |
    |

Orijinalden alıntı: bb076

http://www.hepsiburada.com/microsonic-transparent-soft-sony-xperia-m4-aqua-kilif-beyaz-p-TELKILDLT4953 grimi beyazmı hangisi daha iyi kullanan varmı?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-m4-aqua-kilif-kirilmaz-cam-kalem-171655699?urvid=28939496

ben bunu aldım hepsiburada vs çok pahalı.

+ ebayden de
    http://www.ebay.com/itm/Antiskid-Bracket-Tire-Robot-Hard-Back-Case-Cover-skin-For-Sony-Xperia-M4-Aqua-/221793175945?pt=LH_DefaultDomain_0&var=520644803735&hash=item33a3e74989
    bunu aldım ama 1 aya falan anca gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spica7 -- 21 Temmuz 2015; 13:47:48 >

• Binbaşı
    1559 Mesaj

orjinal sony marka kılıflar var mı ? veya spigen gibi büyük markalar bu ürün için kılıf yaptı mı ?
    |
    |
    Spica7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

o konuda bilgim yok ama aldığım ürünler elime ulaşınca görüşlerimi yazarım.
    |
    |
    Bahsedilenler: shadowmexo
    arkadaşlar bu telefon için class 10 dan daha hızlı okuma ve yazma kspasitesi olan kartlar var mı ?
    Beyler bişey soracağım şimdi bi oyun indirdim örneğin modern combat5 bunu sd larta taşı dediğimde yaklaşık bi 800mb veri sd kartts gözüküyor ama sd kartta hiç uygulama olmuyor onun yerine telefonun hafızasına kaydediyor sorun sd karttamı telefondamı

not: imza yok mu yav

bende silver rengi merak ediyorum fotoğraflarını görmek isterim. siyah renk alıyorum bende kısmetse verdik siparişi
    |
    |
    bgryngn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Edit az önce kendim yıkadım bir sorun yok taş gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 21 Temmuz 2015; 16:57:50 >
    |
    |

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    208 Mesaj

hayırlı olsun sizin telefonunuz da. sağsağlim gelir inşallah. gümüş-siyah uyumu iyi gitmiş silver renk düşünenlere...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgryngn -- 21 Temmuz 2015; 17:07:18 >
    |
    |
    shadowmexo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    20 Mesaj

Uygulamanın tamamı sd karta tasınmıyor maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TürKiSi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yanları çok güzel duruyor sizin cihazın ama ben arkası beyaz telefon sevmiyorum. güle güle kullanın :)
    |
    |
    bgryngn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yok kardeşim ondan bahsetmiyorum 1gb lık bi uygulama var mesela sd kartta bunun 800mb gözüküyor ama sd kartta hiç olmuyor yine telefonun hafızasından gidiyor sorun sd karttamı acaba
    |
    |
    radikula33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler siz de öyle aslında arkası da o kadar beyaz değil fotoğraflardaki gibi. Işığa tutmuştum güzel çıksın diye ondan açık çıkmış öyle
    |
    |

şimdlik class 10 dan iyisi yok
    Android M sürümü xperia cihazlarda denenmeye başlandı geliştiriciler tarafından.Alacağına kesin gözüyle bakılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 21 Temmuz 2015; 21:11:15 >
    |
    |

Obb dosyalı olan uygulamalar sd karta taşınamıyor.Bootloader kilidi açılmasını bekliyoruz
    |
    |
    TürKiSi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
üniversite
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.