Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben olsam c4 alırım o daha üstün suya dayanıklı degil galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDTuRkk

ben olsam c4 alırım o daha üstün suya dayanıklı degil galiba

C4 daha alınası duruyor söylediğiniz doğru.Ama bu telefonu su olan heryere sokabilirsiniz.Tatlı su yalnızca
  • güncelleme türkiye ye gelmişmi update sayfasında halen sonu 100 ile biten güncelleme var..
  • Z3 teki su geçirme sorunlarını okuyunca C4 de yöneldim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bb076

güncelleme türkiye ye gelmişmi update sayfasında halen sonu 100 ile biten güncelleme var..

Güncelleme sürüm numarası 26.1.A2.99 dur.Cihaza ota desteği üzerinden değil.PC üzerinden güncelliyebilirsiniz sony pc companiion adlı uygulamayı pc ye kurup telefonu usb ile bağlamanız yeterlidir.Gerekli adımları uygulama üzerinden izleyerek güncellemeyi yükleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 18 Temmuz 2015; 1:15:26 >
  • Güncellemeden sonra gözüme çarpan ilk değişiklik, açık olan uygulamaları kapat butonunun Z serilerindeki gibi olması. Android sürümünde bir değişiklik yok hala 5.0
  • Arkadaşlar telefonum turkcell kayıtlı sonu99 olan güncellemeden sonra gözle görülür bir kasma oluştu telefonda acaba turkcell kayıtlı olduğu için mi bu şikayeti daha önce kimseden duymadım

• Güncelleme sonunda 2gb civarı boş yerim oldu Ah birde dahili uygulamaları kaldırabilsek

Ama sanki arka plan uygulamalarının olduğu yerde kasılma var

• Güncelleştirmeyi şimdilik sadece pc üzerinden yükleyebiliyorsunuz .Güncelleme ortalama bir internet hızınız varsa ki ben wifi ile 1 saat te yükleyebildim güncellemeyi.En iyisi güncellemeyi kablolu ağ üzerinden yüklemek daha sağlıklı olur.
    Telefona güncelleme yüklenirken telefon baya bir ısında ve yaklaşık olarak 15-20 dakika açılış logosunda kaldı.Sonradan telefon açılınca bir rahatladım resmen.30 DK ka beklemeniz gerekli en fazla.Telefon brick oldu yada dondu diyip kapatıp açmaya uğraşmayın güncellemeyi yüklerken.Yaklaşık olarak 2,3GB boş alan kaldı güncellemeden sonra.Telefonun bootloader kilidi açılmışmı diye bakdım ama sonuç hüsran oldu.Sizde telefonunuzun bootloader kilidininin açılıp açılamayacağını öğrenmek için
    Telefonun arama tuşlarını açın ve
    Fotoğraftaki gibi

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 18 Temmuz 2015; 19:55:12 >

• Telefonun grisi gelmiş. Gören oldu mu? Sadece yanlar mı gri yoksa arkası da mı acaba?

http://www.bimeks.com.tr/urun/147480/sony-xperia-m4-aqua-silver.aspx
  • Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Bende yesti sonradan no olmuş o şey blnin açık olup olmadığı değil açılıp açılamayacağını gösteriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bootloader kildinin açılıp açılamadığını gösteriyor doğrudur.Düzeltme için teşekkürler
  • ht07 H kullanıcısına yanıt
    Arkası beyaz gri arası
    Optimum avm de var teşhiri

güzel

• Telefon her açılışta Android yeni sürüme geçiriliyor diye yazı çıkıyor araştırdım root olan telefonlarda oluyormus hep bende root yok daha 20 günlük cihaz neden böyle acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Telefon her açılışta Android yeni sürüme geçiriliyor diye yazı çıkıyor araştırdım root olan telefonlarda oluyormus hep bende root yok daha 20 günlük cihaz neden böyle acaba ?

Benim de öyle

• Güncelleme gelmedi bu arada bana ama pc üzerinden mi yapmak lazım

• Güncelleme gelmedi bu arada bana ama pc üzerinden mi yapmak lazım

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    Bu tür hataların sebebi güncelleştirme yüklenirken internet bağlantısını kesmekden kaynaklı olabilir.Önerim cihazlarınıza reset çekmektir.Sony pc companion adlı uygulama ile onar seçeneğinide deneyebilirsiniz
    Evet güncellemeyi pc üzerinden yüklemeniz gerekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 18 Temmuz 2015; 23:54:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

Bu tür hataların sebebi güncelleştirme yüklenirken internet bağlantısını kesmekden kaynaklı olabilir.Önerim cihazlarınıza reset çekmektir.Sony pc companion adlı uygulama ile onar seçeneğinide deneyebilirsiniz
    Evet güncellemeyi pc üzerinden yüklemeniz gerekli

Illa pc üzerinden mi hocam telefondan güncelleme olur mu ilerkı günlerde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RavenoLL -- 19 Temmuz 2015; 0:07:51 >
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Kesin birşey söylemek yanlış olur belki ama.Zannetmiyorum zaten yayınlanan bu güncelleme tek simli modeller için.Dual modeline böyle bir güncelleme yayınlanmadı
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.