Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (334. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliyor sonunda... Artık telefonu değiştirme noktasına gelmiştim malum hafıza sorunundan.3 ağustos kesin tarih mi, sitesinde göremedim.

• Selam arkadaşlar Orjinal rom'a geri donmem gerekiyor.Orjinal Türkiye rom'u nerden indirebilirim ve nasıl donerim.Su Hafıza olayı nedeniyle Rootlayıp cozmustum.Ancak Bir koc sıkıntı cıktı.Şimdi geri doneyim agustosta Orjinal Update alırım diyorum.Bu konuda adım adım nasıl orjinal rom'a geri donerim bir arkadas anlatabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilgrimage

Selam arkadaşlar Orjinal rom'a geri donmem gerekiyor.Orjinal Türkiye rom'u nerden indirebilirim ve nasıl donerim.Su Hafıza olayı nedeniyle Rootlayıp cozmustum.Ancak Bir koc sıkıntı cıktı.Şimdi geri doneyim agustosta Orjinal Update alırım diyorum.Bu konuda adım adım nasıl orjinal rom'a geri donerim bir arkadas anlatabilirse sevinirim.

Sony Pc Companion ile orjinal romu yükleyebilirsiniz. Sony'nin kendi programıdır. Yazılımı onar demeniz yeterli.

• tanklar yolda T kullanıcısına yanıt
    Kesin değil kardeş öncede verebilir Temmuz sonu

• Arkadaşlar değişim/para iadesi konusunda tecrübesi olan birinden yardım bekliyorum.

Annemin tel bozuk çıktı servise verdik aldık sonra yine aynı şey oldu ve tekrar verdik -değişim- yaptılar bu cihazda da aynı problem devam ediyor.

Şimdi bir daha götürdüğümğzde para iadesi alabiliyor muyuz kurallara göre?

• http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-pro-class10-90-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mg32ea-tr-p-FTHFZSAMPROMG32GB

Depolama sorunu için bu hafıza kartını 2 hafta önce aldım.Kargo ile beraber 59 TL' idi.''Çileklivanilya'' Sandisk evo plus önermişti ama biraz daha paraya kıyıp bunu aldım ne olur ne olmaz, bu teorik olarak biraz daha hızlı.Neyse takıldığım bir konu var bu hafıza kartının biçimlendirme formatını ''NTFS'' olarak mı biçimlendirmemiz lazım, çünkü ''NTFS'' formatı alan olarak ve hız olarak biraz daha artış sağladığını söylüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panorama_ömer16 -- 19 Temmuz 2016; 1:47:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: panorama_ömer16

http://www.hepsiburada.com/samsung-32gb-microsd-pro-class10-90-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mg32ea-tr-p-FTHFZSAMPROMG32GB

Depolama sorunu için bu hafıza kartını 2 hafta önce aldım.Kargo ile beraber 59 TL' idi.''Çileklivanilya'' Sandisk evo plus önermişti ama biraz daha paraya kıyıp bunu aldım ne olur ne olmaz, bu teorik olarak biraz daha hızlı.Neyse takıldığım bir konu var bu hafıza kartının biçimlendirme formatını ''NTFS'' olarak mı biçimlendirmemiz lazım, çünkü ''NTFS'' formatı alan olarak ve hız olarak biraz daha artış sağladığını söylüyorlar.

Ntfs yi telefon gormez,Fat32 olarak bicimlendirin

Ancak root atip Paragon Ntfs programini yukleyerek Ntfs gormesini ve yazmasini saglayabilirsiniz

• Güncelleme dağıtılmaya başladı
  • Her an Türkiye düşebilir

Hadi Sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi run...rabbt -- 19 Temmuz 2016; 10:11:00 >
  • Dağıtıma ingiltere den başlamışlar sürüm numarası 26.3.A.0.131/RSC
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Bak buna güldüm işte

• kilit ekranını şekilli şifre yaptım ayarlardan ancak şimdi normale döndüremiyorum. hızlı kaydır seçeneği pasif gözüküyor ayarlardaki kilit ekranı seçiminde
  • Hayırlı olsun herkese :)
  • Ayarlar > Güvenlik > Kimlik bilgilerini temizle

• emreDZ kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler hocam çözüldü problemim
  • XDA'da birisi Türkiye'de güncellemeyi aldığını yazmış. Bende henüz birşey yok. PC Companion'a bağlayıp kontrol etme imkanı olanlar bir el atarsa sevinirim.

• Güncelleme türkiye için geldi
  • evet başka bir site için biri daha yazdı gelmiş galiba.hafıza sorunu çözüldü mü acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 19 Temmuz 2016; 11:21:17 >
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.