Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.5 aylık sıfır ayarında LG g2 sprint 32 GB ile takas düşünen varsa takaslayabiliriz arkadaşlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar cihazda gyroscope sensoru var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ergia

Arkadaslar cihazda gyroscope sensoru var mi

Yok hocam
  • respect_89 R kullanıcısına yanıt
    Edelim hocam başabaş?

• Cihaza Marşmelov güncellemesi gelmesinin hafızaya ne gibi bir katkısının olacağını biri söyleyebilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sam0

Cihaza Marşmelov güncellemesi gelmesinin hafızaya ne gibi bir katkısının olacağını biri söyleyebilir mi?

Marshmallow ile sd kart ile telefonun hafızası birleştirilebiliyor.Ancak birçok firma bu özelliği kapalı halde verdi güncellemeyi performansı etkilediği için.Sony de z serilerine vermedi bu özelliği m4e verirmi bence vermiyecek ama göreceğiz
  • 20 iş günüyse 13.07.2016 Tarihinde, yani gün servis süreci bitmiş olması lazım.
  • Forumdan bi müddet uzak kaldım. Güncelleme ne zamana geliyor dostlar var mı kesin bi tarih?

• Temmuz ortası oldu hala gelen giden yok
    Sony anlamakta güçlük çekiyorum
    Japonlar 7/24 çalışan bir millet merak ediyorum ne yapıyor bu Sony mühendisleri

Galiba telefona Windows kurmaya çalışıyorlar

• Arkadaşlar 7/24 çalışan tek millet biziz bizi kandırmışlar kimse bizim kadar çalışmıyor Japonya'da çalışma saati 5 saattir bizim gibi köpek gibi çalışmıyor kimse

• quote:

Orijinalden alıntı: uugguurr86

20 iş günüyse 13.07.2016 Tarihinde, yani gün servis süreci bitmiş olması lazım.

Hocam nasıl yaa :( moralim gene bozuldu :D bence hocam sizin hesapta yanlışlık var.

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

@tanklar yolda: hocam sizde bakarmısınız? telefonu 08.06.2016 tarihinde vermiştim, hesapta bir yanlışlık varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5B59C177F -- 15 Temmuz 2016; 15:11:20 >
  • 20 iş günü dolduğunda thh'ye taşıyabilirsiniz.Servis 8'inde teslim almışsa erken vermişsin thh'ye.Telefon daha gelmediyse bir kere daha dilekçe yazın.

• Kandırılmıyorsun, rahat ol. Japonya'da çalışma saatleri günlük 8, haftalık 40 saat.

http://www.mhlw.go.jp/english/wp/wp-hw4/dl/working_conditions_labour_relations/2011071903.pdf

• telefonu tavsiye ediyor musunuz? İlk sayfada artı ve eksileri yazmiyor. Sorunlari neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

telefonu tavsiye ediyor musunuz? İlk sayfada artı ve eksileri yazmiyor. Sorunlari neler?

Hafızayı sorun etmiyorsan al
    Yok hafıza benim için sıkıntı diyorsan lenovo p70 ya da başka modellere yönel

• quote:

Orijinalden alıntı: Tukker

quote:

Orijinalden alıntı: erkamacar

telefonu tavsiye ediyor musunuz? İlk sayfada artı ve eksileri yazmiyor. Sorunlari neler?

Hafızayı sorun etmiyorsan al
    Yok hafıza benim için sıkıntı diyorsan lenovo p70 ya da başka modellere yönel

zenfone 2 alsam?

• erkamacar kullanıcısına yanıt
    En büyük sorun hafıza.Bunun yanında kamerasında geç odaklama ve bildirim panelinde kasma var.Bence hafızadan dolayı alınmaması gereken bir telefon.

• Sony ayrıca yakın zamanda Xperia M4 Aqua modeli için Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin dağıtım işlemini başlatacak. 26.3.A.0.131 yapı numarasına sahip güncelleme PTCRB sayfasında ortaya çıkarken, uzun zamandır beklenen güncellemenin önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

Kaynak: Shiftdelete.net

• Göksu Şalcı G kullanıcısına yanıt
    hafıza birleştirme kesin olacak mı?
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    %99 Sony sunacak

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.