Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (213. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dokunma hassasiyeti var mı acaba ya da eldiven modu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedatalbayrak54 kullanıcısına yanıt
    Hocam bana oyle demislerdi de o yuzden dedim,sim takilan telefonu degisim yapmiyorlarmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ddbb kullanıcısına yanıt
    Eldiven modu var

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

Hocam bana oyle demislerdi de o yuzden dedim,sim takilan telefonu degisim yapmiyorlarmis

böyle saçma bir kural yok.Simkart takılsın takılmasın.Telefonda farbrika ya da taşıma karşısında oluşabilecek her durumdan satıcı firma zorunludur.Ben aldım ölü pixel ve ısınma sorunu yüzünden 1 gün sonra değiştirmeye gittim.Telefonu inceleyip değişim kararı çıkarıldı.3gün sonra gittim sıfır kutulusunu teslim ettiler.Sony ankara mağazasında.Ayrıca yine bir arkdş evkur ankara şubesinden aldı.Ölü pixel yüzünden değişim oldu aynı şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

Arkadaslar tavsiye ettiginiz guzel bir custom rom var mi bu cihaz icin?

Custom rom olarak xda da cyanogen 12.1 var.
    Geri kalan romlar da 3g wifi klavye çalışmama gibi sorunlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaniolurbence

Ekranda koruyucu film (jelatin) kullanıyormusunuz ? Kullanmayanlar var ise ekranda çizilme filan oldumu ?

Bildiğim kadarıyla ekranda Gorilla Glass yok, bu yüzden koruyucu film takmak istiyorum ama takıncada kötü duruyor.

Eski telefonumda gorilla glass ekran vardı ekrana o kadar eziyet etmeme rağmen tek bir çizik bile olmadı.

Bu arada telefondan memnun olan bir tek benim galiba 😃

Arkası çizilmeye çok müsait olduğu için silikon kılıf kullanıyorum.Öne kesinlikle film ya da temper taktırmadım.Hiçbir çizilme yok
  • Yarın Thh'ye gitmeden önce m4 sahibi arkadaşlara sormak istediğim iki var:

1) cihazın flaşını fener olarak açınca hemen ısınıyor mu?
    2) google play store'dan birşey indirildikten sonra kurulum sırasında kamera açın, cihaz yeniden başlatıyor mu kendini? Çünkü denemelerim sonucu kapanmaların sadece birşey kurulurken olduğunu fark ettim.

• Bu güncelleme ne zaman gelicek bilgisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatalbayrak54

Yarın Thh'ye gitmeden önce m4 sahibi arkadaşlara sormak istediğim iki var:

1) cihazın flaşını fener olarak açınca hemen ısınıyor mu?
    2) google play store'dan birşey indirildikten sonra kurulum sırasında kamera açın, cihaz yeniden başlatıyor mu kendini? Çünkü denemelerim sonucu kapanmaların sadece birşey kurulurken olduğunu fark ettim.

Flash açınca çok uzun beklemediği sürece ısınma yok.Normal kullanımda bile yağ gibi akan bir telefon uygulama kurarken kasması yeniden başlatması sorunları cihazda donanımsal sorun olduğunu bariz gösteriyor.Şimdi denedim bu denediğini hiç bir problem olmadan açdı kamerayı
  • Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Ben de donanımsal bir hata olduğunu düşünüyorum ancak ilginç olan sadece uygulama kurulumu sırasında sıkıntı yaşamam. Gerçi hiç ağır bir uygulama kurmadım, belki ağır bir uygulama olsa hiç açmayacak.

Neyse ben her türlü yarın THH'YE gideceğim.

Hocam hakkınızı arayın yanlarına kalmasın. Kusurlu malı 1 ay içinde iade almak zorundalar kanunen bu böyle., bunlar kendini kanundan üstün görüyor. Aslında hukuk ağır ceza getirse yapamazlar, neyse....

• quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

Ekranda koruyucu film (jelatin) kullanıyormusunuz ? Kullanmayanlar var ise ekranda çizilme filan oldumu ?

Bildiğim kadarıyla ekranda Gorilla Glass yok, bu yüzden koruyucu film takmak istiyorum ama takıncada kötü duruyor.

Eski telefonumda gorilla glass ekran vardı ekrana o kadar eziyet etmeme rağmen tek bir çizik bile olmadı.

Arkası çizilmeye çok müsait olduğu için silikon kılıf kullanıyorum.Öne kesinlikle film ya da temper taktırmadım.Hiçbir çizilme yok

Teşekkürler bende takmıyım o zaman. Slikon kılıflar cihazı çizebiliyormuş, dikkatli olun Sony C4 konusunda görmüştüm.

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Nerede hocam ayarlarda

• ddbb kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-ekran en üstteki

• Arkadaslar son gelen bilgilendirme doğru mu acaba? Doğruysa hiç iyi olmadı. Mayıs sonu diyorlarsa Ağustosu bulur gelmesi...
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: ozang98

Arkadaslar son gelen bilgilendirme doğru mu acaba? Doğruysa hiç iyi olmadı. Mayıs sonu diyorlarsa Ağustosu bulur gelmesi...
    Bu mesaja eklenen görseller:

erken gelip sorunlu olmasındansa, geç gelip stabil olması daha iyi bence.

1)Bir süre sonra sadece ışığın çıktığı yer ısınmaya başlıyor.
    2)İndirme sırasında da kurulumda da kamerayı açtım sorunsuz çalıştı.
    Büyük ihtimal sizin telefon üretim hatalı.Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.
  • Arkadaşlar bugün THH maalesef bir işlem yapmadı, Bu durumda raporsuz iadenin firma insiyatifinde olduğunu söyledi. Mecburen cihazı KVK Bakırköye bıraktım. Bakalım ne kadar sürecek...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gscarbon

quote:

Teşekkürler bende takmıyım o zaman. Slikon kılıflar cihazı çizebiliyormuş, dikkatli olun Sony C4 konusunda görmüştüm.

Ben 1 2 hafta silikonsuz kullandım.Küçük çizikler oluştu.Silikon kılıf da yumuşak silikon oldığu sürece çizilmez

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatalbayrak54

Arkadaşlar bugün THH maalesef bir işlem yapmadı, Bu durumda raporsuz iadenin firma insiyatifinde olduğunu söyledi. Mecburen cihazı KVK Bakırköye bıraktım. Bakalım ne kadar sürecek...

Konuyu biraz daha açardan yardımcı olabilirim.Raporsuz derken.Telefonun hatalı olduğuunu gösteren rapor mu?

• 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.