Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahahahahqa komik
  • Cihazi bugun 575e sattim. 3aylikti ve faturasi vardi.tarifeye ek 72tl den 24 ay 5s aldim,huzura kavuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

Bu telefonda 4.5G desteği var mı ?

5G ye bile tam uyumluymuş

Hocam ciddimisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedatalbayrak54 kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç durmadan değişim isteyin bendede böyle bi sorun vardı ısınınca kapanıyordu yeni telefon yolladılar bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Cihazi bugun 575e sattim. 3aylikti ve faturasi vardi.tarifeye ek 72tl den 24 ay 5s aldim,huzura kavuştum

Ben de satıp 5s alcam bundan sonra Android kullanmayacağım yoksa çarpıp kıracam telefonu.

• Ekranda koruyucu film (jelatin) kullanıyormusunuz ? Kullanmayanlar var ise ekranda çizilme filan oldumu ?

Bildiğim kadarıyla ekranda Gorilla Glass yok, bu yüzden koruyucu film takmak istiyorum ama takıncada kötü duruyor.

Eski telefonumda gorilla glass ekran vardı ekrana o kadar eziyet etmeme rağmen tek bir çizik bile olmadı.

Bu arada telefondan memnun olan bir tek benim galiba 😃

• quote:

quote:

Tercih edilen ağ kısmında en son LTE var, 5g ye emin misiniz?

4G için LTE yi tercih etmeniz gerekecek arkadaşlar, büyük ihtimal çok şarj yiyeceği için gerekmediğinde 2G de tutun derim

• quote:

Orijinalden alıntı: deadpool2

quote:

quote:

Tercih edilen ağ kısmında en son LTE var, 5g ye emin misiniz?

4G için LTE yi tercih etmeniz gerekecek arkadaşlar, büyük ihtimal çok şarj yiyeceği için gerekmediğinde 2G de tutun derim

5g de LTE üzerinden olacak diye biliyorum.Turkcell de bir arkadaşım söyledi 5g ye bile uyumlu diye..

• quote:

Orijinalden alıntı: yaniolurbence

Ekranda koruyucu film (jelatin) kullanıyormusunuz ? Kullanmayanlar var ise ekranda çizilme filan oldumu ?

Bildiğim kadarıyla ekranda Gorilla Glass yok, bu yüzden koruyucu film takmak istiyorum ama takıncada kötü duruyor.

Eski telefonumda gorilla glass ekran vardı ekrana o kadar eziyet etmeme rağmen tek bir çizik bile olmadı.

Bu arada telefondan memnun olan bir tek benim galiba 😃

Ben film sevmediğim için cam olanlardan taktım, film ekranın rengini bozuyor gibi hissediyorum. Arka tarafı 3. günde çizildi hemen öyle olunca arkaya da taktım. Öndeki cam kötü durmuyor ama arkadadaki çatladı çıkardım zaten. İnce olanları var o kadar da belirgin ve kötü durmuyor.

• o değilde düşünsenize 16 GB lık olan m4 aqua'ya 6.0 güncellemesi veriliyor, bizim 8 gb lık modele yeterli hafıza olmadığı için güncelleme geri çekilmiştir deniliyor.

umarım böyle olmaz...
  • Ben de 4 gün önce cihazı aldım.İzlenimlerim şöyle:
    Bataryası güç tasarrufu modunda iki günü rahat çıkarıyor.Hızı konusunda bir sıkıntısı yok; Sosyal medyada internette ufak oyunlarda vb uygulamalarda akıcı.Ana kamerası bana o kadar kötü gelmedi normal düzeyde.Ön kamerası iyi.
    Cihaz normal kullanımda ısınıyor ama performansa etkisi şu anlık yok!
    Oyunlarla iç içe olanlar kesinlikle başka telefonlara bakmalı, hafızası az.

• Telefonu ilk çıktıgında aldım temmuzda.Tek sorunum hafıza diğer sorunlar çok önemli değil her telefonda birşeyler mutlaka eksik.Örneğin kamerası odagı ve kamera hızı kötü ancak o kadar da üzmüyor.Dediğim gibi bu telefonun tek sorunu hafızası.Alacaklar ona göre düşünüp alsın.
  • ryzevelyn R kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt açılan telefonu iade almadığıni ve servise vermem gerektiğini söyledi. Kvk ise 10 gün içinde iade almaları gerektiğini, kendilerine verirsek işlemin daha uzun sürebileceği söyledi. İster bize verin ister tüketici hakem heyetine gidin dediler. Pazartesi hakem heyetine götüreceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatalbayrak54

Mediamarkt açılan telefonu iade almadığıni ve servise vermem gerektiğini söyledi. Kvk ise 10 gün içinde iade almaları gerektiğini, kendilerine verirsek işlemin daha uzun sürebileceği söyledi. İster bize verin ister tüketici hakem heyetine gidin dediler. Pazartesi hakem heyetine götüreceğim.

Hocam bende lanet mediamarrktan aldım ama benim sorunlar sonradan çıktı siz şimdi elinizi biraz hızlı tutarsanız doa değişim alabilirsiniz ben değişim alana kadar anam ağladıydı 4 kere servise yolladım

• ryzevelyn R kullanıcısına yanıt
    Bakalım yarın uğraşacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sedatalbayrak54

Bakalım yarın uğraşacağım.

Hocam sonuç hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur çoğu kişi bu mağazayı kullanıyor açılmış ürün alınmaz kadar saçma bişey yok ben 3 hafta sonra fark ettim sıkıntıyı ondan hiç sormamıştım bile değişim olayını

• Arkadaslar tavsiye ettiginiz guzel bir custom rom var mi bu cihaz icin?

• sedatalbayrak54 kullanıcısına yanıt
    O acilan degil,sim kart takilan telefondur

Cunku olu piksel nedeniyle mediamarkt ta daha once 4 kutu telefon actirmistim,adamlar para iadesi yapalim bosverin diyorlardi

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuçta telefon bu, sim kartsız kullanmak için almıyoruz ki. Ayrıca akşam alıp sabah geri götürdüm. 3-5 gün de geçmedi.

%100 haksızlar diyemiyorum ama en azından orada telefonu inceleyip karar verebilecek bir eleman bulundurabilirler. Kvk malum 1 haftadan önce cevap vermiyor.

Edit: ayrıca siz bu telefonu burda açsanız ve bozuk çıksa değişim yapamayız deyip iyice yokuşa sürdüler. Türkiyedeki hiçbir kurum böyle birşey yapamaz, mutlaka servis raporu gerekir falan deyip beni salak yerine koyunca kesinlikle thh'ye gitmeye karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatalbayrak54 -- 20 Mart 2016; 22:39:46 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.