Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    16 gb lık seçenekte var hocam sadece 8 gb değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.phonearena.com/news/Sony-Xperia-M4-Aqua-will-be-cheaper-than-expected-pre-orders-now-available-in-Europe_id66796

Avrupada ön siparişler başlamış. Umduğumuzdan daha ucuz olacakmış M4 Aqua. Ah şu söylentiler
  • Z3 de olduğu gibi bu telefonda da stereo hoparlör mü var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lizzie Wizzie -- 4 Mart 2015; 14:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetgox

quote:

Orijinalden alıntı: walmon27

Beyler Ascend G7 nin avrupa fiyatı 299 € idi. TR ye girişi 999 oldu. Bu tel.inde 300 € , tahminimce 1000 TL ile girer İnşaAllah. Ya Asus ZF 2 ya m4 Aqua alacağım.

Hocam malesef bizim sony türkiye distribütörü kan emmeye bayılır 1000 tl altı gelirse büyük sallar piyasayı inşallah dediğin gibi olur tabi bir de euro çok arttı o dediğin telefon ne zaman geldi tr ye?

2 ay oldu birader. Huawei Ascend g7. Şu an € ne durumda bilmiyorum. O zaman € 2.82 idim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvatore18

16 gb lık seçenekte var hocam sadece 8 gb değil.

16 gb modelini daha pahalıya gelir tahminimce. Keşke standart 16 gb ile gelseydi.

• Valla 1000 tl ye 16 gb 850-900 civarı 8 gb gelmeli yoksa satmaz hayatta

• salvatore18 kullanıcısına yanıt
    Düzelttim hocam.
  • walmon27 W kullanıcısına yanıt
    Ülkemize her zaman en düşük depolamaya sahip telefonlar gelir bir iki firma hariç tabiki örnek vermek gerekirse Htc one m8 sadece 16 gb seçeneği yok 32 de var veya z3 onunda 32 gb lık seçeneği var bundan iki sene öncesine kadar iphone da sadece 16gb ithal ediliyordu store açıldığından beri rekabet için diğerlerinide getirmek zorunda kaldılar. Tamamen vatandaşı yolma peşindeler. 32 getirse 16 yı satamayacağıni biliyor.

• 16 GB lığı 1000 TL gelirse direk alırım daha pahalı gelirse Lenovo Vibe Shot'u beklerim. Hemen hemen aynı olacak fiyatları fakat Sony Türkiye de Lenovo Türkiye de yolucu firma ikiside korkutuyor beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoldaTr

16 GB lığı 1000 TL gelirse direk alırım daha pahalı gelirse Lenovo Vibe Shot'u beklerim. Hemen hemen aynı olacak fiyatları fakat Sony Türkiye de Lenovo Türkiye de yolucu firma ikiside korkutuyor beni.

Aynen öyle hocam. Vibe Shot 3GB ram ve 2900mAh bataryası ile daha önde ama ikisi arasındaki tercihimi fiyat belirleyecek fakat pek güvenemiyorum iki firmanın da fiyat politikasına.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

quote:

16 GB lığı 1000 TL gelirse direk alırım daha pahalı gelirse Lenovo Vibe Shot'u beklerim. Hemen hemen aynı olacak fiyatları fakat Sony Türkiye de Lenovo Türkiye de yolucu firma ikiside korkutuyor beni.

Aynen öyle hocam. Vibe Shot 3GB ram ve 2900mAh bataryası ile daha önde ama ikisi arasındaki tercihimi fiyat belirleyecek fakat pek güvenemiyorum iki firmanın da fiyat politikasına.

Ben Lenovo'nun 1500 liradan aşağı piyasaya gireceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

quote:

Orijinalden alıntı: Mickey Goldmill

quote:

Ben Lenovo'nun 1500 liradan aşağı piyasaya gireceğini düşünmüyorum.

Haklısınız, fiyat konusunda ben de güvenemiyorum Lenovo'ya... S410 işlemcili telefonu 1500'den piyasaya sokan firmadan bahsediyoruz zaten ne desek boş. Sony M4 Aqua 1000 lira civarında gelsin istiyorum ama Sony'nin de fiyat politikasını anlamak, tahmin etmek zor.

• Tahminimce geliş fiyatı kdv dahil ₺1200 olur. €280 fiyatı olan bir telefonu ₺1200 verip almak insanın zoruna gidiyor, yolmaya devam etsinler milleti bakalım nereye kadar. Sony'nin telefonlarını hep sevmişimdir ama içindeki işletim sistemi çöp. Bu nedenle iphone 6 kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir fiyatla gelirse Sony'nın beli doğrulur bu telefonla.

• cihaz stereo hoparlör mü

• Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    Sony bu aralar daha makul geliyor.Lg g2 in 1300 olduğu dönemde m2 gibi telefon 1000 liradan gelmişti.O zaman sony biraz daha pahalı satıyordu.Şimdilerde mantıklı fiyatlar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

Sony bu aralar daha makul geliyor.Lg g2 in 1300 olduğu dönemde m2 gibi telefon 1000 liradan gelmişti.O zaman sony biraz daha pahalı satıyordu.Şimdilerde mantıklı fiyatlar veriyor.

Piyasada artık daha fazla oyuncu var, Sony piyasada yer almak istiyorsa böyle yapmalı zaten. Şu telefonun donanım olarak tek sıkıntısı batarya ama zaten ona da diyecek bişey yok hem ince hem suya toza dayanıklı. Makul bir fiyatla çok iyi satış rakamları yakalar Sony bu telefon ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickey Goldmill -- 7 Mart 2015; 19:36:31 >
  • Mickey Goldmill kullanıcısına yanıt
    açıkçası bataryanın sorun olacağını sanmıyorum.Sony nin batarya kalibrasyonu iyi genel olarak.Z serileri pek şarj sorunu çekmez.Bu telefonunda çekeceğini sanmam.Zaten 2 güne kadar batarya yazıyor sitede.Ne kadar doğrudur bilemem ama sony ye bu konuda güveniyorum.
  • Ön siparis fiyat ve tarihi nerden ogrenebiliriz arkadaslar

• Sizce bu m4 aqua, lg g3 yerine alınır mı? (oyun oynamam, video izlerim. kamera en önemlisi benim için)

Aslında ben lg g3'ü beğenmiştim, ama Sony'nin bu telefonunu beklesem mi diyorum... Türkiye fiyatları yakın olur sanırım (g3: 1300-1400 TL, m4 aqua da muhtemelen 1300 tl olur)
    Hatta birkaç haftaya y.dışına çıkabilirim ve m4'ü 290 EUR'a alabilirim. ama hiç kullanıcılar trf. denenmemiş/yorumlanmamış bir telefonu almak risk olabilir. İthalatçı garantisi de olmayacak tabi.

Lg g3: ekran genişliği, işlemci gücü ve 3 gb ram üstün özellikleri
    M4 aqua: Muhtemelen, şarjı daha uzun gider (g3'te ekrana şarj dayanmıyormuş), Ayrıca sony'nin lg'den daha sağlam olması beklenir. Ve kamerası daha iyi olabilir.

Burada özellikle kamera konusu kafamı kurcalıyor. GSM arena sitesinde, G3 kamerası Z2'den iyi demiş. (sony'nin kamera donanımı üstün de olsa kamera yazılımı işi bozuyormuş sanırım)
    Acaba G3 kamerası, M4'den de daha iyi olur mu?
    http://www.gsmarena.com/lg_g3_vs_sony_xperia_z2-review-1100p8.php

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.