Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm aleyküm.siyah m4 aqua kullanıcısıyım.bu telefonda 8gb hafıza olduğunu bilerek aldım ve sorun da etmiyorum.lakin sony teknik özellikler bölümünde kalkıp telefonun
    bekleme süresine 740 saat civarı bir rakam yazmış.arkadaşlar telefon çok adi.telefonu şarjdan çıkardım ve uyuyacağım için ultra stamina moduna aldım.8 saat uyudum
    ve uyanır uyanmaz ilk işim şu şüphelendiğim batarya yüzdesine bakmak oldu.tam 8 saat beklerse %89 a iniyor.8 saatte ultra stamina modunda %11 kayıp nedir ya?
    ultra stamina demek telefonunuzu Nokia 3310 yaptınız demek.sadece tuşlu telefon gibi özelliklerle çalışması demek.hatta çalışması değil beklemesi demek.%11 ya.
    eski telefonum huawei.3 yıl geçti ne bozabildim ne eskitebildim.onda bekleme modu fln olmamasına rağmen 8 saat testine onu da tabi tuttum kayıp %3.
  • bir de az önce bu forumda gördüğüm kadarı ile arkadaşlar servise göndermek için kargodan fln bahsediyorlar.nasıl yani bu sony nin her ilde servisi yokmu ya?kargoyla telefonu servise gçnderip te geri geldiğinde telefonunda sorun bulamadık gibi bir yazı çıkarsa beni strese sokarlar.ben telefondaki sorunu servis elemanına elimle ve işaret parmağımla göstermek ve aldığımda da kontrol etmek isterim.
  • ya arkadaşlar birde şu sorun var.zaten batarya akşamı zor ediyor.eve gelince şarja takıyorum.haliyle kullanımına şarjda iken de devam ediyorum.ya arkadaşlar bu telefon resmen tava.bildiğin tava bu telefon.at üstüne ızgarayı pişirmeye devam et.yahu şu telefon çin malı çakma bir ürün olsa bidaha çakma ürün kullanmamaya tövbe etmezmisiniz.ne farkı var ki.böyle adilik olurmu ya.fabrikada çalışırken mp3 dinliyorum.sadece mp3.bacağım sıcacık oluyor ya.elimle bakıyorum yanıyor mübarek.arkadaşlar çevrenizdeki insanların sony almasının önünü keserek elimizdeki m4 aquaların öcünü sonyden alın.ben böyle yapıyorum.
  • ya acayip dolmuşum.tmm benim için hafıza sorun olmadı ama,sony adam gibi bir marka olsa etrafına bir baksa 8 gb telefon mu var?birde kalkıp bunun 16 gb versiyonunu da yapıyor ama tr ye sadece 8 gb versiyonu.bu ne demek,türk insanı yer demek.bu ne demek,türkse ittir geç demek.bu ne demek,türk insanı cahil demek.soyun demek.sömürün demek.ama karşılığında adisini gönderin demek.sinir oldum ya.
  • Romeo Junierrr R kullanıcısına yanıt
    Senin telefonun bozuk. Telefonun şarjı çok iyi. Gece %11 batarya düşmesi imkansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Romeo Junierrr

slm aleyküm.siyah m4 aqua kullanıcısıyım.bu telefonda 8gb hafıza olduğunu bilerek aldım ve sorun da etmiyorum.lakin sony teknik özellikler bölümünde kalkıp telefonun
    bekleme süresine 740 saat civarı bir rakam yazmış.arkadaşlar telefon çok adi.telefonu şarjdan çıkardım ve uyuyacağım için ultra stamina moduna aldım.8 saat uyudum
    ve uyanır uyanmaz ilk işim şu şüphelendiğim batarya yüzdesine bakmak oldu.tam 8 saat beklerse %89 a iniyor.8 saatte ultra stamina modunda %11 kayıp nedir ya?
    ultra stamina demek telefonunuzu Nokia 3310 yaptınız demek.sadece tuşlu telefon gibi özelliklerle çalışması demek.hatta çalışması değil beklemesi demek.%11 ya.
    eski telefonum huawei.3 yıl geçti ne bozabildim ne eskitebildim.onda bekleme modu fln olmamasına rağmen 8 saat testine onu da tabi tuttum kayıp %3.

Sizin telefonda sorun olabilir mi bende m4 kullanıcısıyım ve sarjdan yana hiçbir sıkıntım yok tek sıkıntısı ara ara oluşan takılmalar

• quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

Ek olarak bunlar cihazın hataları herhangi bir ücret istenmez değil mi?

İstenmez.

• Kamera konusunda sorun yasiyorum video cekiyorum ama telefonda oynatinca simsiyah cikiyor neden olabilir

• Peki cihaz değişimini yerler mi ?

Arkadaşlar şimdi Salı günü TeleService'e gidicem, belgelerini hazırladım telefonun her şey tamam kağıda şikayetlerimi de yazdım orada ki personele de açıklarım ek olarak bir form'a da yazıcam zaten bunları, başka bir şeye gerek yok değil mi TeleService'e ek bir ücret ödemeyeceğim ve ya servise bir de içindeki görüntüleri falan silmeme gerek yok sorun çıkmaz sanırsam, ilk defa serivisle işim oluyor kusra bakmayın
  • Karşı tarafa ses boğuk, gaipten konuşur gibi olan varmıdır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

Vatan bilgisayar teknik servis bölümünde çalışan arkadaşimdan aldığım bilgidir .
    İlk 6 ay içinde herhangi bir arıza oluşur ise para iadesi hakkı doğmakta.. Servise gönderip para iadesi istiyorum ayıplı üründür diyerek. Tamir edilip geri gönderirler ise tüketici hakem heyetine başvuru yap kesin kazanırsın.
    Şimdi telefonun ahizesi bozuk garantiye göndereceğim. Gönderirken altına para iadesi istiyorum diye yazayım mı siz ne diyorsunuz? Başına gelen var mı?

bu yazdığımı kimse görmedi mi ? telefonda sorun yaşayanların cevabı burada yazıyor birdaha okuyun derim
  • arkadaslar bende telefonu yeni aldım kardesimin telefonuna göre güç tuşu biraz daha içeride basarken zorkuk çıkarmıyor ama fabrikasyon hatası olabilir mi sizce servise yollayip değişim istemelimiyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yns41

arkadaslar bende telefonu yeni aldım kardesimin telefonuna göre güç tuşu biraz daha içeride basarken zorkuk çıkarmıyor ama fabrikasyon hatası olabilir mi sizce servise yollayip değişim istemelimiyim

kesinlikle gönder m4 aqua da böyle sıkıntılar var demek ki bendeki tam olarak basmıyor...
    ilk 6 ay içinde arıza çıkaran telefona para iadesi isteyebiliyorsun... istersen iste başka telefon al
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

Orijinalden alıntı: yns41

arkadaslar bende telefonu yeni aldım kardesimin telefonuna göre güç tuşu biraz daha içeride basarken zorkuk çıkarmıyor ama fabrikasyon hatası olabilir mi sizce servise yollayip değişim istemelimiyim

kesinlikle gönder m4 aqua da böyle sıkıntılar var demek ki bendeki tam olarak basmıyor...
    ilk 6 ay içinde arıza çıkaran telefona para iadesi isteyebiliyorsun... istersen iste başka telefon al

yok hocam iade istemiyorum da değişim yaptirabilirmiyim çünkü alirken banka puanı felan kullanmıştım

• arkadaslar telefonu n11 den siparis ettik gelince nelere dikkat etmeliyiz hangi kronik sorunlari kontrol etmeliyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ddbb

arkadaslar telefonu n11 den siparis ettik gelince nelere dikkat etmeliyiz hangi kronik sorunlari kontrol etmeliyiz?

Aynen bende bugün almayı planlıyorum nelere dikkat etmeliyiz?
  • Sızlerınde basına gelıyormu bılmıyorum telefon gorusmesı sırasında watsapptan yazıldığında bır sonrakı bıldırımler ses calmıyor.telefonu acıp kapattıktan sonra ancak eskı halıne donuyor.

Telefonun gorusme sırasında verı ıletısımını kapatması gerekmıyor mu bır oncekı telefonum oleydıde.

Asusta telwfon gorusmesı sırasında verı baglantısı kapanıyordu.

M4tede bole bısey varmıdır?

• C4 ve C5 e 5.1 gelmiş M4 e gelicek mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Run&Gun

Peki cihaz değişimini yerler mi ?

Arkadaşlar şimdi Salı günü TeleService'e gidicem, belgelerini hazırladım telefonun her şey tamam kağıda şikayetlerimi de yazdım orada ki personele de açıklarım ek olarak bir form'a da yazıcam zaten bunları, başka bir şeye gerek yok değil mi TeleService'e ek bir ücret ödemeyeceğim ve ya servise bir de içindeki görüntüleri falan silmeme gerek yok sorun çıkmaz sanırsam, ilk defa serivisle işim oluyor kusra bakmayın

Bir baksanız arkadaşlar

• Teleservice değilde kvk gönderin bence ben başka bir telefon yollamıştım gelmesi 40 gün sürdü.

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.