Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler GM 4g telefonum var sizce m4e geçsem daha iyi olur mu ?
  • Hocam sabahtandir bootloader kildini kirmaya calisiyorum lutfen yardimci olurmusun gonderdigin linkte htc icin var sony icin yok sony icin bootlider kilidini kaldiran anlatim linki varmi tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Hayir,mantiksiz bir degisim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratarkan kullanıcısına yanıt
    Servisle konuştuktan sonra servise gönderin dedi ondan sonra bulunduğun ile en yakın yerdeki Teleservice'i söylüyor. Sen şikayetlerini bir kağıda yazıp garanti belgesi ve faturayla gönderiyorsun. Yurtiçi kargoyla gönderdim ben karşı ödemeli hemen gitti.
  • OnurÖzer O kullanıcısına yanıt
    Yazarım tabi geldikten sonra sorunum çözülür umarım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurÖzer

Yazarım tabi geldikten sonra sorunum çözülür umarım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Çok sağol hocam yardımcı oldun tabi. Garanti ve fatura nin orijinalini göndermedin değil mi? Fotokopi gönderdin ?

• Arkadaşlar sarj aletini telefona bağladığımda telefondaki usb girişine tam oturuyor ancak saga sola oynuyor sarj olmasında sıkıntı yok ama saga sola oynuyor usb kablosu telefona tam oturmuyor yani sizdede böyle mi acaba

• Uygulamaları güncelle diyorum ekranı kilitletip bekliyorum guncellemiyor bazen ekran kilitliyken internette de sıkıntı oluyor not stamina kapalı

• Arkadaşlar telefonda yeni yeni hatalar meydana gelmeye başladı ara ara takılmalar olsun ekranın takılması olsun oyunlardaki kasma olsun sanki bir regl dönemine girdi servise yollamak istiyorum ama ekranda bir çatlak var sorun çıkarmazlar demi ek olarak aldığımdan beri hoparlörden cızırtı sesi geliyordu o da var neyse bu çatlak sorun olmaz demi

• Ek olarak bunlar cihazın hataları herhangi bir ücret istenmez değil mi?

• Vatan bilgisayar teknik servis bölümünde çalışan arkadaşimdan aldığım bilgidir .
    İlk 6 ay içinde herhangi bir arıza oluşur ise para iadesi hakkı doğmakta.. Servise gönderip para iadesi istiyorum ayıplı üründür diyerek. Tamir edilip geri gönderirler ise tüketici hakem heyetine başvuru yap kesin kazanırsın.
    Şimdi telefonun ahizesi bozuk garantiye göndereceğim. Gönderirken altına para iadesi istiyorum diye yazayım mı siz ne diyorsunuz? Başına gelen var mı?

• muratarkan kullanıcısına yanıt
    Ben direk orjinallerini yolladım kutuyla birlikte. Faturanın kopyası var elimde ama garanti belgesinin aslı var sadece.
  • Ben Xperia C5 Kullanıcısıyım Telefona Android 5.1.1 Güncellemesi geldi Sony Xperia PC Companion üzerinden Xperia C4'ede gelmiş sizde bi kontrol edin derim
  • enes487 kullanıcısına yanıt
    ben baktım şimdi:

Android sürümü: Android 5.0 (Lollipop)

En yeni kullanılabilir yazılım: 26.1.A.2.167

Yayınlama başladı: 2015-10-13

http://support.sonymobile.com/tr/xperiam4aqua/software/?sw-revision=26.1.A.2.167&model=E2303&cust-revision=R7A&cust-id=1294-3920&sw-id=1291-5963
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Rezillik yahu 6.0 hala gelmedi, telefonu alalı yıl oldu hala hafızasını genişleteceğiz diye bekliyoruz.

Hocam neresi rezillik?? M4 aqua orta segment telefon değil mi?? Evet orta segment .Peki Samsung, HTC, huawei vs vs gibi markaların orta segment cihazlar 6.0 aldı mı?? Hayır, daha geçen senenin amiral gemileri yeni yeni almaya başlıyor. 6.0 kullanım oranı %0.7, bu durumda 6.0 niye gelmedi diye yakınmanın fazla anlamı yok. En azından alacağı garanti. Birçok marka hangi telefonların ne güncelleme alacağını söyleniyor, hep sızıntı haber, sızıntı güncelleme planı, sızıntı güncelleme tarihi vs vs. Sonra kullanıcı ümit edip günc gelmeyince kötü oluyor haliyle. Asıl geç gelmesi daha iyi. Geç gelsin ama iyi bi günc olsun, baştan savma olmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: enes487

Ben Xperia C5 Kullanıcısıyım Telefona Android 5.1.1 Güncellemesi geldi Sony Xperia PC Companion üzerinden Xperia C4'ede gelmiş sizde bi kontrol edin derim

Gece bakacağım inşallah gelmiştir anlık takılmalar canıma tak etti artık

• Arkadaslar annem telefonunu kirdi ve bunu almaya karar verdik nereden nasil hangi modeli alinmali alirken ve aldiktan sonra nelere dikkat edilmeli bahsederseniz cok sevinirim

• Arkadaslar bu telefondan almayi dusunuyorum fakat hafiza sorunu ciddi mi? İlk aldigimizda 8 Gb hafizanin ne kadari kullanima acik oluyor ve hafiza kartina aktarma yapabiliyor muyuz bilgisi olan arkadaslar yardimci olurlarsa sevinirim.

• Video cekiminde bir sorun yasiyoruz cektigimiz videolar telefonda ses var ekran siyah ne olabilir sorun fotograf cekiminde sikinti yok

• haldir54 H kullanıcısına yanıt
    sony marka telefon kullanmanı önermiyorum.m4 aqua mağduruyum.ve sony yalan söyleyen bir marka.sakın bulaşma.huawei al.hem metal hem sağlam hem de ucuz. @haldir54
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.