Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7.987
Cevap
68
Favori
249.336
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★
Giriş
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

Orijinalden alıntı: Mer_SL

Bir sorun olduğunu sanmıyorum. Ahize ses seviyesini biraz azaltırsanız düzelir diye düşünüyorum.

hocam hiçde öyle görünmüyor. zira ses gelişinde gidip gelmelerde yaşanıyor. karşıdan kaliteli ses alışı yok denebilecek kadar az. yağmurda su kaçmıştır diye düşündüm de iyide 3-5 damla suyla ( çiseleme) su alıp bozulmuş olamaz herhalde.. donanımsal gibi görünüyor

Ahize ses seviyesini biraz azaltınca düzeliyor gibi ama sesteki çatlaklar devam ediyor.. Az çok elektronik bilgim varsa bu durum hoparlörün patlak olduğunu gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Android M 6 yükleyen oldu mu? Cons, pros ltf?

|
    |
    arkadaşlar bir telefon hiç tamire gitmiş mi öğrenebilir miyiz ? seceresini görebilir miyiz yani ?
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Snapchat vb uygulamalarda oldu bana da. Uygulama hatasi,telefonu yeniden baslat duzelir.

|
    |
    Mer_SL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ses cikisinda kronik sorunlari vardi diye biliyorum,garantiye ver yenisi gelir muhtemelen.

|
    |
    muratarkan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Eger duzenli ve secici kullanirsaniz belkekte sorun yasiyacaginizi sanmiyorum,sorunu olanlar var ise fabrika ayarlarina dondurup gereksiz uygulamalari guncellemesinler.bununla beraber cogu sosyal medya uygulamasi ve oyun yuklememe ragmen 1.7 gb bos yerim mevcut :)

|
    |

Hocam az önce ürünüm geldi. ucuz olan linktekini aldım. Digerinin baslıgında E2303 yazıyordu. Aldıgımda yazmıyordu. Fakat gelen ürünün kutusundada e2303 yazıyor. ve genpa garantili. Sanırım tedarikçi farkından kaynaklı fiyat farkları
    |
    |
    cenkee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: m4aqua

Ses cikisinda kronik sorunlari vardi diye biliyorum,garantiye ver yenisi gelir muhtemelen.

ağzından bal damlıyor kardeşimm :) tamir gören telefon dahada dikişi tutmuyor çünkü .korkumdda bu yüzdennn
    |
    |
    ( telefonun ahizesi bozuldu) garantisi genpa dan.. tandık bir telefoncuya nasıl yapayım diye sordum . telefoncu kendin kargola dedi. gerekli önlemleri alıp kargo edersen bence sorun olmaz diyor. siz ne diyorsunuz ?

Orijinalden alıntı: lekera41

İzmitten bi telefoncudan 0 olarak 930 tlye geldi. Memnunum , akşamları çok video izlemem rağmen ısınmıyor tabi oyun oynuyorsan ısınabilir.

Bir şey daha sorcam arka kapak cam mı plastik mi ?
    |
    |
    |
    |

Ben hep kargo ile yolluyorum

|
    |

MITSUBISHI Attrage 1.2 CVT Intense

Quatro Mobile M1453
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Lenovo p70 ile A7000 arasında gidip gelirken xperia z1 imi özledim Sony kaliteyi ucuza da vermiyor biraz çıkıp j5 alayim derken o kadar çıkmışken Sony alayim tadım tuzum olsun dedim m4 ile c4 arasında kaldım ekran benim için çok büyük olması çok önemli değil dahili hafıza da 8 GB yeterli gibi sonuçta hafıza kartı var aklım m4 den yana ne tavsiye edersiniz.

Quatro Mobile M1453
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Ben hep kargo ile yolluyorum

hocam gönderirken nelere dikkat etmeliyim neler yapmalıyım ? az çok biliyorum ama sizde söylerseniz sevinirim. ayrıca kendimiz gönderdiğimizde gidiş geliş süresi daha kısa olsa gerek yanlış mı düşünüyorum ? en uzun servis süresi ne kadardı sizin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratarkan -- 6 Ocak 2016; 22:17:11 >

Orijinal kutusu varsa koyarken ekran kutunun içine baksın üzerine de bir kaç kâğıt koyup kapatın orijinal faturası ile yollayin kablolarda sorun varsa onları da koyun max 21 günü geçemez ama ortalama 10 günde geliyor. Ücret alıcı ödemeli yollayin verilerinizi yedeklerin telefonu değiştirebilirler. Benim xperia neo v idi ilk telefonun şarj yeri arizalanmisti kronikmis üst versiyonu ile değişmişti.

|
    |

Quatro Mobile M1453
  • Yarbay
    4927 Mesaj

M4 aqua'yı dayıma aldık. Güzel bir telefon bence. Fiyatını hakediyor. Android 6.0 sonrası hafıza sorunu çözülmüş olur zaten.

|
    |
    isa_001453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    - Peugeot 206plus 1.4 Comfort -
  • Yüzbaşı
    354 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Orijinal kutusu varsa koyarken ekran kutunun içine baksın üzerine de bir kaç kâğıt koyup kapatın orijinal faturası ile yollayin kablolarda sorun varsa onları da koyun max 21 günü geçemez ama ortalama 10 günde geliyor. Ücret alıcı ödemeli yollayin verilerinizi yedeklerin telefonu değiştirebilirler. Benim xperia neo v idi ilk telefonun şarj yeri arizalanmisti kronikmis üst versiyonu ile değişmişti.

Hocam kutusu falan tamamda birisi sony servise gittiğinde ''Sony garanti belgesi '' istiyorlar diye duydum. Peki ben fatura ve garanti belgesinin aslını mı fotokopi mı göndereceğim? Fotokopi göndereyim değil mi?

Bakarken cam elleyince plastik

|
    |
    chocuk11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.