Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★ (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.885
Cevap
57
Favori
266.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun arka kapağı cam mı plastik mi arka kapağı neyden yapılmış?
  • Bakarken cam elleyince plastik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muratarkan kullanıcısına yanıt
    Garanti eurosa Sony ise belgeye gerek olmayabilir sonuçta telefonda imei var onarda da kayıtlı ama faturanın orijinali olmadan işlem yapmıyorlar.

• Whattsap, twitter, instagram, skype, internette gezinme gibi islerde kullanmak uzere onerir misiniz? En ucuz nereden alinir? anne telefonu olacak
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Öneririm. mis gibi telefon, kalitesini belli ediyor. Şahsen ben n11 sitesinden aldım çok ucuza geldi indirim kuponuyla, bi bakın oraya. Puanı yüksek bir satıcıdan sony garantili olanlara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnefe2015 -- 7 Ocak 2016; 6:20:08 >
  • Arkadaşlar chrome da internette gezerken yada foruma yazı yazarken klavyede takılmalar oluyor. En basitinden mesaj yazarken de oluyor, menü araları geçişlerde falan da takılmalar var. Telefon da çok uygulamada yok. iPhone kullanıyorum arada Sony kullanıyorum takılmalar normal mi yoksa ben mi abartıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

Bakarken cam elleyince plastik

tamam teşekkürler cam görünümlü plastik yani harika ! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Garanti eurosa Sony ise belgeye gerek olmayabilir sonuçta telefonda imei var onarda da kayıtlı ama faturanın orijinali olmadan işlem yapmıyorlar.

Ustam ben telefonu takas ettim. Faturası kaybolmuş. Takas ettiğim adam ''aslı gibidir'' diye bir fatura çıkartmış.. Orijinal fatura yerine geçmez mi bu şimdi? Korkuttun beni şimdi??????

• quote:

Orijinalden alıntı: muratarkan

quote:

Ustam ben telefonu takas ettim. Faturası kaybolmuş. Takas ettiğim adam ''aslı gibidir'' diye bir fatura çıkartmış.. Orijinal fatura yerine geçmez mi bu şimdi? Korkuttun beni şimdi??????

Lütfen bilgisi olan herkesten cevap bekliyorum ... Şu an kafamda deli sorular var!!!

• İyi forumlar. Cihazı aldım şimdi kılıf bakıyorum.
    Kırılmaz cam önerirmisiniz? Yoksa jelatin mi daha sağlıklı? Ön ve arkaya da lazım mı?
    Önerdiğiniz bir marka veya satıcı olan var mı?
  • muratarkan kullanıcısına yanıt
    Başarı kabul ediyormuş diye duydum ama teleservice kabul etmiyor. Başarı hakkında da kesin bilgiye sahip değilim.

• Arkadaşlar merhaba toplu SMS çekmek istiyorum ama 50 tane sınırlı vede hatalı gönderim yapıyor sizde oldumu böyle bir eıruö

• Yurt disi 16 gblik versiyonu 200 dolar edermi?
    4g varmi burada sikinti cikarirmi?
    Bataryasi ve dolum suresi c4 kadar kotumu?

• quote:

Başarı kabul ediyormuş diye duydum ama teleservice kabul etmiyor. Başarı hakkında da kesin bilgiye sahip değilim.

ustam benim telin garantisi genpa dan ? bütün telefonlar başarı veya teleservice mi gidiyor ? peki başarı ya göndermek için ne yapabilirim ?
    ayrıca genpa kendisi tamir ediyor ise izmir buraya yakın izmirdeki genpa ya göndersem olur mu acaba ? tabi arayıp sormam lazım orası var
  • quote:

quote:

quote:

Lütfen bilgisi olan herkesten cevap bekliyorum ... Şu an kafamda deli sorular var!!!

Hiç bir sıkıntı yok. İçin rahat olsun. Orjinal fatura ile birebir aynıdır. Farkeden bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: İYF

quote:

quote:

quote:

Hiç bir sıkıntı yok. İçin rahat olsun. Orjinal fatura ile birebir aynıdır. Farkeden bişey yok

çok sağol hocam . ama işte arkadaşın dediği olay nasıl bilmiyorum. teleservice kabul etmiyor diyor . bir araştıracağım bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetinho

İyi forumlar. Cihazı aldım şimdi kılıf bakıyorum.
    Kırılmaz cam önerirmisiniz? Yoksa jelatin mi daha sağlıklı? Ön ve arkaya da lazım mı?
    Önerdiğiniz bir marka veya satıcı olan var mı?

Merhaba cihazı nereden ve kaç tlye aldınız.E2303 mü bir de cihazdan memnun musunuz oyun performansı, hızı, internetteki hızı, pili vs nasıl?
  • Arkadaşlar benim telefon 3-4 aylık..resimdeki bu kanun benim için geçerli mi dersiniz?
     ★ SONY XPERIA™ M4 AQUA | ANA KONU | ★
  • daha kargoda gelmedi cihaz ben KKTC'deyim. bana gelmesi 1 hafta en az hocam. cihazı n11den aldım reyontek satıcısından. çek ile 650 TL ye geldi. ama ben çeke 105 verdim tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetinho -- 8 Ocak 2016; 0:01:44 >
  • quote:

quote:

TTK na göre aslı gibidir onayı noterden olmadığı takdirde fatura geçersizdir. Ama bu konuya iyi hakim olmayanlar bilmez bunu. Senin elindeki fatura suretinde aslı gibidir yazısının yanında satıcının kaşesi ve imzası varsa kolay kolay sorun yaşamazsın.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.