Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
17
Favori
99.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Düz Herif

Lollipop sürümü gelmez herhalde bu telefona

Gelmez Hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lollipop da Marshmallow da gelecekmiş.İnternette yazıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexum190 -- 28 Ağustos 2015; 13:39:38 >
  • Beyler ciddi bir sorunum var biraz daha halledemezsem telefonu duvara felan vurcam artık. Normal kullanırken hiçbişey olmadığı halde birdenbire sim kartı görmüyor, kapatıyorum açıyorum düzeliyor biraz sonra yine aynı, bugün az önce 7. Kez kapatıp açtım bu sebepten, işin kötüsü şehirdışındayım ve servise veremem haftasonundan önce

• Bende rehber de onceden kayıt edip sildigim bazı kisiler whatsapp da kişi olarak görünüyor nası silerim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhatsApp ayarlarda gizli kişileri göster seçeneğini kaldırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: fcsrn

Beyler ciddi bir sorunum var biraz daha halledemezsem telefonu duvara felan vurcam artık. Normal kullanırken hiçbişey olmadığı halde birdenbire sim kartı görmüyor, kapatıyorum açıyorum düzeliyor biraz sonra yine aynı, bugün az önce 7. Kez kapatıp açtım bu sebepten, işin kötüsü şehirdışındayım ve servise veremem haftasonundan önce

hocam sizdekide bendeki gibi dualdi sanırım bendede olmustu, sim1 e takılıydı hat sonra sim2 ye taktım düzeldi. geçici olarak çözüm olabilir deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

quote:

Beyler ciddi bir sorunum var biraz daha halledemezsem telefonu duvara felan vurcam artık. Normal kullanırken hiçbişey olmadığı halde birdenbire sim kartı görmüyor, kapatıyorum açıyorum düzeliyor biraz sonra yine aynı, bugün az önce 7. Kez kapatıp açtım bu sebepten, işin kötüsü şehirdışındayım ve servise veremem haftasonundan önce

hocam sizdekide bendeki gibi dualdi sanırım bendede olmustu, sim1 e takılıydı hat sonra sim2 ye taktım düzeldi. geçici olarak çözüm olabilir deneyin

Denedim de orda da yaptı aynısını, bu telefonu aldığım güne lanet olsun

• Selam arkadaşlar. Benim resimlerin kaydı ile ilgili sorunum var. Telefonla çekmiş olduğum resimler bir hafta öncesine kadar SD karta DCIM nin içinde Camera klösörüne tarih ve saat belirtir şeklinde kaydoluyordu. Yani resmin ismi IMG_20150710_231145.jpg şeklinde oluyordu. Fakat şimdi DCIM nin içinde bulunan 100ANDRO klasörüne kaydediyor. İsmi ise DSC_0001 ... 2 olarak gidiyor. Tarih felan belli değil. Bunu nasıl ayarlaya bilirim bir türlü bulamadım. Yardımlarınız için teşekürler.
  • quote:

Hocam ne yapyınız verdinizmi servise

• quote:

quote:

İl dışındayım yarın dönüyorum Hocam, son iki gündür bişey yok maşallah, dönene kadar bi daha yapmazsa göndermem, zaten ablam telefon alıyor onun Z1 bana kalıyor, direk satcam bunu, kullanırken işe yaramadı satarken iyi bişey etse bari, sizce hakkı nedir bu telwfonun, 2014-09-01tarihinde aldım daha yeni bir yıl oldu ekran değişti garantiden sadece

• quote:

quote:

quote:

İl dışındayım yarın dönüyorum Hocam, son iki gündür bişey yok maşallah, dönene kadar bi daha yapmazsa göndermem, zaten ablam telefon alıyor onun Z1 bana kalıyor, direk satcam bunu, kullanırken işe yaramadı satarken iyi bişey etse bari, sizce hakkı nedir bu telwfonun, 2014-09-01tarihinde aldım daha yeni bir yıl oldu ekran değişti garantiden sadece

Bilemiyorum hocam daha önce hiç telefon satmadım

• quote:

quote:

quote:

400-500 arası belki...

• Fifa 2015 yada pes oynayan var mı telle nasıl performansı gösterdi

• yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi <<<<Bu telefonun şimdide sesi hem çok az çıkıyor hemde bozuk çıkıyor sesi hay bu telefonu aldığım günün >>>> kardeşime aralık -2014 de aldığım m2 dual bıkkkınlık verdi...sesi az geliyor ev ortamı***999*** tl ye ilk alanlardanım ...kamera berbat, ses az gidiyor, mikro sd kartı görmeme sorunu var...sony büyük ihtimal büyük bir taşeron assembler firmalarına yaptırdı....bu tür sorunlar bazı modellerde dede çıkmış... gigaset alaçağım evdekilere inşallahhttp://www.gigaset.com/de_de/gigaset-smartphones/gigaset-me-pure.html 1400 tl seviyesinde çıkar....sony televizyon oyun ko-nsolu yapsın....paracıklarımız uçtu gitti

• Arkadaşlar fiyatı nedeniyle m2 almayı düşünüyorum.Oyun oynamam benim için önemli olan donmadan faceye youtube nete girsin telefon görevini kasmadan yerine getirsin.Tavsiye edermisiniz.Önceki telimde sony di sony kullanım kolaylığı çok iyi samsung vs denedim beğenmedim.Yada max 1000 tl sony telefon tavsiyesi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astral09

Arkadaşlar fiyatı nedeniyle m2 almayı düşünüyorum.Oyun oynamam benim için önemli olan donmadan faceye youtube nete girsin telefon görevini kasmadan yerine getirsin.Tavsiye edermisiniz.Önceki telimde sony di sony kullanım kolaylığı çok iyi samsung vs denedim beğenmedim.Yada max 1000 tl sony telefon tavsiyesi?

Alma Hocam, bu konuda alanların yüzde 90ı pişman bende dahil, başta iyi ama sonradan her yeri ayrı oynuyor telefonun, yeni samsunglara bakmanı öneririm

• z1 1000 tl onumu alsam acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: astral09

z1 1000 tl onumu alsam acaba

Sony alcaksan illa Z1 al, bende ablamın z1 e geçcem bayramdan sonra, orta segmentle hiç uğraşma

• Ya bu verileri sd karta aktar diyip duruyor aktarıyorum yine aynı bildirimi veriyor oyunları falan aktaramıyomuyuz sd karta

• Merhaba arkadaşlar,
    M2 Dual kullaniyorum. Son zamanlarda telefon gariplesmeye basladi. Zaman zaman ekran dokunma tepkileri sacmaliyor. Ekrani durtuyorum, durtuyorum beni kaale almiyor. Zaman zaman da, tuslara basma sesi kafasina göre gidiyor-geliyor.
    Bu sıkıntılar 4.4.4 yuzunden midir? Lollipop gelince duzelir mi acaba bu sorunlar. Yoksa telefonu çöpe atma zamani mi geldi?
    Z3 Dual almaya niyetliydim. Onda da bu sorunlar olacaksa, istemeye istemeye Samsung alacağız galiba. ( O da çok duzgun degil ya neyse)

• 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.