Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
17
Favori
99.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fcsrn

quote:

Orijinalden alıntı: AoE_Bsrn

quote:

quote:

quote:

Bugün kamerayı başka telefonla karşulaştırma fırsatım oldu(note3 olması lazım) kamera normalde 13mp ama ayarlardan 9.6mp ayarlıymış sonradan gördüm, 9.6 iken bile bizim kamerayı yerin dibine sokuyor, kamera konusunda haklıymışsın Hocam kusura bakma

Evet hocam bu telefonun kamera berbat hatta z3 ün z3+ ın bile kamerası kötüymüş (görmedim ama çoğu kişi öyle diyor)
    Sony i anlayamıyorum adamlar kamera sensörü yapıyorlar, dünyadaki markaların %70 ine kamera sensörünü satıyor.(samsung,lg, hatta iphone vb.) ama kendi sensörünü kendi üretmesine rağmen ve kendi telefonlarındada kullanmasına rağmen telefonlarının kamerası berbat oluyor. (kamera yazılımını kötü yapıyor) samsungdan lg den örnek alması lazım ama yok

Telefon şuan gözümde çöp durumunda, yeni samsungların tasarımı hoşuma gidiyor ama arayüz nasıl onlarda acaba, eskisi gibi ikü üç ay sonra şişiyormu hala, yine 1000-1100 civarı ne alınabilir, sony pek yok alkımda artık üst segment olmadıkça(z serisi)

1000-1100 arası galaxy a5 a101 e 1000 liraya geldiydi birkaç ay önce, galaxy alpha(a101 e 1200 e geldiydi bu civarda bulunursa alınabilir), galaxy e7

A101 şu sıralar piyasadan 200-300 tl daha ucuza distribitör ürün getiriyor bazen a101 i takip etmek lazım

Sağol Hocam, takip edelim bakalım a101i denk getirirsek belki değiştiririz

Xperia c5 ultra çok güzel olmuş Xperia m5 de çok güzel olmuş ucuza çıkarsa alınabilir. Bugün tanıtılacakmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bugün kamerayı başka telefonla karşulaştırma fırsatım oldu(note3 olması lazım) kamera normalde 13mp ama ayarlardan 9.6mp ayarlıymış sonradan gördüm, 9.6 iken bile bizim kamerayı yerin dibine sokuyor, kamera konusunda haklıymışsın Hocam kusura bakma

Evet hocam bu telefonun kamera berbat hatta z3 ün z3+ ın bile kamerası kötüymüş (görmedim ama çoğu kişi öyle diyor)
    Sony i anlayamıyorum adamlar kamera sensörü yapıyorlar, dünyadaki markaların %70 ine kamera sensörünü satıyor.(samsung,lg, hatta iphone vb.) ama kendi sensörünü kendi üretmesine rağmen ve kendi telefonlarındada kullanmasına rağmen telefonlarının kamerası berbat oluyor. (kamera yazılımını kötü yapıyor) samsungdan lg den örnek alması lazım ama yok

Telefon şuan gözümde çöp durumunda, yeni samsungların tasarımı hoşuma gidiyor ama arayüz nasıl onlarda acaba, eskisi gibi ikü üç ay sonra şişiyormu hala, yine 1000-1100 civarı ne alınabilir, sony pek yok alkımda artık üst segment olmadıkça(z serisi)

1000-1100 arası galaxy a5 a101 e 1000 liraya geldiydi birkaç ay önce, galaxy alpha(a101 e 1200 e geldiydi bu civarda bulunursa alınabilir), galaxy e7

A101 şu sıralar piyasadan 200-300 tl daha ucuza distribitör ürün getiriyor bazen a101 i takip etmek lazım

Sağol Hocam, takip edelim bakalım a101i denk getirirsek belki değiştiririz

Xperia c5 ultra çok güzel olmuş Xperia m5 de çok güzel olmuş ucuza çıkarsa alınabilir. Bugün tanıtılacakmış

C5 çok büyük duruyor, m5in fiyatına bağlı, ablam telefon alacak mı almıcak mı belli olsa bi, bende ona göre hareket etcemde karar veremedi daha

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    http://www.webtekno.com/mobil/cep-telefonlariniz-sicak-havalar-yuzunden-patlayabilir-h9572.html

Çok fazla ısınması konusunda haklıymışız habere bakın

• Bu salak telefon 3g de hiçbirtürlü internete giremiyor. İnternette dolaşırken bazen H+ dan 3g moduna giriyor vr internete giremiyor iki saat uğraşıyorum h+ya çevirmeye sadece h+da giriyor internete

Böyleyken hiç girilmiyor bknz

Böyleyken girebiliyor bknz

Sizdede oluyormu? Son zamanlarda çok oluyor çok canımı sıkmaya başladı lanet telefon lanet sony

• quote:

Bu salak telefon 3g de hiçbirtürlü internete giremiyor. İnternette dolaşırken bazen H+ dan 3g moduna giriyor vr internete giremiyor iki saat uğraşıyorum h+ya çevirmeye sadece h+da giriyor internete

Sizdede oluyormu? Son zamanlarda çok oluyor çok canımı sıkmaya başladı lanet telefon lanet sony

Aynen Hocam ya, telefondan iyice soğumaya başladım artık

• quote:

quote:

Bu salak telefon 3g de hiçbirtürlü internete giremiyor. İnternette dolaşırken bazen H+ dan 3g moduna giriyor vr internete giremiyor iki saat uğraşıyorum h+ya çevirmeye sadece h+da giriyor internete

SiZdedemi öyle?

• quote:

quote:

quote:

SiZdedemi öyle?

Aynen, aldığımdan beri öyle,H+da iyi güzel ama 3G oldu mu donup kalıyor biraz yüklenince H+ya dönüyor hemen, çok severek almıştım bu telefonu, keşke bekleyip şimdi aynı fiyata z1 felan alsaydım

• quote:

quote:

quote:

quote:

SiZdedemi öyle?

Aynen, aldığımdan beri öyle,H+da iyi güzel ama 3G oldu mu donup kalıyor biraz yüklenince H+ya dönüyor hemen, çok severek almıştım bu telefonu, keşke bekleyip şimdi aynı fiyata z1 felan alsaydım

Yakında kurtulmaya calısacağım bu telden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti; uyku ayarı 15sn de, kılıf kapalı görüşme yaparken haliyle ekran kapanıyor o sıra benim başka bir numaraya basmama gerekiyor kılıfı açıyorum ama tel hala uyku modunda ekran gelmiyor mecburen açma kapama tuşuna basıp teli uyandırıyorum fakat tel konuşmayı kesiyor. Herkeste de böylemi bunda mı bir problem var çözemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcann

Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti; uyku ayarı 15sn de, kılıf kapalı görüşme yaparken haliyle ekran kapanıyor o sıra benim başka bir numaraya basmama gerekiyor kılıfı açıyorum ama tel hala uyku modunda ekran gelmiyor mecburen açma kapama tuşuna basıp teli uyandırıyorum fakat tel konuşmayı kesiyor. Herkeste de böylemi bunda mı bir problem var çözemedim.

Yakınlık sensörü bende de bazen çalışmıyor, kilit tuşunun ayarı var, ayarlar-erişilebilirlik-güç düğmesi çağrıyı sonlandır yanında ki tiki kaldırın

• fcsrn kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim hallettim.
  • Bu telefonun şimdide sesi hem çok az çıkıyor hemde bozuk çıkıyor sesi hay bu telefonu aldığım günün

• Geçen gün klavye güncellemesi geldi ama bi değişiklik farkedemedim

• Arkadaşlar merhaba.
    3G olayı şebekeden kaynaklıdır özellikle otobüste ve hızlı bir araçta giderken "İstanbul gibi bir yerde yaşıyorsanız" bölge bölge internette kesilmeler oluyor.
    Eskiden Galaxy Ace vardı onda bu sorun oluyordu. M2 de aynı sorunu yaşayınca şebekeden olduğuna emin oldum.

Bu arada kamera konusunda kesinlikle haklısınız, Sony kamera yazılımına bir ağırlık vermeli.
  • quote:

Geçen gün klavye güncellemesi geldi ama bi değişiklik farkedemedim

Yeni klavye guncellemesi ile birlikte, numara tuşlarını harflerin uzerinde görebiliyorsunuz. Samsung telefonlardaki gibi.
    Ya da bu ozellik zaten vardı ama ben yeni farkettim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ViTeSKoLu

quote:

Yeni klavye guncellemesi ile birlikte, numara tuşlarını harflerin uzerinde görebiliyorsunuz. Samsung telefonlardaki gibi.

Ayarlardan açılabiliyor o özellik zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ViTeSKoLu

quote:

Ben hiç görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

telefonu aldıgım gunden berı tema degısmedım tema onerısı varmı guzel bişe

+++

• quote:

quote:

telefonu aldıgım gunden berı tema degısmedım tema onerısı varmı guzel bişe

+++

Google playdan bak,bir sürü seçenek var.
  • Dün dizi izlerken fazla ısınmadan dolayı kendiliğinden kapandı telefon ayrıca kamerası çok bozdu zaten telefonda canımı sıktı ekran yağ içinde temizlemiyorum bile

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.