Şimdi Ara

SONY XPERIA M2 & M2 DUAL & M2 AQUA 5.1.1 GELDİ !! [GÜNCEL KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
17
Favori
99.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zava.Zin.Go

bana var dediler aldığım yer denedim bir kaba koydum sıkıntı çıkarmadı şarj girişini kapayarak koydum suya kamera video çekmeye devam etti 1.5dk

sitede göremedimde ondan sordum ama gayet başarılı yapmışlar
    kaç araya aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 15 Haziran 2014; 21:50:20 >
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    1152 tl'ye denk geliyo vodefone hat ile aldım.bence çok tutacak bu telefon.
  • quote:

1152 tl'ye denk geliyo vodefone hat ile aldım.bence çok tutacak bu telefon.

çözünürlüğünün dezavantajı var mı bende beğendim bir z kullanıcısı olarak ve telefonu buzdolabına koyup deneyebilirmisin antutuyu
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    tabiki hemen deneyeyim ilginç taktik.720p ile kıyasladığında hiç bir şekilde fark yok.aynısı gibi duruyor.tasarımı plastik yapmamaları ve ince şık yapmaları çok iyi ancak arka kısmındakı jelatini nasıl çıkaracağım hiç bir fikrim yok.
  • bende bu cihaz ile g2 mini arasında kaldım
  • Cihaz bendede var şimdiden uyarımı yapayım ana konu bende açılmaz ise sevinirim.

Cihaz su geçiriyor diye biliyorum hocam sokmaya korkuyorum açık olarak açık çünkü şarj girişi.

Siz garanti veriyormusunuz su geçirmez olduğuna?

Çünkü büyük otoriteler geçiriyor diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o şarj girşini kapattığım zaman hiç sıkıntı olmadan çalıştı cihaz suyun içinde.ana konu sizde olsun bizde yardım ederiz.
  • ana konu açıldımı arkadaşlar?
  • hamidowic kullanıcısına yanıt
    kullananlar olarak ortak olalım açalım hep beraber ?
  • ben kullanıcı değilim. arayış içindeyim.

m2, g2 mini arasında kaldım.

3cü ihtimalde bu telefonlara bukadar para vermeyim 670tl civarında discoverymi alsam?

kafa karışık
    tasarım olarak m2 çok müthiş z2 ye benziyor g2 mini gibi plastik değil arkası.yanlarıda öyle.kamerası exmorRs var çok net çekiyor 4s ile kıyasladım çok daha net.led ışığı çok iyi rengarenk.m2 4.4 alacak temmuzda kesin.karar sizin g2minin avantajı yok gibi sanırım.discovery'ye bulaşma sıkıntılı servisi ve 4.2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mir-i Alay -- 17 Haziran 2014; 18:14:41 >
  • gsmarena verilerine göre ve kişinin kullanım amacına göre her iki telefonunda +ları var.

plastik yada metal olması ağırlıktan başka birşeye etki etmiyor telefonda.

kamera zaten sony telefonların büyük artısı. cyber-shottan beri takip ediyoruz

yazılım konusunda ha 4.3 ha 4.4 olmuş benim için çok sıkıntı yaratmaz. benim düşünceme göre bir kademe düşük versiyon herzaman daha stabil ve iyi oluyor.
    g2mini nin arka kapağı açılıyor, açılması iyimi kötümü bilemiyorum. 2440 mah batarya ve ekranın 0,1 inç küçük olmasından dolayı pil ömrü daha uzun olacaktır sanıyorum. ön kameranın daha iyi olması ve gorilla glass2 olması g2mininin avantajı.

LG nin bende tek dezavantajı 3buçuk seneden beri kullandığım p500/p503 optimus one cihazına hiçbir destek vermemesi. marka olarak bende imajları bu şekilde kötü. şu aralar lgnin piyasa leblebi gibi farklı modellerle saldırması beni bu anlamda korkutuyor.

sony telefonlarda yazılım desteği nasıldır bilemiyorum. yakın çevremde kullanan yok. en son sony telefonum W810i walkman phone du 2007den 2010hazirana kullandım.

discovery servisine gelince. bütün servisler aynı bence sony de aynı samsungta yada diğer markalar. iş servise düştümü bahaneler ve baştan savmalar. günümüzde kimsenin telefonsuz yaşayamadığınıda düşünürsek, kimse servise gitmek istemiyor. şaun yeni alınan bir x marka model telefon bozulsa servise versek ve yerine kullanamayacağımız başka bir telefon yoksa (ki benim yok) şapa oturduğumuzun resmidir.
    sonuç kafam karışık :)

• Z2 bakıyordum ancak bu cihaz dikkatimi çekti z2 ye göre büyüklüğü daha makul geldi ancak sanırım 1 gb ram var cihaz da acaba kullanımda sıkıntı yaratırmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel cihaz

Servise yolladınız mı?
  • Illustrious. kullanıcısına yanıt
    yok servislik bir durumu olmadı çok şükür.
  • merttuna34 M kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yaratmadı bende.rr3 açıkken face girdim sonra subway açtım banamısın demedi.
    Sony vs lg hocam kıyaslama etik değil kasa kamera yazılım sony lg'ye ne kaldı acaba ? fanboy değilim ancak ben m2'yi almadan önce s4mini grand 2 lg g2mini m2 arasında kalmıştım m2'yi aldım.karar senin zevkine hangisi uyuyosa onu al ama sony her güncellemede yeni bir telefon gibi hissetiriyor.
  • kullanım tecrübelerinizi daha çok aktarırsanız, tel ile çektiğiniz resim vb gibi şeyleri paylaşırsanız süper olur. konu içinde tek kullanıcı sizsiniz sanıyorum.
    telefonda yeni fazla kullanıcı olmadığından bizde çekimser kalıyoruz.

kıyaslamam gsmarena verileri ve benim yaşadığım durumlardan ibaret. yazdığınız modellerin hepsi birbirine yakın siz bunu tercih etmişsiniz. bende buna meilliyim ancak lgnin bahsettiğim özellikleride gıcıklıyor beni 30 yaşında adamım selfie falan işim olmaz çok fazla. ancak bisiklet ile tur vb yaptığımda bazen kendimide görüntü içine almak istiyorum. kırk yılda bir çekeceğim ön kamerayı 1ci dereceye koymam.

siz biraz paylaşım yapın
    heyecanla takiptetiz

• quote:

yok servislik bir durumu olmadı çok şükür.

Anladım hocam.. Konu içinde cihazda ölü piksel olduğunu söylemişsiniz, o nedenli sordum.. Çok takılacak gözükmeyecek bir şeyse servise yollamaya değmez elbette.
  • Illustrious. kullanıcısına yanıt
    1tane var ama parlamıyo ölü piksel olduğundan emin değilim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.