Şimdi Ara

Sony Xperia™M Kullanıcıları : 1 GHz x2 (MSM 8227) /5MP ExmorRS HDR/4.0 inch TFT/4.2 JB/NFC (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
555
Cevap
8
Favori
18.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'deki son güncel yazılım 15.4.A.1.9 arkadaşlar.
  • güncellemeyle tema yükleme geldi google play üzerinden yükleyip ayarlarden etkinleştirebilirsiniz ama ses düzeyi gözükmüyor onunda rootla çözümü var alltaki videoda

https://www.youtube.com/watch?v=gvbtHJYZ3iM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmmut -- 26 Nisan 2015; 18:41:45 >
  • Xperia M icin hangi custom romu onerirsiniz? Ben su anda CM12 kullaniyorum performansi sarji guzel ama farkli biseyler denemek istiyorum.

• Mahmmut M kullanıcısına yanıt
    Hocam şu durum çubuğu ve alttaki menü tuşlarını nasıl saydam yapıyor rootlu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zweihanderr

Hocam şu durum çubuğu ve alttaki menü tuşlarını nasıl saydam yapıyor rootlu mu acaba ?

Hocam saydam yapma değilde sürekli kapalı tutma var parmağınla en aşşağıya dokununca otomatik geliyor bide oyunlarda status barın gelmesi için program var ama ikisi toplam 80 mb ram kullandığı için pek tavsiye etmem link
    Auto Hide Soft Keys(menü tuşlarını kapatır)https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmd.hidesoftkeys
    status bar kapama oyunlarda aşşağı çekince gelirhttps://play.google.com/store/apps/details?id=cz.chladek.swipe_status_bar

Not:rootla çalışıyor

• Arkadaşlar telefonun stock rom unda kurulu olan uygulamaları nasıl sdcard a taşırız. Hafıza değiştirme script ı varfacebook gibi uygulamalar ana hafıza olduğundan gene cihaz depolama alanı bitiyor diye uyarı veriyor ve senkronizasyon yapmıyor

• Son güncellemeyle beraber hızında belirgin gelişme var :) Bu cihazı aldığım geçen sene öğretmen olarak ne neşeyle notları girerim diyordum öyle ki ekranına jelatini cüzdan kılıfını aldık ama gel gör ki ekran yetmiyor. Jelatin taktırdığım geçen aylarda jelatini takan kız bunu yeni mi aldınız dedi hayır geçen sene diyince şok oldu plastiğinde bile çizik yok bildiğin :) satıp phablet almalıyım sanırım isteyen özel msj atsın 300 lira kafi bence
  • cmw 12.1 yüklemeyi düşünüyorum önerir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makre

cmw 12.1 yüklemeyi düşünüyorum önerir misiniz

çok yoruo telefonu bi süre sonra.
  • Custom rom yükleyeceğim ama emektar spica gibi bast degil buna rom yüklemek bide bl açmadan yüklenebilecek bazı custom rom varmıs biliyorsanız nasıl yükleniyor anlatabilirmisiniz
  • Telefonum çok kötü oldu Geçen bisiklet biniyodum telefon düştü ekran tuzla Buz oldu babam ekranını kendi değiştirdi ama artık tuşlara falan düzgün basmıyo özellikle whatsapp da çok kötü oluyo yeni bişeyde farkettim ekranın sağ üst ve altı bombeli ondan olabilirmi vede hassasiyet arttırılabilirmi???

• Kaç sene olmuş vay be kullanırken çok keyif aldığım telefondu 2016da simkart yuvası bozulunca mecbur degismistim hala kutuda duruyor keske sony yine boyle f/p cihazları yapsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KERPETEN ALİ -- 4 Mart 2019; 8:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KERPETEN ALİ

Kaç sene olmuş vay be kullanırken çok keyif aldığım telefondu 2016da simkart yuvası bozulunca mecbur degismistim hala kutuda duruyor keske sony yine boyle f/p cihazları yapsa
    Kaç sene olmuş cidden m ölse de çalışan bir l var tozlu bir rafta yatıyor o dönemler cihazdan beklentim filan ne kadar farklıymış şimdi ekran biraz büyük olsun vatsap,browser,spotify tamam kafi
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.