Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler xperia m ile xperia l nin oyun performans farki nedr
    Ysada xperia l google playde hangi oyunlari acamiyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar xperia L telefonumda aramalarda ses gelmeme gibi bir problem var.Kulaklıkta ve hoparlörde bir sorun yok ama normal kullanımda karşı tarafın sesi gelmiyor.Böyle bir sorunla daha önce karşılaşan oldu mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zazliya -- 6 Ekim 2013; 14:25:30 >
  • 2-3 ay önce Xperia L'mi aldım. Beni de kulübe eklerseniz sevinirim.

Xperia L'in kamera performansını merak edenler için çektiğim 1-2 fotoğraf :

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC

• quote:

Orijinalden alıntı: kur4lsz

Beyler xperia m ile xperia l nin oyun performans farki nedr
    Ysada xperia l google playde hangi oyunlari acamiyor .

açamadığı tek bir oyun bile yok. hiçde kasmadan hemde
  • Cruneiros kullanıcısına yanıt
    resimler güzel . lakin ben telefonu almadan önce Gsmarena da bilirsiniz belki ayrıntılı inceleme var, bir çok telefonla kamera renklerini karşılaştırmıştım en gerçeğe yakın bizim L idi ama gerçekte öyle olmadığını görüyorum malesef. o kadar ayar yapıyorum gerçekçi renkleri yakalayamıyorum çekimlerde. mesela gri leri parlak yapıyor, açık sarımtırakları beyaza yakın yapıyor. birde direkt renk ayarı diye bir ayar yok ve resim üstüne tarih atma yok. bunlar olsa idi güzel olurdu. birde hep değindiğim gibi titreşim çok az s3 mini ile falan karşılaştırıyorum onlara göre az onlar hissediliyor bizimki hissedişmiyor bile. titreme şeklini ayarlayan programlar var ama şiddetini ayarlayan veya arttıran bir ayar veya program yok malesef.
  • Cruneiros kullanıcısına yanıt
    Benim izleninim ön kamerayla gün ışıgında rahatlıkla görüntülü görüşme yapılıyor fakat loş ışıkta çok yetersiz kalıyor simsiyah ekran oluyor diyebilirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 7 Ekim 2013; 2:19:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

Benim izleninim ön kamerayla gün ışıgında rahatlıkla görüntülü görüşme yapılıyor fakat loş ışıkta çok yetersiz kalıyor simsiyah ekran oluyor diyebilirim :)

Ön kamera korkunç cidden....

• Arkadaşlar duvar kağıdına çözüm bulan varmı. siz kullandığınız duvar kağıtlarını atabilirmisiniz teşekkürler
  • bu mtp device aygıt yüklemede sorun oldu hatası özellikle xp de, wmp 11 ile ilgisi varmış galiba öylemi ? xp modifiyiesinde uzmanlaşmış birinin yazısında gördüm. hfslip ile güncellenene xp lerde oluyormuş bu hata. hfsliple değilde başka yöntemle sisteme ekleyince sorun kalkıyormuş ortadan. bu bağlamda xp den wmp11 i kaldırsam sorun kalkarmı ortadan? veya ne öneriyorsunuz bu sorunu aşmak için xp de?
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    bende şarj aletinden sadece telefon şarj aletine takılı değilken ancak şarj aleti prize takılıyken ses geliyor telefonu bağladığımda ses kesiliyor gece rahat uyuyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

bu mtp device aygıt yüklemede sorun oldu hatası özellikle xp de, wmp 11 ile ilgisi varmış galiba öylemi ? xp modifiyiesinde uzmanlaşmış birinin yazısında gördüm. hfslip ile güncellenene xp lerde oluyormuş bu hata. hfsliple değilde başka yöntemle sisteme ekleyince sorun kalkıyormuş ortadan. bu bağlamda xp den wmp11 i kaldırsam sorun kalkarmı ortadan? veya ne öneriyorsunuz bu sorunu aşmak için xp de?

Windows 8 kullanıyorum herşeyi kendi kurdu. Eğer driverları manuel kurabiliyorsanız kurun derim...

• quote:

resimler güzel . lakin ben telefonu almadan önce Gsmarena da bilirsiniz belki ayrıntılı inceleme var, bir çok telefonla kamera renklerini karşılaştırmıştım en gerçeğe yakın bizim L idi ama gerçekte öyle olmadığını görüyorum malesef. o kadar ayar yapıyorum gerçekçi renkleri yakalayamıyorum çekimlerde. mesela gri leri parlak yapıyor, açık sarımtırakları beyaza yakın yapıyor. birde direkt renk ayarı diye bir ayar yok ve resim üstüne tarih atma yok. bunlar olsa idi güzel olurdu. birde hep değindiğim gibi titreşim çok az s3 mini ile falan karşılaştırıyorum onlara göre az onlar hissediliyor bizimki hissedişmiyor bile. titreme şeklini ayarlayan programlar var ama şiddetini ayarlayan veya arttıran bir ayar veya program yok malesef.

Evet renk ayarı ve tarih atma olayı olsaymış daha iyi olurmuş. Ancak f/p açısından bence gayet yeterli bir telefon. Kamera performansı da mükemmel değil ancak işimi görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

bu mtp device aygıt yüklemede sorun oldu hatası özellikle xp de, wmp 11 ile ilgisi varmış galiba öylemi ? xp modifiyiesinde uzmanlaşmış birinin yazısında gördüm. hfslip ile güncellenene xp lerde oluyormuş bu hata. hfsliple değilde başka yöntemle sisteme ekleyince sorun kalkıyormuş ortadan. bu bağlamda xp den wmp11 i kaldırsam sorun kalkarmı ortadan? veya ne öneriyorsunuz bu sorunu aşmak için xp de?

Windows 8 kullanıyorum herşeyi kendi kurdu. Eğer driverları manuel kurabiliyorsanız kurun derim...

benim win 7 partında da sorun yok. yeğenin pc de denedim onda da yok. ben bu sistemi hfslip yöntemi ile güncellemiş yapmıştım ondan oluyormuş. hatta bunu aşmak için xp yi modlarken wmp11 slipstreamer diye bir program varmış onla ekleyince bu sorun olmuyormuş. uzman bir modcunun yazısında okudum bunu. bende bu sistemimi hfsliple direkt güncellemiş yapmıştım ben buna bağlıyorum bu sorunu.

wmp 11 i kaldırsak çözülürmü o da ayrı mesele. zira regeditte kaldırma yok, güncellemelerden silme ki yok orda, win bileşenlerinden kaldırma o zaten işe yaramadı. valla yardımlarınızı bekliyorum.

o değil yeni sistem yapıcam yine hfsliple yapıcam bu sefer yine problem devam ederse kafayı iyice sıyırcaz :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

benim win 7 partında da sorun yok. yeğenin pc de denedim onda da yok. ben bu sistemi hfslip yöntemi ile güncellemiş yapmıştım ondan oluyormuş. hatta bunu aşmak için xp yi modlarken wmp11 slipstreamer diye bir program varmış onla ekleyince bu sorun olmuyormuş. uzman bir modcunun yazısında okudum bunu. bende bu sistemimi hfsliple direkt güncellemiş yapmıştım ben buna bağlıyorum bu sorunu.

wmp 11 i kaldırsak çözülürmü o da ayrı mesele. zira regeditte kaldırma yok, güncellemelerden silme ki yok orda, win bileşenlerinden kaldırma o zaten işe yaramadı. valla yardımlarınızı bekliyorum.

o değil yeni sistem yapıcam yine hfsliple yapıcam bu sefer yine problem devam ederse kafayı iyice sıyırcaz :)

ya daha ziyade şu driver tespit eden programları denemek lazım.driver doc diye bi program vardı.onun full sürümünü bulursanız tüm sürücülerinizi update ediyor.tarama sırasında eğer cihazınız bağlıysa onun da mtp driver'ını tanıyıp manuel olarak yüklemeye yardımcı olabilir.tabii ben böyle bir sorunu yaşamadığım için tahmin yürütmek durumundayım...

Windows Media Pl.11 ile mtp cihazların tek alakası cihazın içindeki müzikleri taraması WMP'ın driverlarla bi alakası yok diye biliyorum.

• meraba foruma yeni katıldım.EXPERİ L kullanıyorum yaklaşık 2 aydır dahilii depolamada uygulamar hariç yüklü başka bir şey yok.sonra fotoğraflar falan alan kaplıyor gösteriyor ve hafıza doluyor.sd karta aktar diyor.aktar tuşanu bastığımda dosyalar o kbyt neden olabilir acaba? yardımcı olursanız sevinirim
  • xperia l kullanıcısıyım listeye eklerseniz sevinirim :) birde telefonumu guncellediim lakin guncelledikten sonra wifi den internet ceksede internete girdigimde baglanilamiyor diyor yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkuler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bnde xperia l aldım yeni 2 hafta felan oldu telefon çok güzel hızlı telefona asphalt 8 yükledim hiç kasmadı modern c. 4 hiç kasmadı bnm sorunum data dosyasını sd karta kuruyom çalışmıkyo napmam lazım
  • arkadaşlar demin general mobile discovery ile parkta arkadaşla karşılaştırma yaptık. wi-fi internet hızına baktık. bir tane açık şifresiz wi-fi vardı ikimizde bağlandık. aynı anda aynı şeyleri google a arattık. tam bir fiyasko yaşadım. bizimki google sayfasını bile açamadan adam aradığımız kelime içeriğini çok hızlı olmasada açtı. işbankasını yükledik benimki yine kaplumbağa hızında idi ve tüm ögeler açılmıyordu hemen. o ise yine tüm ögeleri ile sayfayı tam olarak normal hızda açtı. tamam kullandığımız başlantı yavaş ama o oşekilde de bizimki niye böyle yavaş kaldı?

farklar: discovery 1.2ghz işlemci bizimki. 1ghz. bağlantı hızı o 42 mbps bizimki 24 mü ne. sistem: o 4.2. bizimki 4.1

evet arkadaşlar niye böyle hayal kırıklığı yaşattı bizimki wi fi çekiminde ve internet hızında? tav oldum nasıl aşcaz bu konuyu. :)
  • Xperia L aldım bende, bayramdan sonra elimde. Umarım sorun çıkarmaz
  • Arkadaşlar Gerçi Konusunuda Açmıştım Ama Burayada Yazılım.

Gold dan Xperia L Almayı Düşünüyorum, Alan Var Mı Daha Önce Garantisi Konusunda Sıkıntı Çekermiyim?
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.