Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Armagetton bahsetmiş ama dediği gibi güncelleme almama problemi yok, Türkiye sürümünde bütün uygulamaların güncellemesi geldi, arayüzler yani. Bu yüzden biraz şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Armagetton bahsetmiş ama dediği gibi güncelleme almama problemi yok, Türkiye sürümünde bütün uygulamaların güncellemesi geldi, arayüzler yani. Bu yüzden biraz şaşırdım.

iyide tr romunu nerden bulucaz eski veya son 1.17 olanı? veya bende almanya 1.17yüklü pc comp. la onarsam falan türkiye romu gelirmi?

aslında geri sayfalarda biri buyrun tr stock rom yaptım deyip vermişti hatırlıyorum ama gelde arada bul şimdi:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 11 Mayıs 2014; 0:13:59 >
  • Telefonu yeni sürüme güncelledim.
    Ondan önce bazı sorunlarım var.Güncelleme öncesinde vardı,hala devam ediyor, pc companiondan yedekleme yaparken bi yerde takılıp yanıt vermiyor.Ayrıca kamera scn autodan normal çekime geçince aşırı yavaşlıyor.Ne yapmam lazım? Öneride bulunursanız sevinirim
  • mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Yükledim demiş ona istinaden bahsettim, fikrim yok açıkcası.
  • Yardımcıları olabilecek var mı Son güncelleme ile wifi çekim gücü düştü nasıl hallederim bu sorunu

• Arkadaşlar telefondaki Update center yok hangi bi hareket yok illa pc companion dan mı alınmalı. Güncelleyen arkadaşlar nerden yaptılar acaba

• aydin07.07 A kullanıcısına yanıt
    Pc den yükledik telefona gelir mi bilmiyorum ama gelse bile daha geç gelir

• Çok sagol kardeşim öyleyse benim iş yarına kaldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum.daha olcak aensör ve arama sonrası ekranın kilitlenme olayı çözüldü mü benim için en ciddi sorun bu!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydin07.07 A kullanıcısına yanıt
    Çözülmüş

• Furkan akoglu F kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bir soruna rastlamadım.
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    hocam 17 sürümüne flashtool ile yükselttim fakat walkman ve filmler albüm yeni güncellemeleri gitmiş yani eski sürümde ne yapabilirim bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: shikamarunara

Telefonu yeni sürüme güncelledim.
    Ondan önce bazı sorunlarım var.Güncelleme öncesinde vardı,hala devam ediyor, pc companiondan yedekleme yaparken bi yerde takılıp yanıt vermiyor.Ayrıca kamera scn autodan normal çekime geçince aşırı yavaşlıyor.Ne yapmam lazım? Öneride bulunursanız sevinirim

hocam istersen flashtoll dan yap ben denemedım hiç gunceleme yapmadım aldıgım gibi duruyor . ama nette baktım flastool sadecexperia için kulanıan tavsıye edılen bir yazılım birde onu dene .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastk -- 11 Mayıs 2014; 10:03:10 >
  • Arkadaşlar turkıye orjınal romuna dondum yenı surume guncelledım ama walkman album ve fılmlere gelen guncellemer gelmıyor telefona sız apklarını telefona atıp öyle yukleyebılırsınız ben oyle yaptım. sony cıkardıgı guncellemeyı turkıyeye vermeme yemını ettı heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

quote:

Orijinalden alıntı: Armageddon41

generıc worlddan turkıye roumuna doneyım dedım dondum bırde ne goreyım walkman fılm album guncellemelerının hıc bırı turkuye guncellemesınde yok uptade centerden baktım gorunmuyor. Bende apkları yukledım telefona sony cıkardıgı guncellemerı turkıyeye gondermeme yemını mı ettı?

tr romunu nerden buldun? bizede verirmisin? ayrıca öyle ise tr romu kurmaya gerek yok birde o var :)

birde döndüğün tr romu 1.17 mi?

kardes ftfsı dıyecektım kusura bakma yanlıs yazmısım. ftf'yi bu forumda gerilerde bir sayfada arkadaş paylaşmıştı ordan ındırmıştım. sonu 1.17 ıle bıten degıl bır oncekı turkıye guncellemesı.

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    Kardeş telefondan telefona degısıyor ozaman once ftf ıle bu forumda arkadasın verdıgı turkıye ftvsıne dondum sonra temız kurulum ıle sony uptade center ıle 1.17'ye gectım guncellemerı almak ıcın uptade centere gırdım guncelleme falan cıkmadı ayrıca eskı surumler yukluydu ben 1.17'yi yüklediğimde. apk ile yaptım oldu kafam bozulmaya basladı ya yere atıp telefonu kıracam yada gıdıp nokia alacam teşke sony alacagıma bastan nokia alsaydım
  • fastk F kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için çok teşekkür ederim öncelikle,flashtool vs. telefonu kurcalamadığım için pek anlamıyorum açıkcası telefon aldığım gibi,sadece geldikçe pc companionda güncelleniyorum
  • Arkadaşlar Türkiye ftf sinin linkini verebilir misiniz ?? Lütfen!!! :)
  • Pc compain hariç nasıl güncellerim

• Furkan akoglu F kullanıcısına yanıt
    hocam buyrun bu SS yi istediniz herhalde Size zahmet bir bakarsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenon -- 11 Mayıs 2014; 12:21:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.