Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.183
Cevap
38
Favori
201.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Furkan akoglu

burdan indirip yükledim :https://docs.google.com/file/d/0B_ZNI9JHwFPfdkxTNkxGSDIyaFk/edit?pli=1

gelişmeler yenilikler neler?
  • Xperia m in yeni üretimleri 4.2 olduğu için 4.3 verilmiş olabilir ben xl için 4.4 ün geçte olsa geleceğini düşünüyorum 4.3 ü önemsemiyorum gelmese de olur ama 4.4 çok iyi olur tam ekran oyun ve uygulama için ... Telefona gelince paralel 650 ye bulunduğu düşünülünce f/p telefonu hala gözümde .satıp başka bi telefon almam . Belki z2 1500 e düşerse düşünürüm o da rom ve led ekrandan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefona SP deki gibi müzik ritmine göre yanan bildirim ledi yaptım çok iyi oldu ya

• arkadaşlar h+ kapatıp yanlızca 3g de çalıştırabilirmiyiz cihazı??
  • .17 olan güncellemede problem var mı, güncellesem mi bilemedim
  • daseko D kullanıcısına yanıt
    Sorudan bir şey anlamadım

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt
    kardeşim tekefonun ekranında h+ yazıyor ve telefonum evde internet girmiyor 3g yazdığı zaman giriyor o yüzden h+ kapatım 3g den girsin istiyorum. tahminimce h+ 3g nin üstü bi frekans.
  • daseko D kullanıcısına yanıt
    H 3G demek. H+ çıkıyorsa hem 3G hem 2G arıyor demek oluyor.Evinizde 3G çekmiyorsa ya da zor çekiyorsa iki modda zulüm olur.Telefon 2G modu olan E ikonunu gösterir.

kendiniz ayarlamak istiyorsanız Ayarlar /Mobil Şebekeler ve ağlar altında Diğer / Mobil Şebekeler / Şebeke Modu kısmındaki modları tek tek deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

H 3G demek. H+ çıkıyorsa hem 3G hem 2G arıyor demek oluyor.Evinizde 3G çekmiyorsa ya da zor çekiyorsa iki modda zulüm olur.Telefon 2G modu olan E ikonunu gösterir.

kendiniz ayarlamak istiyorsanız Ayarlar /Mobil Şebekeler ve ağlar altında Diğer / Mobil Şebekeler / Şebeke Modu kısmındaki modları tek tek deneyin.

yanlışınız var h 3g nin bir üstü yani 3.5g
  • 1.17 kuranlar bir cevap verseniz hata falan varmı? gelişmeler neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

1.17 kuranlar bir cevap verseniz hata falan varmı? gelişmeler neler?

1.17 sürümünü kuran arkadaşlardan bilgi bekliyoruz

• .17 yi yükledim ama çok irdelemedim göze çarpan bi sorun görmedim tabi elime 10 dakika aldım 1 şarkı 1 resim çektim sadece
  • _-_bluedragon_-_ kullanıcısına yanıt
    Ya ne fark eder .5 için adamı irdeliyorsun? Sonuçta aynı işi görmüyor mu ikiside ? 3g işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Ya ne fark eder .5 için adamı irdeliyorsun? Sonuçta aynı işi görmüyor mu ikiside ? 3g işte.

ikiside 3g değil işte bucuğu var daha hızlı
    Peki peki sizin dediğiniz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Peki peki sizin dediğiniz olsun.

O değilde adamlar .17 yi yüklemiş ben hala .12 devam

• Hemen kötü haberi vereyim arkadaşlar, 17 sürümünde telefonun konuşurken askıda kalma olayı maalesef devam ediyor. Onun haricinde klavyede artık harflerin üzerinde rakam ve simgeler de var. Usb şarj süresi kısalmış gibi hissettim bir de. Alman romu olduğu için bir sürü kullanamayacağınız google uygulaması var. Kapalı halde şarjdayken açılmama sorunu da tarih olmuş.

arkadaşlar 3g daha güçlü bi frekans h+ frekans değeri olarak yüksek ama 3g kadar kampsamlı değil
    Benim telefonda 12. Ben memnunum ama sadece android sürümü değişirse mutlu olurum, yoksa böyle ufak tefek güncellemeler bir şey değil. Bir kaç ay evvel batarya boşalıyordu telefon işlemi yüzünden onuda çözdüm ve bir sıkıntım kalmadı. Yani isterse .20 gelsin bana gelmesin, sürüm yükselmedikten sonra hepsi aynı. Telefonu kapatıyorum (aramayı) bir süre donuyor işte bir tek onu anlamadım, kilitleyip geri açmam gerekiyor. Onuda çözersem daha iyi olacak. Arkadaşların yazdığına göre herkeste oluyormuş bu, nedenini bilmiyorum.

Birde yazayım unutmadan, skype ile konuşurken, kameranın yanındaki sensör hiç sönmüyor, ekranı kilitleyince de bildirim ışığı sürekli yanıp sönüyor. Messenger sesli arama öyle değil, bunuda anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 6 Mayıs 2014; 13:06:07 >
  • .17 sürümünde gözle görülen değişiklik batarya performansı. Gerçekten gözle görülür artış var

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.