Şimdi Ara

Sony Xperia L { 1 GHz DC | 4.3' FWVGA, TFT LCD| 8MP Exmor RS. HDR 720p | 1 GB RAM | Adreno 305} (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.110
Cevap
9
Favori
54.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba benim gibi telefonunun içini dışını mıncıklamaya bayılan arkadaşlar.

KONUMU güncelledim. Bootloader kilidini açmak, kapatmak, kernel yüklemek isteyenler, konuya göz atabilir.

Devamı gelecek, teşekkürler
  • Bu wifi sürümü neye göre değişiyor. Donanıma göremi yazılıma göremi? Nasıl geliştirilebilir? Gm discovery de xperia l den bir ileri sürüm. canlı karşılaştırdım çekim gücü baya fark atıyor bizimkine. Bizimki a b g, Gm b g n. Bizimkide yükselmezmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutluerol -- 17 Ekim 2013; 22:24:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesaj gelince nasıl oluyor arkadaşlarkimden geldiği zaten görülürde içerik de görülüyormuş gibi şeyler duydum doğrumu
  • merguanass kullanıcısına yanıt
    mesajlar>ayarlar>bildirimler>yeni mesajları durum çubuğunda göster tikini kaldır. ben denemedim ama sanırım çözüm budur.

yoksa anlık ilk geldiğinde durum çubuğunda ve alttaki açıklamalarda içerikle birlikte görünüyor.
  • Telefonu şifreleme yaptım .. Ve şimdi iptal etmek istiyorum nasıl yapıcagım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyPno55 -- 18 Ekim 2013; 0:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyPno55

Telefonu şifreleme yaptım .. Ve şimdi iptal etmek istiyorum nasıl yapıcagım ?

fabrika ayarlarına sıfırlayınca kalkıyormuş. öyle yazıyor yaparken yazıyor bunu okumadınmı?

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    Hayır Okumadım Neyse Yenıden yazılım yukluyecegım :(
  • xperia l mi yoksa xperia sp mi? hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?
  • Paran varsa SP
  • bugun alıyorum inşallah arkadaşlar guzele benziyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

mesajlar>ayarlar>bildirimler>yeni mesajları durum çubuğunda göster tikini kaldır. ben denemedim ama sanırım çözüm budur.

yoksa anlık ilk geldiğinde durum çubuğunda ve alttaki açıklamalarda içerikle birlikte görünüyor.

teşekkurler kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: merguanass

mesaj gelince nasıl oluyor arkadaşlarkimden geldiği zaten görülürde içerik de görülüyormuş gibi şeyler duydum doğrumu

O durum çubugunda göster tikini kaldırdıgında durum çubugunda sms içerigi yazmıyor evet ama kendi kendine zil sesi bildirimini ve led bildirim tikinide kaldırıyor. Yani smsler bildirilmiyor saçma bir seçenek oluyor bu durumda. Ben buyüzden chomp sms diye bir program kullanıyorum onunun bildirim ayarlarına girerek kapatabiliyoruz ayrıca ekranda daha fazla gelen sms gösterdigi için kullanışlı bir program deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 18 Ekim 2013; 13:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

quote:

mesaj gelince nasıl oluyor arkadaşlarkimden geldiği zaten görülürde içerik de görülüyormuş gibi şeyler duydum doğrumu

O durum çubugunda göster tikini kaldırdıgında durum çubugunda sms içerigi yazmıyor evet ama kendi kendine zil sesi bildirimini ve led bildirim tikinide kaldırıyor. Yani smsler bildirilmiyor saçma bir seçenek oluyor bu durumda. Ben buyüzden chomp sms diye bir program kullanıyorum onunun bildirim ayarlarına girerek kapatabiliyoruz ayrıca ekranda daha fazla gelen sms gösterdigi için kullanışlı bir program deneyin derim.

bence textra daha İİ

• SP tam bir telefon pek eksigini bulabileceginizi düşünmüyorum eger paranız varsa L yerine kesinlikle SP almalısınız. Fark çok çünkü ekran kalitesi , İşlemcisi , Gpu , hafıza .. vb . Fakat fiyat farkıda çok :) birde nexus 4'ü (SP yerine) incelemenizi tavsiye ederim daha uygundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceka16

quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

quote:

bence textra daha İİ

Textrayı kurdum çok güzel arayüzü var hızlı fakat telefon yatay konumdayken yazdıgım mesajı göremiyorum ve PC den mesaj atma programı kullanıyorum (MightyText Notifier) onda attıgım mesaj Textrada görünmüyor. Yeni bir program sanırım pek indiren olmamış bence kullanmak için birkaç versiyon atlamalı...

• Geçen gün telefonu düşürdüm sokakta yere. Pantolonun cep hizasından düştü. Plastik olan arka kapağın köşe kısmı ezildi. Ön kapakta da gümüş rengi şeridin hemen üstündeki siyah çerçevede çizikler oluştu.

Daha yeni almıştım

Arka kapağı hadi kendim değiştiririm de ön kısmı için kesin servise gitmesi lazım sanırım. Kaldı ki servise gönderme taraftarı hiç değilim.

Orijinal arka kapak nereden bulabilirim sizce ? Ayrıca bu ön kısım için ne yapabilirim ?
  • razr sahibyim telefonu kardeşime verip en fazla 900 tl ye telefon alıcam şu an xperia l i alıcam gibi duruyor sizde razrdan sonra üzer mi?lg p880 baktım fakat oyunlarda sonradan şişiyor ve çok fazla ısınıyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

quote:

Orijinalden alıntı: solomonwill

kardes bi haftadır bu telefonu arastıryorum telefon en iyi f/p telefonu gibi duruyor sony xperia L suanda. Tek kafamı karıstıran şarj süresi ile ilgili atılan yorumlar. Konuşma Süresi8 saat 30 dakika Bekleme Süresi 498 saat gibi gösterilirken bazı arkdaslar 12 saati bile çıkaramıyoruz demiş. Batarya değerlendirmesi yapabilirmsn?

işte bu konuda için rahat olsun. şu anda stamnia modunda bile değil elimden düşürmüyorum yinede niye bu gün şarj sıkıntısı oldu dediğim günü daha hatırlamıyorum. birde hem telefonun kendisinin pili uzatma ayarı var bir sürü hemde program da indirebilirsin. yani bir telefonun kendine has ayarları varsa hangi konuda olursa olsun o konularda o telefonda için rahat olsun. mesela nokia 5800xpress müzik. müzik dinlemeye doyum olmuyordu. adeta her enstrümanı gayet net veriyordu. bununda yine var bir sürü ses ayarı ve sesi de güzel. yalnız 5800 da şarj sıkıntısı çok yaşardım. :) oyüzden yedek batarya kullanılabilen telefonlar tercihimdir. :) yani çıkarılabilir özellikli pil. bu özellik bile çoğu telefonda yoktur.

eyvallah hocam saolasın telefonu sipariş edeceğim :)

• Bende aldım. Samsung wonder'dan sonra mercedes gibi geldi.

• arkadaslar sony xperia L almaya karar vermiştim şimdi kafam karıştı fiyat konusunda. standart fiyatlar 900 tl ike bazı yerlerde (ithalatçı garantisi olan) 750 tl hatta bugun 700 tl ye bayisinde gördüm. Sizce ithalatcı firma garantisine güvenmelimiyim.700 tl ye alıp 100 tl ye 1 sene kasko yapıoar istersem çizmeye kırılmya ve suya karşı ve 800 tl ye geliyor ama ithalatcı garantisi işte. şikayet sitelerinde çok fazla şikayet okdum. Sizin fikriniz nedir
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.