Şimdi Ara

Sony Xperia L { 1 GHz DC | 4.3' FWVGA, TFT LCD| 8MP Exmor RS. HDR 720p | 1 GB RAM | Adreno 305} (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.110
Cevap
9
Favori
54.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ayarlar> güç yönetimi>pil kullanımı bölümünde telefonun kullanıldığını gösteren mavi çizgi bazen stamina mod açık olduğu ayrıca advanced task killer vb programlarla önbelleği temizlediğim halde sürekli kullanıyormuş gibi gösteriyor. bazı geceler %2 azalmasına rağmen şarjım bazı geceler %8-10 azalabiliyor telefon uykuda bölümünde neden sürekli mavi çizgi gösteriyor ne açık yardımcı olur musunuz?
    telefonu kapatıp açtığımda ve hiçbir program açmadığımda bu olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safast -- 8 Ekim 2013; 16:28:24 >

• Sony Xperia L arka kapak açma :)

https://www.youtube.com/watch?v=LjHnXRj0JDE
  • Arkadaşlar duvar kağıdına çözüm bulan varmı. siz kullandığınız duvar kağıtlarını atabilirmisiniz teşekkürler
  • forumdaşlar xperia L aldım .Mesaj yazarken kelime yardımı seçenegi açık herhalde.Ayarlardan degiştirmeye çalıştım ama kapatamadım.Mesaj yazarken çok farklı kelimler çıkıyor.Bunu nasıl degiştirebiliriz?
  • loko kullanıcısına yanıt
    mesajlara gir klavyeyi aç sayılar sekmesine gir klavyeden. orda ayarlar var ona gir ordan da kişiselleştirme klavuzuna girerek adımları takip et
  • quote:

Orijinalden alıntı: safast

mesajlara gir klavyeyi aç sayılar sekmesine gir klavyeden. orda ayarlar var ona gir ordan da kişiselleştirme klavuzuna girerek adımları takip et

Teşekkür ederim.Şimdi oldu.
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-l-siyah-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,61634.html#ProductTechnicalProperties

Burada fiyat çok uygun. Acaba garantisi nedir arkadaşlar, bilgisi olan var mı?
  • Xperia L telefonum fazla ram tüketiyor ve haliyle yavaşlıyor.Ana menü tuşuna basınca 3-4 sn sonra acılıyor. ''Advanced Task Manager Pro '' kullanıyorum görev sonlandırıcı diye pek işe yaramıyor galiba

Hangi uygulamayı kullanmalıyım ? ne yapmalıyım ? yardımlarınızı bekliyorum.

[size=4]SS =>

• quote:

Orijinalden alıntı: RoaR

http://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-l-siyah-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,61634.html#ProductTechnicalProperties

gençcell garantilidir büyük ihtimalle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

quote:

http://www.istanbulbilisim.com.tr/xperia-l-siyah-sony-cep-telefonu-en-ucuz-fiyatlari,61634.html#ProductTechnicalProperties

İyi mi peki orası?

• quote:

quote:

quote:

İyi mi peki orası?

yorum yapamam. ben baktığımda sony tipo telefonlar gençcell garantili idi. ist. bilişim ithalatçı garanti telefon satıyor diye biliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

İyi mi peki orası?

yorum yapamam. ben baktığımda sony tipo telefonlar gençcell garantili idi. ist. bilişim ithalatçı garanti telefon satıyor diye biliyorum

Evet hocam bu ürün ithalatçı garantili. Neyse iyi düşünmek lazım. Siz memnun musunuz cihazdan? Tarayıcı ve batarya performansı nasıl?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İyi mi peki orası?

Evet hocam bu ürün ithalatçı garantili. Neyse iyi düşünmek lazım. Siz memnun musunuz cihazdan? Tarayıcı ve batarya performansı nasıl?

aldım kulaklık çıkmadığı için geri iade ettim. telefon kullanmıyorum takoz eski var. 1 aydır araştırma içersindeyim sony nin teknik servis problemleri olmasa alırdım ama şu anda beklemedeyim

• Tamamdır hocam sağolasın.
  • ARKADAŞLAR S3 MİNİ Mİ YOKSA XPERİA L Mİ ?
  • arkadaşlar dün general mobile discovery ile parkta arkadaşla karşılaştırma yaptık. wi-fi internet hızına baktık. bir tane açık şifresiz wi-fi vardı ikimizde bağlandık. aynı anda aynı şeyleri google a arattık. tam bir fiyasko yaşadım. bizimki google sayfasını bile açamadan adam aradığımız kelime içeriğini çok hızlı olmasada açtı. işbankasını yükledik benimki yine kaplumbağa hızında idi ve tüm ögeler açılmıyordu hemen. o ise yine tüm ögeleri ile sayfayı tam olarak normal hızda açtı. tamam kullandığımız başlantı yavaş ama o oşekilde de bizimki niye böyle yavaş kaldı?

farklar: discovery 1.2ghz işlemci bizimki. 1ghz. bağlantı hızı o 42 mbps bizimki 24 mü ne. sistem: o 4.2. bizimki 4.1

evet arkadaşlar niye böyle hayal kırıklığı yaşattı bizimki wi fi çekiminde ve internet hızında? tav oldum nasıl aşcaz bu konuyu. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

arkadaşlar dün general mobile discovery ile parkta arkadaşla karşılaştırma yaptık. wi-fi internet hızına baktık. bir tane açık şifresiz wi-fi vardı ikimizde bağlandık. aynı anda aynı şeyleri google a arattık. tam bir fiyasko yaşadım. bizimki google sayfasını bile açamadan adam aradığımız kelime içeriğini çok hızlı olmasada açtı. işbankasını yükledik benimki yine kaplumbağa hızında idi ve tüm ögeler açılmıyordu hemen. o ise yine tüm ögeleri ile sayfayı tam olarak normal hızda açtı. tamam kullandığımız başlantı yavaş ama o oşekilde de bizimki niye böyle yavaş kaldı?

farklar: discovery 1.2ghz işlemci bizimki. 1ghz. bağlantı hızı o 42 mbps bizimki 24 mü ne. sistem: o 4.2. bizimki 4.1

evet arkadaşlar niye böyle hayal kırıklığı yaşattı bizimki wi fi çekiminde ve internet hızında? tav oldum nasıl aşcaz bu konuyu. :)

Telefondan soğuttun be kardeş bende almayı düşünüyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

quote:

Orijinalden alıntı: mutluerol

arkadaşlar dün general mobile discovery ile parkta arkadaşla karşılaştırma yaptık. wi-fi internet hızına baktık. bir tane açık şifresiz wi-fi vardı ikimizde bağlandık. aynı anda aynı şeyleri google a arattık. tam bir fiyasko yaşadım. bizimki google sayfasını bile açamadan adam aradığımız kelime içeriğini çok hızlı olmasada açtı. işbankasını yükledik benimki yine kaplumbağa hızında idi ve tüm ögeler açılmıyordu hemen. o ise yine tüm ögeleri ile sayfayı tam olarak normal hızda açtı. tamam kullandığımız başlantı yavaş ama o oşekilde de bizimki niye böyle yavaş kaldı?

Telefondan soğuttun be kardeş bende almayı düşünüyordum

valla kardeş doğruya doğru ama diğerleri gibi yok kastı yok sesi iyi değil özellikle görüşme sesi adeta kişi yanında. kulağı sağır olanlar için birebir :) yani wi fi olayı barizdi kıvıracak bir tarafı yok. hepsiburada daki gm yorumlarına bak orda bile wifi çekim gücü methedilmiş. demekki bariz bir gerçek var ortada.

bende şu anda onu halletmeye çalışıyordum. google playden wifi güçlendirici program indirdim onunla deniyordum farkediyor gerçekten ama özellikle o denemeyi yaptığımız yerde yeniden denicem. taktım :)

yinede fiyat performans olarak bizimki en iyisi hala benim için. eğer dğecek bir şey olsa idi 300 tl lik fiyat farkına kıyar gider s4 mini alırdım emin ol.

• mutluerol M kullanıcısına yanıt
    kardes bi haftadır bu telefonu arastıryorum telefon en iyi f/p telefonu gibi duruyor sony xperia L suanda. Tek kafamı karıstıran şarj süresi ile ilgili atılan yorumlar. Konuşma Süresi8 saat 30 dakika Bekleme Süresi 498 saat gibi gösterilirken bazı arkdaslar 12 saati bile çıkaramıyoruz demiş. Batarya değerlendirmesi yapabilirmsn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solomonwill

kardes bi haftadır bu telefonu arastıryorum telefon en iyi f/p telefonu gibi duruyor sony xperia L suanda. Tek kafamı karıstıran şarj süresi ile ilgili atılan yorumlar. Konuşma Süresi8 saat 30 dakika Bekleme Süresi 498 saat gibi gösterilirken bazı arkdaslar 12 saati bile çıkaramıyoruz demiş. Batarya değerlendirmesi yapabilirmsn?

işte bu konuda için rahat olsun. şu anda stamnia modunda bile değil elimden düşürmüyorum yinede niye bu gün şarj sıkıntısı oldu dediğim günü daha hatırlamıyorum. birde hem telefonun kendisinin pili uzatma ayarı var bir sürü hemde program da indirebilirsin. yani bir telefonun kendine has ayarları varsa hangi konuda olursa olsun o konularda o telefonda için rahat olsun. mesela nokia 5800xpress müzik. müzik dinlemeye doyum olmuyordu. adeta her enstrümanı gayet net veriyordu. bununda yine var bir sürü ses ayarı ve sesi de güzel. yalnız 5800 da şarj sıkıntısı çok yaşardım. :) oyüzden yedek batarya kullanılabilen telefonlar tercihimdir. :) yani çıkarılabilir özellikli pil. bu özellik bile çoğu telefonda yoktur.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.