Şimdi Ara

Sony Xperia L { 1 GHz DC | 4.3' FWVGA, TFT LCD| 8MP Exmor RS. HDR 720p | 1 GB RAM | Adreno 305} (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.110
Cevap
9
Favori
54.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu root türünde garantiden çıkma yok değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2936

bu root türünde garantiden çıkma yok değil mi

o konu tam belli değil ama yapıp yapmamak sana kalmış.mesuliyet sana ait.
  • Arkadaşlar telefonun tasarımını çok beğendim bu fiyat aralığında en avantajlı telefon gözüküyor acaba İstanbul'dan en uygun nereden alabilirim nakit olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merter2006

quote:

Orijinalden alıntı: 18XET01

Gençler kafayı yemek üzereyim yok mu bu telefon için root olayı. Development olayı çok düşük bu telefonda. Geliştirmek isteyenler pek bakmasın bence. Xperia SP bu konumda daha mantıklı olur.

ben teli rootladım dün akşam.fazla karıştıramadım yarın yaparım uygulamaları artık sana linkini vereyim oradaki dosyayı indir LİNK .

Nasıl yapılır?

şunları bilmeniz gerekiyor
    !bu sürüm sadece 15.0.А.2.17 sürümü içindir.
    ! bilgisayarınızda cihazınızın sürücüleri yüklü olması gerekir.
    ! cihazınızda ayarlar/güvenlik/bilinmeyen kaynaklar ve ayarlar/geliştirici seçenekleri/usb hata ayıklama bölümlerinin etkin olması gerekir

linkten .zip arşivi indirin ve paketteki dosyaları dizine çıkartın
    önce sony pc companionu çalıştırın teli pcye takın teli tanısın.
    dosyaları çıkartığınız dizine gidin ve runme.bat dosyasını çalıştırın
    cihazınızı bilgisayara bağlayın ve her hangi bir tuşa tıklayın, ekranda programın yaptığı işlemler yazılacak siyah ekrandaki işlemler bittikten sonra herhangi bir tuşa basın ve kısa süre sonra cihazınız yeniden başlatılacak, uygulamara bakın SuperSu varsa tebrikler, cihazınız root olmuş demektir

Eve geçince denerim eyvallah kardeşim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar xperia l den iki tane konu var moderatör arkadaşlar konuları birleştirme imkanı olsa çok iyi olur sorunlarımıza daha çabuk çözüm bulabiliriz.
  • aşağı yukarı 20 gündür kullanıyorum. 10kişiyle konuştuysam 7sinde ses bozuk gelmiştir, cızır cızır kopuk kopuk. benzer problem yaşayan var mı?
  • arkadaşlar aşağıdaki linkteki acid audio engine'yi nasıl yükleyebilirim.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2000749
  • Beyler oyun yükleyebilen varmı yazılan herşeyi uyguladım apkyı kuruyorum sonra indirmeye çalışıyo telefon data dosyası sd cardda olamsına ragmen indirmiyoda 1 youn kurmaıdm her oyun root mu istiyor acaba baya oyun denedim çünkü hiç biri olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvr

aşağı yukarı 20 gündür kullanıyorum. 10kişiyle konuştuysam 7sinde ses bozuk gelmiştir, cızır cızır kopuk kopuk. benzer problem yaşayan var mı?

en büyük meraklarımdan biri bu idi telefonla ilgili maşallah yanımda konuşuyor gibi resmen. ne cızırtı var ne bir şey.
  • Merhaba.
    Bu telefonu kullanan arkadaşlar:
    1) Telefondan memnun musunuz?
    2) Bu paraya alınabilecek en iyi telefon bu mu?
    3) Xperia L mi, xperia s mi? Tekrar telefon alack olsanız hangisini alırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Merhaba.
    Bu telefonu kullanan arkadaşlar:
    1) Telefondan memnun musunuz?
    2) Bu paraya alınabilecek en iyi telefon bu mu?
    3) Xperia L mi, xperia s mi? Tekrar telefon alack olsanız hangisini alırdınız?

1) Telefonumun ekranı hariç memnunum arkadaşlarımın xperia s'si ve ips ekranlı telefonları var çok kaliteli duruyor. Görüntü cama yapışık gibi ,canlı ve daha yüksek çözünürlüklü bide ekranın altındaki bar teli çoğu zaman 4.1 inc olarak kullandırıyor

2) GM Discovery, Casper via serisi, Huawei Ascend P1 gibi telefonları incelemeni öneririm çok begeniliyorlar bu telefondan iyi ve ucuzlar kağıt üstünde hiç değilse... Ben GM mi farketmeğim için pişmanım.

3) Xperia s derim eger 1000 tlnin altında bulabilirseniz yoksa o fiyata s4 mini daha iyi olucaktır. Özellikle telefon boyutları açısından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 27 Eylül 2013; 4:01:44 >

• amasseia kullanıcısına yanıt
    Hiç düşünmeden Huawei ascend p6 alırdım
    General mobile discovery de alabilirdim mediamarktta kullandım çok kaliteli duruyor ekranı falan ancak o zamanlar alacağım telefona çoktan karar vermiştim kafamı karıştırmadan direk aldım.
  • extremist123 E kullanıcısına yanıt
    Cevaplar için çok teşekkür ederim. Dediğiniz telefonları da araştıracağım.
  • safast kullanıcısına yanıt
    Huawei markasını düşünmüyordum ama dediğiniz p6 modeli güzel bir telefona benziyor, inceleyeceğim hemen. Öneriniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amasseia

Huawei markasını düşünmüyordum ama dediğiniz p6 modeli güzel bir telefona benziyor, inceleyeceğim hemen. Öneriniz için teşekkürler.

http://shiftdelete.net/huawei-ascend-p6-video-inceleme-46704.html
    Bu incelemedeki videoda Huawei ascend p6 hiçbirşey çalıştırmıyor oyuzden p1 i önermiştim :) bir önceki mesajımda lütfen dikkat edelim huawei derken size kötü bir telefon önermek istemem p1 ise gayet stabil çalışıyor incelemelerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: safast

Hiç düşünmeden Huawei ascend p6 alırdım
    General mobile discovery de alabilirdim mediamarktta kullandım çok kaliteli duruyor ekranı falan ancak o zamanlar alacağım telefona çoktan karar vermiştim kafamı karıştırmadan direk aldım.

http://shiftdelete.net/huawei-ascend-p6-video-inceleme-46704.html
    Bu sitedeki video incelemede hiçbirşey çalıştırmıyor sizin telefonunuzda da böyle bir sorun varmıdır acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 28 Eylül 2013; 0:02:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Picigeto

Beyler oyun yükleyebilen varmı yazılan herşeyi uyguladım apkyı kuruyorum sonra indirmeye çalışıyo telefon data dosyası sd cardda olamsına ragmen indirmiyoda 1 youn kurmaıdm her oyun root mu istiyor acaba baya oyun denedim çünkü hiç biri olmadı

Ben Gta3 ü kurdum sorunsuz çalıştı. Yaptıgım işlemleri yazıyım belki yardımcı olur apk dosyasını kuruyoruz fakat hemen açmıyoruz, apk dosyasıyla gelen sd dosyasını telefon hafızası içindeki(hafıza kartı değil önemli) android>data içine atıyoruz.. eger obb ise android>obb ye, obb yoksa oluşturun... İşlem tamam sonra açabilirsiniz oyununuzu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: extremist123

quote:

Orijinalden alıntı: Picigeto

Beyler oyun yükleyebilen varmı yazılan herşeyi uyguladım apkyı kuruyorum sonra indirmeye çalışıyo telefon data dosyası sd cardda olamsına ragmen indirmiyoda 1 youn kurmaıdm her oyun root mu istiyor acaba baya oyun denedim çünkü hiç biri olmadı

Ben Gta3 ü kurdum sorunsuz çalıştı. Yaptıgım işlemleri yazıyım belki yardımcı olur apk dosyasını kuruyoruz fakat hemen açmıyoruz, apk dosyasıyla gelen sd dosyasını telefon hafızası içindeki(hafıza kartı değil önemli) android>data içine atıyoruz.. eger obb ise android>obb ye, obb yoksa oluşturun... İşlem tamam açabilirsiniz oyununuzu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremist123 -- 28 Eylül 2013; 0:23:44 >

eyw kardeşim çok sağol yardım için bende geçen pes yükledim çalıştı heryerde hafıza kartına yazıyo bizim teleofnun bi farklılığımıdır anlamadım.
    Evet hocam haklısınız p6'nın birtakım sorunları var gibi ama p1 kullanıcıları cihazlarından çok memnunlar. Ben ise Huawei markası konusu tereddütteyim. Biraz daha bekleyim en iyisi.
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.