Şimdi Ara

Sony Xperia, Htc One M8, LG2, LG3 Telefon secimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

5 Yildir kullandigim Iphone 3Gs sonunda iflas etti.

Uzun sure kullanacagim ust sınıf bir telefon arıyorum. Daha cok web sayfasi acarim.

Oyun u oglum oynar cok asırı boyutta bir performans beklentim yok.

Batarya mumkun oldugunca uzun gitsin. Ekran ne kadar cok buyuk olursa o kadar iyidir. Video ve fotograf tatminkar olsun.

Telefonun zil sesi fazla olsun bu onemli(Telefon cantada duruyor bazen hic duymuyorum)

Benim su an icin en cok HCT ONE M8 aklima yatiyor. Ama 5'' ekran Z2 ve LG3 e gore kücük ayrica Batarya suresi yine Z2 ye gore az.

LG2: f/p olarak oldukca cazip gorunuyor ama konusma durumunda karsi tarafa ses in net gitmeme v.s sikayetler var.

Sizler ne onerirsiniz? Birde tabii yakin zamanda gelmesi gundem de olan Iphone6 ve Samsung Galax Note 4 de bekleye bilirim. Samsung S5 i hic aklima gelmedi.

• Z2-M8-G3

Yukardakilerden hangisi arkadaslar.

Buyuk ekran uzun pil ömrü.

Yoksa Iphone6 ve Galax Note 4 umu bekleyeyim.

Fiyat performans olarak LG2 de aklima giriyor.

Kullanan arkadaslardan tarafsiz yorum ve oneri bekliyorum. 5 Yil da bir telefon alirim su anda Iphone 3Gs var fakat artik verimli calismiyor.
  • Hocam her şekilde iphone ile samsung'u bekle en azından fiyatları düşer ben z2 düşünüyorum ama z3'ün çıkmasını bekliyorum çünkü fiyatları düşecek ...
  • bence yeni çıkacak telefonları bekleyin beklemeyecekseniz z2 tercihim olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: monstershawn

bence yeni çıkacak telefonları bekleyin beklemeyecekseniz z2 tercihim olur

aynen..
  • Arkadaslar bende bekleyim diyorumda bekle bekle bu isin sonu yok.

Sonra patt diye baska bir marka telefon lansman i yapacagini belirtiyor.

Telefon da yok elimde. Sirketin verdigi Samsung S3 mini kullaniyorum. I-Phone 3Gs vardi home tusu bozuldu, tamir edeyim derken ekrandan oldum.

Acikcasi I-phone 6 yi merak etmiyor degilim ama android kullanmak istegi agir basiyor.

Z2 yi arastirmadan once tamam diyecegim bir telefon du ama su gecirmezlik ve 20.7 mp kamera elestiri almis durumda.

M8 cok uyuyor bana onunda fiyati gereksiz cok yuksek ve ekrani ufak kaliyor.

Onceliklerim Batarya-Ekran ve ses(zil sesi)
  • Bence beklemelisiniz hocam.Samsung noge serisiyle her zaman seviye atlamistir.Ayrica Iphone 6 da gayet iyi duruyor. (Iki modeli olacagi soyleniyor iphone 6(4.7") ve iphone air(5.5") diye).Zamaniniz varsa bekleyin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya konusunda Z2 daha iyi .Onun dışında da her türlü seni tatmin eder performans açısından.
  • I phone ve Galax Note 4 un Turkiye satisi ne zaman baslar ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.