Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU (386. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.048
Cevap
61
Favori
208.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zihniyetinizi takdir ediyorum :D bu işlem kıllanıcının kendi rızasıyla yapılır. Oluşacak sorunlardan kullanıcı sorumludur. Hiçbir baskı olmadan şahsın kendi isteğiyle yapar bu işlemleri...

Ayrıca custom rom var c5 için. Bu romlar ben ve sandeep isimli arkadaşın çalışmasıdır. Hala sorunlu olduğundan daha yayınlanmadı. Custom recovery de verdim. Bilmeyip konuştuğunuz çok şey var, ilk bir araştırın derim size. Recovery uyarlama basit bir işlem philz cwm farketmez hepsi aynı görevi görüyor...

Telefonumun ekranı değiştirilsin çalışmalar devam edecektir.

Ayrıca hemen başkalarını işin içine katmayın: "Garanti dışı kalırsa zararınızı karşılar artık "

Xda Gsser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 25 Aralık 2016; 14:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obersturmbannführer

zihniyetinizi takdir ediyorum :D bu işlem kıllanıcının kendi rızasıyla yapılır. Oluşacak sorunlardan kullanıcı sorumludur. Hiçbir baskı olmadan şahsın kendi isteğiyle yapar bu işlemleri...

Ayrıca custom rom var c5 için. Bu romlar ben ve sandeep isimli arkadaşın çalışmasıdır. Hala sorunlu olduğundan daha yayınlanmadı. Custom recovery de verdim. Bilmeyip konuştuğunuz çok şey var, ilk bir araştırın derim size. Recovery uyarlama basit bir işlem philz cwm farketmez hepsi aynı görevi görüyor...

Telefonumun ekranı değiştirilsin çalışmalar devam edecektir.

Ayrıca hemen başkalarını işin içine katmayın: "Garanti dışı kalırsa zararınızı karşılar artık "

Xda Gsser

Garanti karşılama işin şakasıydı. Ardından koyduğum smiley bunu ifade ediyordu ama anlamamışsın. (Facepalm -> Bak bu da bir ifade.)

"Bilmeyip konuştuğunuz çok şey var." -> Bilmeyip konuştuğum bir şey yok. Söylediklerimin arkasındayım. "Doğru düzgün geliştirme, Custom Rom yok" diyorum. "Arkadaşımla yaptık ama sorunlu olduğu için yayınlamadık" diyorsun. Yayınlamadığın için bilmiyor olabilir miyim acaba? Yükleyecek Custom Rom olmadıktan sonra Recovery ne işe yarayacak? Söylediklerin, bu model için yeterince geliştirme ve geliştirici topluluğu olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.

• cihaza bi kaç ay önce flashtool ile marshmallow yükledim şimdide garantiye göndericem 5.1 e geri dönmek istiyorum ama 'root this bundle is not valid' hatası alıyorum bilen varmı yardımcı olun kafayı yicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spatyon -- 26 Aralık 2016; 22:59:41 >
  • Benim telefonda dokunmatik sapıtması başladı ve ekranın sol üstünde beyaz ışık var. Telefonda hafif yamukluk var. Vatana bıraksam garanti ne der sizce. İyi bir telefon değil bu sorunların sık yaşandığı görülüyor.
  • 33mehmet44 3 kullanıcısına yanıt
    Cihaz darbe yada basınça maruz kaldıysa kullanıcı hatası derler

• Arkadaş bişey sorduk kimsenin cevap verdiği yok tartışma şamata olsa hemen atlar millet hep boş muhabbet. İnsanların sorunlarına yardımcı olun biraz boş safsatalarla uğraşacağınıza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spatyon -- 29 Aralık 2016; 15:54:43 >
  • Gençler 6.0 yükledikten sonra whatsaap dan mesenger dan bildirim gelmiyor uygulamayı açınca bildirimler geliyor bunu nasıl düzeltecez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spatyon

Arkadaş bişey sorduk kimsenin cevap verdiği yok tartışma şamata olsa hemen atlar millet hep boş muhabbet. İnsanların sorunlarına yardımcı olun biraz boş safsatalarla uğraşacağınıza

Bilen olsa yardım ederdi bende garantiye yollayacağım bende bilmiyorum benimki de 6.0 :( Eğer çözüm bulursanız buraya yazarsanız sevinirim.
  • nusret3609 N kullanıcısına yanıt
    Stamina modu aktifken arka planı kısıtlar şarj için, eğer istemiyorsanız stamina modunu kapatın.
  • Mr.Routs M kullanıcısına yanıt
    Telefoncuya götürdüm farklı bi program vasıtasıyla 5.1 e düşürdü telefonu 30 40 tl arası bi ücreti var

• beyler c5 ultra E5553 kullanıcısıyım hala 5.1 de 6.0 gelmedi ne iş yıll 2017 vay anam vayy
  • Arkadaşlar öncelikle günaydın, artık yazılım güncellemesi anlamında umutlarımız tükenmiş durumda malesef, fakat benim başka bir problemim var, müzik çalarken bu spotifydan veya kendi uygulamasından farketmiyor oynattığım şarkı kendi kendine duruyor bu aynı şekilde youtube da video izlerkende oluyor kendi kendine oynatılan öge duruyor. Uygulama bazlı bir problem değil birçokuygulamada yapıyor acaba sd kart ile ilgilimi diye düşündüm başına böyle şey gelen var mı?
  • Beyler bende C5 Ultra kullanıcısıydım, bir sorun yaşamıyordum fekat yazılım güncellemesi gelmediği için KVK ya verdim Bakırköydeki, 2 ay önce değişim çıktı XA ULTRA ile. XA ultra da harika bir telefon C5 Ultraya göre çok daha hızlı ve stabil, kamerasıda hızlı açılıyor. Tavsiyem XA Ultra ile değişim kararı ÇIKARTTIRIN.XA Ultra forumunu da takip ediyorum, kronik sorun olduğundan söz ediyorlar bazıları ancak benimkinde hiçbir sorun yok maşallah tıkır tıkır çalışıyor.

Belli ki Sony, C5 Ultrayı gözden çıkardı çıkardığı telefonun arkasında değil uzun zamandır.
  • Benim eşimde Xperia C5 var. bende ise Moto G4 Plus var.
    Her ikimizin hattıda Türkcell. Speedtest ile 4G hız testi yaptığımızda benim telefon 4G de 13MB hız görürken eşimin xperia C5'i ekranında LTE bile yazmıyor ve H+ da 1-2MB arasında bir hız görüyor. bu neden olabilir acaba.
    öncelikle 4G moduna neden geçmiyor olabilir. telefondan LTE konumu seçili. hattın 4G si açık.
  • miyagi41 M kullanıcısına yanıt
    Marshmallow güncellemesi gelmediği için mi kvk'ya verdiniz cihazı doğrumu anladım
  • Amacım C5 Ultra cihazı XA ultra ile değiştirmekti, bunun için şarjın hızlı bitmesini ve sinyal sorunu yaşadığımı öne sürdüm birkaç gün sonra bana Kvk yetkilisi döndü ve Anakart arızalı dedi ve XA ultra değişim önerisi sundu. Bende kabul ettim. Normalde anakartın bozuk olduğunu ben bile bilmiyordum ve telefonumun hızlı bir şekilde sarjının bitmesinden ve kamerasının yavaş açılmasından ötürü şikayet bildirdim onlar bana Anakart bozuk bilgisiyle değişim kararı bildirdiler. Benimde işime geldi, hedefim Sonynin arkasında durmadığı ve yazılımdan yoksun bıraktığı C5 Ultrayı, XA ultra sıfırı ile değiştirmekti. Belkide KVKnın değişim kararı çıkarmak için Anakart bozuk bilgisi ile Sony ye karşı menfaati olabilir mi? Orası tartışılır. Sonuç, C5 Ultra nın garantisi bitmeden ve ek bir ücret vermeden sıfır bir telefona sahip oldum. Artı C5 Ultra nın ekranı çok çizilmişti,iyi oldu.

• Spatyon kullanıcısına yanıt
    Hocam 6.0dan memnunmusnuz? Cihaz artık acayip yavaşladı, bende sınırlamak yerine yükseltmeyi düşünüyorum. Cihazdaki bilgiler gidiyor mu yedek almalı mıyız?Birde dosyayı nerden edindiniz internette Avusturya dosyası var ama tam güvenemedim.

• Motorola moto z alarak bu telefondan uzaklasiyorum

• Yahu ne rezil telefonmus bu? Android 6.0i nasil kuruyoruz beyler? Guncelleme gelmedi. Rom konusunda bilgim var. Ancak kaynak bulamadim guncellemeyle ilgili.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Yahu ne rezil telefonmus bu? Android 6.0i nasil kuruyoruz beyler? Guncelleme gelmedi. Rom konusunda bilgim var. Ancak kaynak bulamadim guncellemeyle ilgili.

Xperiablog australia 6.0 ftf mevcut

Custom rom nerdeyse hazır RIL ve kamera çalışmıyor sadece

yogun ugraslar sonrasi boot imajinda bulunan bazi sorunlar nedeni ile RIL çalışmıyor. zaten duzelmedikten sonra custom rom kullanmaninda bir faydasi yok. o yuzden stok sistem uzerine calismaya basladim. zamanim olunca cwm yada philz portlayacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingKat -- 27 Ocak 2017; 1:42:53 >
  • 
Sayfa: önceki 384385386387388
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.