Şimdi Ara

★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
8.047
Cevap
67
Favori
194.042
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★ ★SONY XPERIA™ C5 ULTRA ★ ★ ||| ANA KONU ||| EN İYİ SELFIE TELEFONU
Giriş
    26 Mesaj
    Aynen yahu. Ya da al bir tane nexus sen güncellemeyi bekleme, güncelleme sana gelsin, diyorum kendime. Bir dahakinde abd'ye giden ilk arkadaşa siparişi vereceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1601 Mesaj
    Duymayan görmeyen ve Xperia M5 ve C5 sahibi olupta bu kampanyaya katılmayan kalmasın! M5 deyip katılmamazlık etmeyin dostlar eğer M5 güncelleme alırsa bu emsal teşkil eder ve C5'e de vermek zorunda kalırlar.

Android 7 Nouget güncellemesinin gelmesini istiyoruz ve change.org da ki kampanyamız ile Sony'e bu konuyu duyurmaya çalışıyoruz.Desteğiniz için şimdiden teşekkürler. Daha önceden imzalamış olan arkadaşlar da sağolsunlar.Olabildiğince paylaşıp sesimizi duyurmalıyız!

https://www.change.org/p/sony-mobile-xperia-m5-e-android-7-nouget-güncellemesi-gelsin
    |
    |

• Yarbay
    5047 Mesaj
    C4 ve c5 kullanıcıları bilgilendirirse sevinirim. Bu 6.0 olayı nedir ?
  • Binbaşı
    1941 Mesaj

Anroidin marsmellov adlı versiyonu resmi olarak ülkemize verilmedi ama bazı ülkelerde çıktı ben ve benim gibi bazı arkadaşlar diğer ülkelerin resmi yazılımını kurarak android 6.0 a geçtiler

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5047 Mesaj

Cevap için teşekkürler hocam. Zamanın da SP için 207 numaralı son sürümde de aynı olay olmuştu . 1 yıl sonra kontrol ettiğimde her ülkeye verilmişti. Bence C serisi kullanıcıları Avusturya sürümünü kursun .
    |
    |
    sezar61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1941 Mesaj

Ben avusturya sürümünü kullanıyorum birçok kişi bu sürümü kullanıyor
    |
    |
    ouzqan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SP de bende o sürümü kurmuştum . Avusturya her zaman güncelleyi ilk alan ülkelerden olmuştur . Şimdi Z5 premium var onda da o Avusturya var. Boş yere kullanıcılar Türkiye romunu beklemesin onun gelmesi baya geç olacak o kesin.
    |
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu Avusturya romu ile garantiye gönderen var mı telefon garanti dışı kalır mı telefonumun ekranında gölgelenme var da?
  • Çavuş
    64 Mesaj
    İyi günler.

Telefonun ekranında sol üst köşede sararma mevcut. Ekran değişimi garanti üzerinden yapılıyormu ve elden teslim etmek için hangi servise vermemiz gerekmektedir. Daha önceden deneyimleyen arkadaş varsa bilgilerini paylaşırsa çok makbule geçer :)
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Routs

Arkadaşlar telefonu Avusturya romu ile garantiye gönderen var mı telefon garanti dışı kalır mı telefonumun ekranında gölgelenme var da?

@Obersturmbannführer garanti dışı bırakmayacağını iddia ediyor. Garanti dışı kalırsa zararınızı karşılar artık
    |
    |
    Bahsedilenler: Obersturmbannführer
    Ofisteki bir arkadaşım telefonunu şuan hatırlamayadığım bir sorundan dolayı servise gönderdi KVK'ya. Ekran yamuk dediler ve 350 lira para istediler. O da telefonu cebinde bile taşımadığını söyleyerek bunu kabul etmedi ve olayı tüketici heyeti/mahkemesine götürdü. Heyet/Mahkeme para iadesi dedi. Parasını iade edecekler. Bilginize.
    |
    |

Garanti dışı kalmaz korkmanıza gerek yok benimde ekranda sararma oldu rootlu teli gönderdim adamlar yazılımı oturup incelemiyorlar hem custom rom yüklü değil orjinal rom yüklü
    |
    |
    Mr.Routs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kvk ya mı gönderdiniz teleservice'e mi
    |
    |
    Bahsedilenler: sezar61
  • Binbaşı
    1941 Mesaj

giresundayım burda kvk yok trabzona kutu vs yolladım onlar inceledi ellerinde ekran yok ankara kvk ya yolladılar onlarda kasa ve ekranı değişip yolladılar trabzon kvk ya bende kardeşime aldırdım telefonu şu ana kadarda hiç bir sorunla karşılaşmadım çok şükür

ayrıca önceden asus vardı teleservice ilgileniyordu onlarda fena servis değiller parça ellerinde yoktu iş günü süresi bitince 2 güne değişim iade raporu yolladılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 19 Aralık 2016; 23:28:3 >
    |
    |
    Mr.Routs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Avusturya romunu nasıl yükleyebilirim. Romu indirebileceğim güvenli bir yer varsa söyleyebilir misiniz. Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Xperifirm diye bi program var onu kullanarak indirebilirsiniz

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Sace kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    Bir arkadaşımda z5 compact vardı, dokunmadığı bozulmuş, İstanbul Maltepe Teleservice ye vermiş 1.5 haftada dönüş almış oradan. Ben de telefonu oraya vermeyi düşünüyorum
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Bey Azura
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.